+38(066) 510-94-09
0 0

Опис

Bishopstrow College - один з провідних міжнародних навчальних центрів, для іноземних студентів у Великобританії. Коледж був заснований в 2006 році в місті Вармінстер (графство Вілтшир). Тут навчаються студенти більш ніж 20 національностей.

Програма навчання в школі спрямована на підготовку студентів до продовження навчання в класичних освітніх закладах, а також на розвиток талантів у хлопчиків і дівчаток.

У Bishopstrow College організовано дуже активне дозвілля для студентів: це заняття спортом (футбол, баскетбол, волейбол, нетбол, крикет, хокей, регбі, великий теніс), творчі гуртки та клуби за інтересами (музика, верхова їзда та ін.).

Розташування

Bishopstrow College розташований на околиці мальовничого містечка Вармінстер на південному заході Англії. Недалеко знаходяться міста Солсбері і Бат, а до Лондона добиратися приблизно дві години.

Bishopstrow College обладнаний відповідно до високих сучасних стандартів, володіє відмінною інфраструктурою: студентськими резиденціями, навчальними аудиторіями, науковими лабораторіями, бібліотекою, спортивним центром, полями для футболу, хокею, бейсболу, майданчиками для баскетболу, волейболу, бадмінтону, спеціальними полями для гольфу, чудовим парком для відпочинку.

Чому тут варто навчатися

 • Особливості
 • Вартість
 • Bishopstrow College спеціалізується на посиленій підготовці до вступу в середні школи Великобританії.
 • Школа невелика, мало людей в класі. Але в цьому і плюс - нагляд, турбота, увага для кожного дитини.
 • Дітям постійно організовують різні виїзні екскурсії для знайомства з британською історією і культурою.
 • Коледж є уповноваженим екзаменаційним центром з англійської мови.
 • Студенти коледжу успішно продовжують навчання в понад 125 провідних школах-пансіонах в різних країнах.
 • Bishopstrow College має партнерські відносини більш ніж з 70 школами-пансіонами в Великобританії.
 • У літній період організовано короткострокова академічна програма для підлітків.

Навчання і проживання

 • Програма молодшої школи - від 33 300 GBP / рік
 • Програма середньої школи - від 35 400 GBP / рік
 • PRE-GCSE / IGCSE - від 38 100 GBP / рік
 • Реєстраційний внесок - 150 GBP
 • Академічна короткострокова програма - від 6050 GBP
bishopstrow_college-min bishopstrow_college2-min bishopstrow_college5-min bishopstrow_college6-min bishopstrow_college3-min bishopstrow_college4-min bishopstrow_college7-min

Програми

 • Програма молодшої школи
 • Програма середньої школи
 • PRE-GCSE / IGCSE
 • Академічна короткострокова програма

Проживання

Студенти Bishopstrow College проживають в резиденціях. Хлопчики і дівчатка живуть в окремих будівлях. Молодші студенти розміщуються по 2-8 осіб в кімнаті, а старші по 2-3 людини в кімнаті. У кожній резиденції є загальні кухні, пральні, зони відпочинку з настільними іграми, столами для тенісу, де можна поспілкуватися з друзями або посидіти за книгою. Надається триразове харчування. Щоденне меню включає холодні і гарячі страви, приготовані з екологічно безпечних продуктів. Також можливе дієтичне харчування.

Резиденція
Резиденція

Оцінити шанси на вступ
Відгуки наших студентів
Оформление визы, 2019
Лейла Мамедова
Оформление визы, 2018
По любым вопросам с визами, языковыми курсами обращаюсь в это агентство и всем советую! Так же планирую поступать за границу с помощью Compass! Профессионалы своего дела!
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, 2019
Глеб Черновский
Humber College, 2021
Помогли поступить в HUMBER college в Торонто и уже собираюсь лететь. Также организовали проживание, авиабилеты, трансфер. Буду рекомендовать!
Михаил Эйдель
Georgian College, 2017
Рады порекомендовать всем компанию Compass для отправки на обучение детей за границу, а также за грамотную визовую поддержку. Наша дочь учится в Канаде, все , начиная от выбора учебного заведения и заканчивая визой девочки сделали с профессионализмом. Спасибо
Александр Плахута
Учебные заведения, 2018
Благодаря компании Compass, моя дочь поступила в один из лучших ВУЗов США в сфере Искусства и Дизайна, а именно в Miami International University of Art and Design! Дочь абсолютно довольна, учится, работает над различными проектами - занимается любимым делом. Именно поэтому, я теперь рекомендую эту компанию всем своим друзьям, знакомым, потому что в Compass клиент на первом месте, все было четко, быстро, без проблем
Лилия Похыл
Учебные заведения, 2021
Хочу поблагодарить компанию compass в помощи организации Американской визы . Все было очень четко и предельно просто! Compass помогли мне связаться с одним из самых лучших кулинарных школ мира Le Cordon Bleu. Через месяц после отправки всех документов ( всеми вопросами и общением с Le Cordon Bleu занималась замечательная команда Compass ). После месяца ожиданий , я была принята в школу в Лос-Анджелесе! А ещё через месяц -у меня уже была американская виза:) вот уже несколько лет я проживаю в Лос Анджелесе . Всем советую эту компанию !! Они точно знают что они делают :) спасибо большое !
Женя Найдёнов
Учебные заведения, 2018
С помощью компании Compass, я поступил в среднюю школу в городе Нью-Йорке а теперь учусь в одном из лучших университетов в Америке - Pace University. Девочки из Compass всегда на связи, всегда рады помочь по любым вопросам, даже приезжают навестить гостей! Также, помогли моей семье сделать американские визы за что им очень благодарен! Всем рекомендую!
Мария Зибарева
Seneca Сollege, 2018
Замечательная компания, где работают потрясающие специалисты! Спасибо за помощь в поступлении в канадский колледж, а так же оформлении туристической визы!)))
Ольга Заярнюк
Учебные заведения, 2021
Уже четвертый раз обращаюсь в эту компанию по разным вопросам. И всегда консультация и работа на высочайшем уровне. С их помощью ездила на обучение в США и помогли получить туристические визы в Канаду, США и Велекобританию. А затем я поступила на магистрату в университет Великобритании и также с их помощью получила студенческую визу, за что им очень благодарна! Очень всем рекомендую!
Отримати консультацію з нашими спеціалістами
Заповніть форму або зв'яжіться з нами з допомогою наших месенджерів