+38(066) 510-94-09
0 0

Опис

Windermere School - приватна школа на північному заході Англії, заснована в 1863 році, в якій навчаються хлопчики і дівчатка. Навчається тут більш ніж 300 дітей. Школа пропонує і денну форму навчання, і пансіон.

Windermere School знаходиться в самому серці національного парку Лейк-Дистрикт, об'єкта Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Це захоплююче місце не тільки створює надихаючі освітні умови, але і дозволяє студентам займатися водним спортом, брати участь в гірських походах і багатьох інших пригодах на свіжому повітрі. У школі проводяться різні позакласні заходи: верхова їзда, тренування з тенісу, гольфу, стрільби з лука, заняття в спортивних командах і арт-клубах.

Школа пропонує відмінні умови для навчання студентів. Серйозна академічна підготовка дозволяє випускникам вступати до престижних університетів Великої Британії, США, Канади та інших країн.

Розташування

Windermere School знаходиться в місті Віндермір, графство Камбрія, на північному заході Англії. Це самий центр Озерного краю з прекрасними пейзажами. Віндермір - це одне з найпопулярніших, а також безпечних місць у Великобританії. До Лондона можна доїхати за 4 години.

Територія школи займає близько 100 акрів мальовничих угідь на березі озера і складається з трьох кампусів: Elleray, Browhead і Hodge Howe. Hodge Howe - це центр водних видів спорту і човнова станція на березі озера Віндермір. У розпорядженні студентів навчальні аудиторії та лабораторії, комп'ютерні класи, бібліотека, концертний зал, спортивні майданчики, тенісні корти і центр водних видів спорту.

Чому тут варто навчатися

 • Особливості
 • Вартість
 • Школа розташована в національному парку Лейк-Дистрикт (об'єкт Світової спадщини ЮНЕСКО).
 • У 2018 році Королівська яхтова асоціація вибрала Школу в якості Британського молодіжного визнаного парусного клубу.
 • В останньому звіті інспекції ISI, школа Віндермір отримала найвищі оцінки за якість наданого освіти.
 • Невеликий розмір класів дозволяє сконцентруватися на кожному учневі, забезпечуючи індивідуальний підхід.
 • У школі навчаються лише кілька російськомовних студентів.

Навчання і проживання

 • GCSE / IGCSE - від 32 280 GBP / рік
 • IB Diploma - від 32 280 GBP / рік
windermere-school2-min windermere-school-min Windermere-School-Elleray-min windermere-school3-min windermere-school4-min

Програми

 • GCSE / IGCSE
 • IB Diploma

Проживання

Windermere School може похвалитися трьома фантастичними резиденціями з видом на озеро. Учні розділені за віком, хлопчики і дівчатка живуть окремо. Надається проживання по кілька людей в повністю мебльованих кімнатах і триразове харчування. Також є загальні вітальні і кухні. У кожній резиденції проживає вихователь.

У школярів дуже цікава культурна програма: школа організовує вечірні заходи і екскурсії з поїздками до місцевих і національних пам'яток.

Резиденція
Резиденція

Оцінити шанси на вступ
Відгуки наших студентів
Оформление визы, 2019
Лейла Мамедова
Оформление визы, 2018
По любым вопросам с визами, языковыми курсами обращаюсь в это агентство и всем советую! Так же планирую поступать за границу с помощью Compass! Профессионалы своего дела!
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, 2019
Глеб Черновский
Humber College, 2021
Помогли поступить в HUMBER college в Торонто и уже собираюсь лететь. Также организовали проживание, авиабилеты, трансфер. Буду рекомендовать!
Михаил Эйдель
Georgian College, 2017
Рады порекомендовать всем компанию Compass для отправки на обучение детей за границу, а также за грамотную визовую поддержку. Наша дочь учится в Канаде, все , начиная от выбора учебного заведения и заканчивая визой девочки сделали с профессионализмом. Спасибо
Александр Плахута
Учебные заведения, 2018
Благодаря компании Compass, моя дочь поступила в один из лучших ВУЗов США в сфере Искусства и Дизайна, а именно в Miami International University of Art and Design! Дочь абсолютно довольна, учится, работает над различными проектами - занимается любимым делом. Именно поэтому, я теперь рекомендую эту компанию всем своим друзьям, знакомым, потому что в Compass клиент на первом месте, все было четко, быстро, без проблем
Лилия Похыл
Учебные заведения, 2021
Хочу поблагодарить компанию compass в помощи организации Американской визы . Все было очень четко и предельно просто! Compass помогли мне связаться с одним из самых лучших кулинарных школ мира Le Cordon Bleu. Через месяц после отправки всех документов ( всеми вопросами и общением с Le Cordon Bleu занималась замечательная команда Compass ). После месяца ожиданий , я была принята в школу в Лос-Анджелесе! А ещё через месяц -у меня уже была американская виза:) вот уже несколько лет я проживаю в Лос Анджелесе . Всем советую эту компанию !! Они точно знают что они делают :) спасибо большое !
Женя Найдёнов
Учебные заведения, 2018
С помощью компании Compass, я поступил в среднюю школу в городе Нью-Йорке а теперь учусь в одном из лучших университетов в Америке - Pace University. Девочки из Compass всегда на связи, всегда рады помочь по любым вопросам, даже приезжают навестить гостей! Также, помогли моей семье сделать американские визы за что им очень благодарен! Всем рекомендую!
Мария Зибарева
Seneca Сollege, 2018
Замечательная компания, где работают потрясающие специалисты! Спасибо за помощь в поступлении в канадский колледж, а так же оформлении туристической визы!)))
Ольга Заярнюк
Учебные заведения, 2021
Уже четвертый раз обращаюсь в эту компанию по разным вопросам. И всегда консультация и работа на высочайшем уровне. С их помощью ездила на обучение в США и помогли получить туристические визы в Канаду, США и Велекобританию. А затем я поступила на магистрату в университет Великобритании и также с их помощью получила студенческую визу, за что им очень благодарна! Очень всем рекомендую!
Отримати консультацію з нашими спеціалістами
Заповніть форму або зв'яжіться з нами з допомогою наших месенджерів