+38(066) 510-94-09
0 0

Лучшие университеты Канады

Що корисно знати, якщо вибираєш навчання в університеті Канади?

Безсумнівно, кожен, хто приходить до вирішення відправитися на навчання до університету Канади, є досить обізнаний про особливості та вимоги до вступників студентам. Однак, на просторах інтернету, не завжди вдається знайти актуальну інформацію, думки іноді розходяться, а на офіційних сайтах ВНЗ не завжди все зрозуміло. Для цього існуємо і працюємо МИ! Основними моментами, які практично незмінні - вимоги для вступу і дати початку навчання.

У більшості університетів початок навчання можливо в вересні і січні, однак деякі пропонують також почати навчання в травні, залежить від навчального закладу. Не дивлячись на те, що є можливість розпочати навчання 3 рази на рік, надходити необхідно заздалегідь, а саме за 1 рік до початку навчання.

Основними вимогами для вступників до вузів Канади студентів є:

  • Наявність атестата про повну загальну середню освіту або диплом;
  • Виписка оцінок;
  • Мотиваційний лист, в якому Ви повинні описати, що Вами рухає, чому Ви обираєте саме цей університет, саме цю спеціальність, а також розповісти, як ви бачите себе в цьому напрямку;
  • Листи-рекомендації від ваших викладачів, або дипломних керівників / роботодавців, в залежності від того, на яку програму Ви бажаєте вступити;
  • Сертифікат про рівень володіння англійською мовою, терміном дії не старше двох років - TOEFL / IELTS

 

Однак, на творчі напрямки найчастіше потрібна портфоліо, а на програми МВА досвід роботи за фахом.
Високий рівень володіння англійською мовою є одним з найголовніших умов успішного вступу до університету Канади. Наприклад, якщо здавати IELTS, то необхідний середній бал буде від 6.5 до 7.5, в залежності від напрямку і програми навчання, іноді 6.0. Однак і тут потрібно проявити уважність, адже іспит складається з 4-х секцій, а саме: читання, говоріння, слухання та письмо. У всіх нас різні здібності до вивчення мов, і тому всі ці навички можуть бути розвинені на різних рівнях. Тому, потрібно переконатися, що університет, наприклад, просто вимагає середній бал 6.5, а не говорить про те, що бал по кожній з секцій не повинен бути нижче 6.0. І таке іноді трапляється.
Одним з головних бонусів для випускників є те, що за законодавством Канади, кожен, хто навчався у ВУЗі від 2-х років, має право отримати дозвіл на роботу протягом 2-3 років, в залежності від тривалості програми навчання.

Рейтинг кращих ВНЗ Канади

З року в рік фахівці складають рейтинги університетів Канади, проте ті ВНЗ Канади, які ми хочемо Вам представити, ось уже кілька років входять в першу 10-ку кращих.

1. University of Toronto

Університет Торонто - це державний вищий дослідний заклад, яке було засноване в 1827 році, і на даний момент ось уже кілька років займає перші рядки всіх рейтингів кращих ВНЗ Канади, а також входить в топ-20 кращих в світі.
Навчальний заклад в одному з найбільших і популярних міст Канади - Торонто, в провінції Онтаріо. Тут навчаються близько 9000 студентів, серед яких цілих 10% іноземних студентів з усього світу.
З огляду на те, що це один з найбільших ВНЗ, він пропонує програми бакалаврату, і післядипломної освіти на такі основні напрямки, як природні науки та інженерія, а також медицина і генетика. Безліч дуже важливих відкриттів було скоєно саме вченими на базі Університету Торонто.
Найвідомішими випускниками були кілька прем'єр-міністрів Канади, а також близько 10 лауреатів Нобелівської премії в сфері науки, досліджень, інженерії, а також медицини.
Вартість навчання в Університеті Торонто, стартує від 28 000 CAD / рік.
Вартість проживання - від 850 CAD / місяць в приймаючій сім'ї або резиденції. Однак, безсумнівним плюсом є можливість отримання стипендії, за виняткові досягнення в навчанні, хороший середній бал і в процесі проходження конкурсу. По закінченню навчання до 97% випускників знаходять роботу протягом 3-5 місяців після випуску.

