+38(066) 510-94-09
0 0

Опис

DLD College - один з найстаріших і найпрестижніших коледжів Великобританії. З часів заснування в 1931 році в Лондоні, добре заявив про себе перед студентами, їх батьками та університетами. Щорічно в коледжі навчаються близько 400 студентів.

Крім якісних програм навчання студентам також пропонують різноманітні позакласні заходи, спортивні, культурні та багато інших. Зовсім недавно коледж відкрив сучасний і модернізований кампус в самому центрі Лондона.

Коледж надає можливість своїм студентам не тільки отримати якісні знання, а й урізноманітнити дозвілля всілякими клубами за інтересами та додатковими заняттями. Тут намагаються зробити навчання для студентів максимально комфортним і ефективним.

Розташування

Коледж розташований в самому центрі Лондона з відмінною транспортною розв'язкою, неподалік від Westminster Bridge і the Houses of Parliament. В одній будівлі знаходяться навчальні приміщення і резиденція школи.

DLD College має прекрасні ремонт, і оснащений за останнім словом техніки. У розпорядженні студентів: навчальні аудиторії, комп'ютерні класи, лабораторії для заняття біологією, хімією і фізикою, бібліотека і читальні зали, кіностудія і кінотеатр, студія звукозапису, художні майстерні, їдальня і кафе.

Чому тут варто навчатися

 • Особливості
 • Вартість
 • Заняття проходять в маленьких групах до 10 осіб, щоб кожен міг досконально розібратися в матеріалах уроку.
 • У школі розроблена внутрішня електронна платформа для онлайн-доступу до навчальних матеріалів.
 • Коледж добре оснащений технікою - навчальні кімнати обладнані сенсорними дошками, в музичних студіях студенти працюють на iMac, а в театрі на 70 місць є кіноекран, система об'ємного звуку і світлодіодне освітлення.
 • Надається проживання та навчання в одній будівлі в самому центрі Лондона.

Навчання

 • GCSE - від 31 000 GBP / рік
 • A-Level - від 31 000 GBP / рік
 • International Foundation Programme - від 31 000 GBP / рік
 • Реєстраційний внесок - 500 GBP

Проживання

 • Резиденція - від 18 900 GBP / рік (кімната на двох), від 24 675 GBP / рік (кімната на одного)
dld-college-london-min dld-college-london2-min dld-college-london3-min

Програми

 • GCSE
 • A-Level
 • International Foundation Programme

Проживання

Проживання для студентів надається в резиденції в будівлі DLD College. Хлопчики і дівчатка живуть по 1-2 людини в кімнаті. Кімнати повністю обладнані меблями. На кожному поверсі резиденції є загальні кухні, де студенти можуть приготувати їжу, і зони відпочинку, де вони можуть поспілкуватися з однолітками. Надається триразове збалансоване харчування в шкільній їдальні: повний англійський сніданок, обід з трьох страв і вечеря з трьох страв.

Резиденція
Резиденція

Оцінити шанси на вступ
Відгуки наших студентів
Марк К.
Учебные заведения, 2022
Дякуємо великому Compass Agency за допомогу у вступі до Університету Арізони. У мене була непроста ситуація, спочатку я не встиг одержати візу, потім не зміг вчасно приїхати на навчання, було таке, що навіть втратив паспорт із візою! Але завдяки Компасу ми вирішили всі проблеми, і я одержав стипендію в 12 000 доларів на навчання))
Воїнкова Наталія
Учебные заведения, 2022
Всім привіт! Якщо ви шукаєте професіоналів у своїй справі – то вам однозначно у Compass! Два роки тому мій син Кирило Воїнков вирішив продовжити освіту у США. Консультувалися у кількох дуже «розкручених» агенціях, які знайшли йому якісь космічно дорогі школи і відправили здавати IELTC замість TOEFL, який є більш прийнятним для навчання в США). У Compass потрапили випадково, але одразу відчули, що співробітники знають свою справу. Кирила докладно розпитали про його переваги у навчанні та підібрали школу рівня А+ саме для нього: з високою якістю викладання точних наук та курсом інженерії! Після отримання Hi School Diploma, знову ж таки Compass допомогли визначитися з університетом і допомогли з оформленням документів! Отже: якщо необхідно, щоб агенти завжди були на зв'язку (!!!), консультації та допомогу з будь-яких питань, пошук навчального закладу саме для вас – тільки Compass! Спасибі велике, успіху та процвітання компанії!
Анастасія Вербицька
Учебные заведения, 2022
Дякуємо Compass, що допомогли з вступом до університету Німеччини, з пошуком житла, а також з оформленням Візи! Здійснилася моя мрія, і тепер я студентка факультету film and motion design. Окрім того, я отримала знижку 25% на навчання! Ще раз дякую!
Федор Овечкин
Учебные заведения, 2021
Очень благодарен Compass за сотрудничество и огромнейший вклад в реализацию моей цели! Мы активно работали с компанией с самого начала и до моего прилёта в Торонто. Хочется поблагодарить сотрудников Сompass за их профессионализм, ответственность и качество выполнения услуг. Путь в Канаду был долгим и сложным, но совместными усилиями все вышло, и я счастлив жить и получать образование мирового уровня в этой прекрасной стране. Рекомендую эту компанию всем, кто желает получить качественное образование за границей. Ребята профессионалы в своем деле и знаю все тонкости!
Seneca Сollege, 2021
Учебные заведения, 2021
Оформление визы, 2019
Лейла Мамедова
Оформление визы, 2018
По любым вопросам с визами, языковыми курсами обращаюсь в это агентство и всем советую! Так же планирую поступать за границу с помощью Compass! Профессионалы своего дела!
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, 2019
Глеб Черновский
Humber College, 2021
Помогли поступить в HUMBER college в Торонто и уже собираюсь лететь. Также организовали проживание, авиабилеты, трансфер. Буду рекомендовать!
Отримати консультацію з нашими спеціалістами
Заповніть форму або зв'яжіться з нами з допомогою наших месенджерів