+38(066) 510-94-09
0 0

Опис

DLD College - один з найстаріших і найпрестижніших коледжів Великобританії. З часів заснування в 1931 році в Лондоні, добре заявив про себе перед студентами, їх батьками та університетами. Щорічно в коледжі навчаються близько 400 студентів.

Крім якісних програм навчання студентам також пропонують різноманітні позакласні заходи, спортивні, культурні та багато інших. Зовсім недавно коледж відкрив сучасний і модернізований кампус в самому центрі Лондона.

Коледж надає можливість своїм студентам не тільки отримати якісні знання, а й урізноманітнити дозвілля всілякими клубами за інтересами та додатковими заняттями. Тут намагаються зробити навчання для студентів максимально комфортним і ефективним.

Розташування

Коледж розташований в самому центрі Лондона з відмінною транспортною розв'язкою, неподалік від Westminster Bridge і the Houses of Parliament. В одній будівлі знаходяться навчальні приміщення і резиденція школи.

DLD College має прекрасні ремонт, і оснащений за останнім словом техніки. У розпорядженні студентів: навчальні аудиторії, комп'ютерні класи, лабораторії для заняття біологією, хімією і фізикою, бібліотека і читальні зали, кіностудія і кінотеатр, студія звукозапису, художні майстерні, їдальня і кафе.

Чому тут варто навчатися

 • Особливості
 • Вартість
 • Заняття проходять в маленьких групах до 10 осіб, щоб кожен міг досконально розібратися в матеріалах уроку.
 • У школі розроблена внутрішня електронна платформа для онлайн-доступу до навчальних матеріалів.
 • Коледж добре оснащений технікою - навчальні кімнати обладнані сенсорними дошками, в музичних студіях студенти працюють на iMac, а в театрі на 70 місць є кіноекран, система об'ємного звуку і світлодіодне освітлення.
 • Надається проживання та навчання в одній будівлі в самому центрі Лондона.

Навчання

 • GCSE - від 31 000 GBP / рік
 • A-Level - від 31 000 GBP / рік
 • International Foundation Programme - від 31 000 GBP / рік
 • Реєстраційний внесок - 500 GBP

Проживання

 • Резиденція - від 18 900 GBP / рік (кімната на двох), від 24 675 GBP / рік (кімната на одного)
dld-college-london-min dld-college-london2-min dld-college-london3-min

Програми

 • GCSE
 • A-Level
 • International Foundation Programme

Проживання

Проживання для студентів надається в резиденції в будівлі DLD College. Хлопчики і дівчатка живуть по 1-2 людини в кімнаті. Кімнати повністю обладнані меблями. На кожному поверсі резиденції є загальні кухні, де студенти можуть приготувати їжу, і зони відпочинку, де вони можуть поспілкуватися з однолітками. Надається триразове збалансоване харчування в шкільній їдальні: повний англійський сніданок, обід з трьох страв і вечеря з трьох страв.

Резиденція
Резиденція

Оцінити шанси на вступ
Відгуки наших студентів
Оформление визы, 2019
Лейла Мамедова
Оформление визы, 2018
По любым вопросам с визами, языковыми курсами обращаюсь в это агентство и всем советую! Так же планирую поступать за границу с помощью Compass! Профессионалы своего дела!
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, 2019
Глеб Черновский
Humber College, 2021
Помогли поступить в HUMBER college в Торонто и уже собираюсь лететь. Также организовали проживание, авиабилеты, трансфер. Буду рекомендовать!
Михаил Эйдель
Georgian College, 2017
Рады порекомендовать всем компанию Compass для отправки на обучение детей за границу, а также за грамотную визовую поддержку. Наша дочь учится в Канаде, все , начиная от выбора учебного заведения и заканчивая визой девочки сделали с профессионализмом. Спасибо
Александр Плахута
Учебные заведения, 2018
Благодаря компании Compass, моя дочь поступила в один из лучших ВУЗов США в сфере Искусства и Дизайна, а именно в Miami International University of Art and Design! Дочь абсолютно довольна, учится, работает над различными проектами - занимается любимым делом. Именно поэтому, я теперь рекомендую эту компанию всем своим друзьям, знакомым, потому что в Compass клиент на первом месте, все было четко, быстро, без проблем
Лилия Похыл
Учебные заведения, 2021
Хочу поблагодарить компанию compass в помощи организации Американской визы . Все было очень четко и предельно просто! Compass помогли мне связаться с одним из самых лучших кулинарных школ мира Le Cordon Bleu. Через месяц после отправки всех документов ( всеми вопросами и общением с Le Cordon Bleu занималась замечательная команда Compass ). После месяца ожиданий , я была принята в школу в Лос-Анджелесе! А ещё через месяц -у меня уже была американская виза:) вот уже несколько лет я проживаю в Лос Анджелесе . Всем советую эту компанию !! Они точно знают что они делают :) спасибо большое !
Женя Найдёнов
Учебные заведения, 2018
С помощью компании Compass, я поступил в среднюю школу в городе Нью-Йорке а теперь учусь в одном из лучших университетов в Америке - Pace University. Девочки из Compass всегда на связи, всегда рады помочь по любым вопросам, даже приезжают навестить гостей! Также, помогли моей семье сделать американские визы за что им очень благодарен! Всем рекомендую!
Мария Зибарева
Seneca Сollege, 2018
Замечательная компания, где работают потрясающие специалисты! Спасибо за помощь в поступлении в канадский колледж, а так же оформлении туристической визы!)))
Ольга Заярнюк
Учебные заведения, 2021
Уже четвертый раз обращаюсь в эту компанию по разным вопросам. И всегда консультация и работа на высочайшем уровне. С их помощью ездила на обучение в США и помогли получить туристические визы в Канаду, США и Велекобританию. А затем я поступила на магистрату в университет Великобритании и также с их помощью получила студенческую визу, за что им очень благодарна! Очень всем рекомендую!
Отримати консультацію з нашими спеціалістами
Заповніть форму або зв'яжіться з нами з допомогою наших месенджерів