+38(066) 510-94-09
0 0

Опис

Школа Росса -  це спільна денна і школа-інтернат, розташована в прекрасному Східному Хемптоні, штат Нью-Йорк. У студентському містечку вчаться 350 студентів, а саме - 12 класів і аспірантура. Програма інтернатів обслуговує учнів 6-12 класів та пропонує повну програму ESOL для студентів, які вивчають англійську мову. Навчальна програма Росса по спіралі надає студентам інтегровану глобальну перспективу, засновану на історії культури. Школа Росса пропонує понад 100 курсів на вибір, а також сертифікат STEAM і Академію тенісу.

Розташування

Школа Росса знаходиться в прекрасному місті Східний Гемптон, штат Нью-Йорк.

 • Roos School Campus:

  Школа Росса представляє унікальний простір, що показує неперевершений освітній і естетичний рівень. Зміст навчальної програми об'єднано з дизайном приміщень, завдяки використанню предметів мистецтва і артефактів.

Чому тут варто вчитися

 • Особливості
 • Вартість
 • Школа Росса пропонує програми, що розроблені для задоволення потреб вашої дитини, включаючи індивідуальні заняття, а також групові заняття програмою Create a Class at Ross.
 • Програма сертифікації Innovation Lab заснована на принципах інновацій і творчості, щоб зв'язати навчання студентів в найважливіших областях науки, математики, технологій та інженерії з практиками, елементами і дизайном в області мистецтва.
 • Ross School співпрацює з Coastal Air, льотної школою з більш ніж 45-річним досвідом роботи в галузі, щоб запропонувати унікальну можливість для старшокласників, зацікавлених у кар'єрі в сфері авіації.
 • Молодша школа - 80.830 доларів / рік
 • Старша школа - 80.830 доларів / рік

У цю вартість входить навчання на всіх програмах, в тому числі теніс і авіаційний клуб, проживання в елітному будинку і допомогу кураторів.

9085432e0e635cbe00311bed0aedc7d6 1601549945_2091722_ross-school-beqtsmw-2 image-asset Michigan-Ross_School_Exterior SCPH0458 Students+

Програми

 • Початкова школа (Lower School) - студенти приїжджають щоранку, повні цікавості і ентузіазму. Звичайний день може включати уроки говоріння на китайському, створення копії Сонячної системи, рішення математичних задач або вирощування спор цвілі в науковій лабораторії. Кожен день в Россі чекають пригоди. Стимулююче середовище в поєднанні з спільнотою, що підтримує підтримує та допомагає дітям глибоко і осмислено дізнаватися про себе.
 • Старша школа (Upper School) - школа Ross Upper School пропонує учням безліч можливостей для придбання навичок і знань: від танцювальних студій та майданчиків для виступів, академічних класів, заповнених предметами мистецтва, до спеціально обладнаних спортивних майданчиків, наукових лабораторій і т. д., а також художні, фото- і аудіовізуальні студії.

Проживання

Студенти проживають в повністю обладнаному елітному будинку, в кожному будинку живуть 2 куратора щоб допомагати студентам з усіма питаннями. У кожній кімнаті живе по 2 людини, є спільний простір для спілкування, зали, вітальні, ігрові кімнати.

Елітний будинок
Елітний будинок

Подати заявку
Відгуки наших студентів
Учебные заведения, 2021
Seneca Сollege, 2021
Учебные заведения, 2021
Оформление визы, 2019
Лейла Мамедова
Оформление визы, 2018
По любым вопросам с визами, языковыми курсами обращаюсь в это агентство и всем советую! Так же планирую поступать за границу с помощью Compass! Профессионалы своего дела!
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, 2019
Глеб Черновский
Humber College, 2021
Помогли поступить в HUMBER college в Торонто и уже собираюсь лететь. Также организовали проживание, авиабилеты, трансфер. Буду рекомендовать!
Михаил Эйдель
Georgian College, 2017
Рады порекомендовать всем компанию Compass для отправки на обучение детей за границу, а также за грамотную визовую поддержку. Наша дочь учится в Канаде, все , начиная от выбора учебного заведения и заканчивая визой девочки сделали с профессионализмом. Спасибо
Александр Плахута
Учебные заведения, 2018
Благодаря компании Compass, моя дочь поступила в один из лучших ВУЗов США в сфере Искусства и Дизайна, а именно в Miami International University of Art and Design! Дочь абсолютно довольна, учится, работает над различными проектами - занимается любимым делом. Именно поэтому, я теперь рекомендую эту компанию всем своим друзьям, знакомым, потому что в Compass клиент на первом месте, все было четко, быстро, без проблем
Лилия Похыл
Учебные заведения, 2021
Хочу поблагодарить компанию compass в помощи организации Американской визы . Все было очень четко и предельно просто! Compass помогли мне связаться с одним из самых лучших кулинарных школ мира Le Cordon Bleu. Через месяц после отправки всех документов ( всеми вопросами и общением с Le Cordon Bleu занималась замечательная команда Compass ). После месяца ожиданий , я была принята в школу в Лос-Анджелесе! А ещё через месяц -у меня уже была американская виза:) вот уже несколько лет я проживаю в Лос Анджелесе . Всем советую эту компанию !! Они точно знают что они делают :) спасибо большое !
Отримати консультацію з нашими спеціалістами
Заповніть форму або зв'яжіться з нами з допомогою наших месенджерів