2. University of Waterloo

Університет Ватерлоо - державний університет Канади, який був заснований в 1957 році в місті Ватерлоо, провінція Онтаріо. Кількість студентів досягає 30 000 чоловік, серед яких близько 20% іноземців з усього світу.
Крім того, що ВНЗ займає одну з лідируючих позицій в рейтингу кращих університетів Канади, він також входить в топ 7% кращих університетів світу, а також входить в топ-200 кращих навчальних закладів світу за якістю викладання.
Основними напрямками навчання, за програмами вищої освіти, є гуманітарні та інженерні науки, економіка, менеджмент, бізнес, соціологія і мистецтво.
Вартість навчання стартує від 15 200 CAD / рік. Проживання - від 880 CAD / місяць.
По закінченню навчання до 96% випускників знаходять роботу протягом 6 місяців після випуску.

3. University of British Columbia

Університет Британської Колумбії - державний університет Канади, заснований в 1915 році в місті Ванкувер, але також має другий кампус в місті Оканаган. Тут навчаються близько 50 000 студентів, серед яких до 20% іноземних студентів з усього світу. UBC входить до рейтингу кращих університетів Канади, а також в топ-50 кращих університетів світу.
Основні напрямки в сфері інженерії, медицини та природничих наук. Також на базі цього інституту є власна лабораторія ядерної фізики, ботанічний сад з величезною колекцією рослин. Відомі політичні діячі Канади закінчили цей університет, нарівні з іншими випускниками, серед яких призери Нобелівських премій і олімпійські чемпіони.
Вартість навчання - від 16 000 CAD / рік. Вартість проживання - до 1000 CAD / місяць. Університет також надає фінансову допомогу і виділяє стипендії для талановитих студентів.
По закінченню навчання до 97% випускників знаходять роботу протягом 6 місяців після випуску.

4. University of Alberta

Університет Альберти - державний університет Канади, який був заснований в 1908 році в місті Едмонтон, провінція Альберта. Тут навчаються близько 37 000 студентів, чверть яких складають іноземці. ВНЗ входить в топ-100 кращих університетів світу, і топ-10 в Канаді.
ВНЗ пропонує широкий вибір програм з різних напрямків, як гуманітарних, так і технічних.
Стоімоcть навчання - від 10 000 CAD / рік.
Вартість проживання - від 950 CAD / місяць. Університет також надає фінансову допомогу і виділяє стипендії.
По закінченню навчання до 95% випускників знаходять роботу протягом 6 місяців після випуску.

5. McMaster University

Університет Макмастера - один з провідних вищих навчальних закладів Канади, який був заснований в 1887 році в місті Гамільтон, провінція Онтаріо. Тут навчаються близько 25000 студентів, серед яких до 14% іноземців. Входить до рейтингу топ-200 кращих університетів світу, і в топ-10 в Канаді.
Список програм на будь-який смак, від соціології до інженерії та медицини. На базі навчального закладу працює свій ядерний реактор, який необхідний для досліджень. Саме Макмастер університет одного разу отримав можливість досліджувати мозок А. Ейнштейна.
Вартість навчання - від 15 700 CAD / рік. Вартість проживання - від 950 CAD / місяць. Університет також надає фінансову допомогу і виділяє стипендії.
По закінченню навчання до 93% випускників знаходять роботу протягом 6 місяців після випуску.

