+38(066) 510-94-09
0 0

Опис

Goethe-Institut - офіційний інститут культури Федеративної Республіки Німеччини з 1951 року. Мережа мовних курсів Ґете розташована в 94 країнах і нараховує 160 шкіл, 12 з яких розташовані в Німеччині. 240 000 студентів на рік вивчає мову в школах Гете - інституту. Щороку близько 45 000 учасників конкурсів з усього світу оцінюють високу якість, систематичність і широкомасштабність програм курсів німецької мови в школах Німеччини.

Захоплююча культурно-розважальна програма гарантує плавний перехід в повсякденне життя в Німеччині. Так само гості шкіл можуть вибрати залишатися їм в резиденціях в гостьових будинках або обирати  інші варіанти проживання. Центр має всі необхідні умови і сучасне обладнання для комфортного навчання студентів і є пунктом здачі іспитів, включаючи Test DaF.

Розташування

Курси вивчення німецької мови для дорослих в Goethe-Institute представлені в 13 містах Німеччини - Берліні, Бонні, Бремені, Дрездені, Дюссельдорфі, Франкфурті, Фрайбурзі, Геттінгені, Гамбурзі, Мангейм-Гайдельберзі, Мюнхені, Швебиш-Халле.

Чому тут варто навчатися

 • Особливості
 • Вартість
 • Система навчання побудована за модульним принципом і передбачає курси різної тривалістю для всіх рівнів підготовки.
 • Під час навчання студенти також пізнають культуру, політику, повсякденне життя Німеччини і беруть участь в різних заходах спортивної та культурно-розважальної програми
 • Невеликі розміри груп, що робить навчання більш ефективним.
 • Тут можна самостійно вибирати час початку, тривалість та інтенсивність курсу.
 • Інтенсивний курс: від 1 150 EUR / тиждень
 • Суперінтенсивний курс: від 1 660 EUR / тиждень
 • Підготовчі курси до іспиту TestDaF: від 1 150 EUR / тиждень
 • Курси для юристів: від 1 530 EUR / тиждень
 • Курси і професійна практика: від 1 760 EUR / тиждень
compass-goethe1 compass-goethe2 compass-goethe3

Програми

 • Інтенсивний курс (від 25 занять / тиждень): Інтенсив 2 (мова і культура) - навчальна програма в першій половині дня протягом двох тижнів в поєднанні з цікавою культурно-розважальною програмою дозволить студентам успішно вивчати німецьку і по-справжньому знайомитися з Німеччиною. Програма містить 25 уроків на тиждень в групі, культурні розваги, а також одну одноденну екскурсію. Інтенсив 4 - заняття проходять у другій половині дня протягом 4 тижнів. Курси починаються 12 раз на рік. Інтенсив 8 - уроки в першій або другій половині дня протягом 8 тижнів, початок курсу проходить 6 раз на рік
 • Суперінтенсивний курс (40 занять / тиждень)
 • Спеціальний курс для викладачів (30 занять / тиждень)
 • Підготовчі курси до іспиту TestDaF (20 занять / тиждень)
 • Курси і професійна практика (20 занять / тиждень)
 • Курси для юристів (30 занять / тиждень)

Проживання

Можливе проживання в стандартних апартаментах (одно- і двомісних), студії (одномісній), в приймаючій сім'ї і готелі. А також інститут пропонує одно- і двомісні номери в гостьових будинках або в студентських гуртожитках.

Приймаюча сім'я
Приймаюча сім'я
Готель
Готель
Оренда житла
Оренда житла

Подати заявку
Відгуки наших студентів
Оформление визы, 2019
Лейла Мамедова
Оформление визы, 2018
По любым вопросам с визами, языковыми курсами обращаюсь в это агентство и всем советую! Так же планирую поступать за границу с помощью Compass! Профессионалы своего дела!
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, 2019
Глеб Черновский
Humber College, 2021
Помогли поступить в HUMBER college в Торонто и уже собираюсь лететь. Также организовали проживание, авиабилеты, трансфер. Буду рекомендовать!
Михаил Эйдель
Georgian College, 2017
Рады порекомендовать всем компанию Compass для отправки на обучение детей за границу, а также за грамотную визовую поддержку. Наша дочь учится в Канаде, все , начиная от выбора учебного заведения и заканчивая визой девочки сделали с профессионализмом. Спасибо
Александр Плахута
Учебные заведения, 2018
Благодаря компании Compass, моя дочь поступила в один из лучших ВУЗов США в сфере Искусства и Дизайна, а именно в Miami International University of Art and Design! Дочь абсолютно довольна, учится, работает над различными проектами - занимается любимым делом. Именно поэтому, я теперь рекомендую эту компанию всем своим друзьям, знакомым, потому что в Compass клиент на первом месте, все было четко, быстро, без проблем
Лилия Похыл
Учебные заведения, 2021
Хочу поблагодарить компанию compass в помощи организации Американской визы . Все было очень четко и предельно просто! Compass помогли мне связаться с одним из самых лучших кулинарных школ мира Le Cordon Bleu. Через месяц после отправки всех документов ( всеми вопросами и общением с Le Cordon Bleu занималась замечательная команда Compass ). После месяца ожиданий , я была принята в школу в Лос-Анджелесе! А ещё через месяц -у меня уже была американская виза:) вот уже несколько лет я проживаю в Лос Анджелесе . Всем советую эту компанию !! Они точно знают что они делают :) спасибо большое !
Женя Найдёнов
Учебные заведения, 2018
С помощью компании Compass, я поступил в среднюю школу в городе Нью-Йорке а теперь учусь в одном из лучших университетов в Америке - Pace University. Девочки из Compass всегда на связи, всегда рады помочь по любым вопросам, даже приезжают навестить гостей! Также, помогли моей семье сделать американские визы за что им очень благодарен! Всем рекомендую!
Мария Зибарева
Seneca Сollege, 2018
Замечательная компания, где работают потрясающие специалисты! Спасибо за помощь в поступлении в канадский колледж, а так же оформлении туристической визы!)))
Ольга Заярнюк
Учебные заведения, 2021
Уже четвертый раз обращаюсь в эту компанию по разным вопросам. И всегда консультация и работа на высочайшем уровне. С их помощью ездила на обучение в США и помогли получить туристические визы в Канаду, США и Велекобританию. А затем я поступила на магистрату в университет Великобритании и также с их помощью получила студенческую визу, за что им очень благодарна! Очень всем рекомендую!
Отримати консультацію з нашими спеціалістами
Заповніть форму або зв'яжіться з нами з допомогою наших месенджерів