6. Queen's University

Університет Куїнс - державний ВНЗ Канади, який був заснований в 1841 році в місті Кінгстон, провінція Онтаріо. Кількість студентів складає близько 20 000 чоловік, серед яких близько 2500 іноземців. ВНЗ входить в топ-300 кращих університетів світу, і також відомий безліччю Нобелівських лауреатів і призерів в сфері природничих наук та інженерії.
Основні факультети: гуманітарні науки, технології та медицина, соціальні науки та інженерія.
Вартість навчання - від 16 900 CAD / рік. Вартість проживання - від 870 CAD / місяць. Університет також надає фінансову допомогу і виділяє стипендії.
По закінченню навчання до 94% випускників знаходять роботу протягом 6 місяців після випуску.

7. University of Calgary

Університет Калгарі - державний університет Канади, який був заснований в 1945 році в місті Калгарі, провінція Альберта. Даний ВНЗ є одним з найбільш шанованих і шанованих канадськими роботодавцями, які з радістю наймають його випускників. Тут навчаються близько 27000 студентів, серед яких п'яту частину складають іноземці.
Основні факультети: гуманітарні науки, інформаційні технології, інженерія та економіка, хімія.
Вартість навчання - від 15 500 CAD / рік. Вартість проживання - від 800 CAD / місяць. Університет також надає фінансову допомогу і виділяє стипендії.
По закінченню навчання до 96,5% випускників знаходять роботу протягом 6 місяців після випуску.

8. University of Winnipeg

Університет Вінніпега - державний ВНЗ Канади, історія якого бере початок з 1871 року в місті Вінніпег, провінція Манітоба. Тут навчаються близько 10 000 студентів, серед яких дуже низький відсоток іноземних студентів, проте дуже високий відсоток успішності надходження - цілих 80%.
Список програм також великий, відомий відмінними гуманітарними і технічними напрямами.
Вартість навчання - від 12 900 CAD / рік. Вартість проживання - від 870 CAD / місяць. Університет також надає фінансову допомогу і виділяє стипендії.
По закінченню навчання до 93% випускників знаходять роботу протягом 6 місяців після випуску.

9. York University

Університет Йорка - державний університет Канади, який був заснований в 1959 році в північній частині Торонто, провінція Онтаріо. Раніше функціонував як коледж на базі Університету Торонто. Має два кампуса - Глендон і Кіль. Тут навчаються близько 48 000 студентів, серед яких близько 3000 іноземців. Університет є сильним ВНЗ з підготовки в області психології та історії, і кращий з підготовки психотерапевтів в Канаді.
Вартість навчання - від 19 500 CAD / рік. Вартість проживання - від 870 CAD / місяць. По закінченню навчання до 94% випускників знаходять роботу в перші 6 місяців після випуску.

10. Thompson Rivers University

Університет Томпсон Ріверс - ВНЗ Канади, який був заснований в 1970 році в місті Камлупс, провінція Британська Колумбія. Тут навчаються близько 15000 студентів, серед яких близько 1000 іноземці. Університет надає фінансову допомогу і виділяє стипендії для успішних у навчанні студентів.
Університет відомий такими напрямками, як право, бізнес, кулінарія, туризм та соціальна робота.
Вартість навчання - від 10 500 CAD / рік. Вартість проживання - від 870 CAD / місяць. По закінченню навчання до 92% випускників знаходять роботу протягом 6 місяців після випуску.

Переваги надходження разом з Compass

Досвід менеджерів, які працюють у напрямку Канада, і допомагають студентам з надходженням, досягає 9 років. Ми особисто відвідуємо університети, беремо відгуки у студентів, перш ніж відправляти туди кого-небудь. Кількість успішних студентів, які вирушили на навчання до університетів Канади в 2018 році з нашою допомогою, становить 23 людини. Крім того, що Ви маєте можливість отримати всю необхідну інформацію по надходженню, ми також допомагаємо вам підготувати документи для подачі на візу і надаємо повну підтримку протягом усього періоду навчання студента в Канаді.
Бонус: вступаючи до університету разом з Compass, у вас є шанс отримати стипендію на навчання, адже ми є партнерами даних ВНЗ і перші дізнаємося найважливіші та найцікавіші новини.

Рекомендовані статті