+38(066) 510-94-09
0 0
Чому їдуть вчитися в Італії?

Крім очевидних причин, таких як смачна їжа, чарівні вулиці, різноманітні природні ландшафти і історія, сочилася з кожної тріщини, навчання в Італії обов'язково забезпечить більше, ніж здається на перший погляд для будь-якого студента, що навчається за кордоном. Завдяки різноманітному вибору курсів і дисциплін, іноземні студенти в Італії можуть скористатися всім, що може запропонувати ця країна, одночасно отримуючи кредити в своїй області інтересів.

Переваги освіти в Італії

  • Безліч кращих університетів з вражаючою міжнародним середовищем. Італія є популярним місцем для навчання за кордоном не тільки через свою багатокультурної атмосфери, а й через те, що в країні також є кілька провідних державних і приватних університетів.
  • Італія - ​​це доступний напрямок для іноземних студентів. Італія - ​​одна з найдоступніших країн в Європі, де ви можете вчитися за кордоном, в тому числі за вартістю навчання та вартості проживання..
  • Прості способи подорожувати по країні. В Італії можна «стрибнути» на автобус або поїзд всього за кілька євро, щоб врятуватися з холодного і туманного Мілана або з хаотичною Болоньї на одні з найкрасивіших пляжів в світі.
  • Поки ви користуєтеся статусом міжнародного студента в Італії, було б дійсно соромно не скористатися привілеєм проживання поруч з численними об'єктами всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Система вищої освіти

Система вищої освіти в Італії складається в основному з двох частин: університетського і не університетського секторів.
університетський сектор


Сектор університетів в даний час складається з 89 установ, в тому числі:

  • 58 державних університетів

  • 17 недержавних університетів (які до сих пір офіційно визнані державою)

  • 2 університети для іноземних студентів в Італії

  • 6 шкіл, орієнтованих на аспірантуру

  • 6 телематичних університетів зі спеціальностями в області технологій та інформації

Неуніверситетські сектори


Неуніверситетський сектор можна розділити на чотири основні групи:
Школи, пов'язані з дизайном, в тому числі політехнічні факультети мистецтв, образотворчих мистецтв, прикладного мистецтва, музичні консерваторії і музичні та хореографічні дослідження
Вища освіта в галузі мовної медіації
Вища інтегроване освіту (FIS), що забезпечує вищу технічну освіту і навчання (IFTS)
Інші різні дисципліни (наприклад, архівування, дипломатія, реставрація, військова справа і т. Д.), що не входять в компетенцію Міністерства освіти.


Студентське життя і очікувані витрати в Італії

Хоча багато студентів навчаються в Італії з вищезазначених причин, іншою причиною, звичайно ж, є поліпшення навичок італійської мови. При цьому швидкість мови, звичайно, не потрібно. Однак дуже важливо враховувати передбачувані мовні переваги, так як це може вплинути на розташування і досвід.


Крім розташування, навчання в Італії коштує грошей. Передбачувані витрати варіюються в залежності від того, де ви живете (місто або село), ​​в якій квартирі ви живете, будь то з сусідами по кімнаті або самотнім, проживаєте ви в родині або самостійно, чи живете ви в відмінне розташування або трохи за межами основного району і тривалості вашого перебування.

Отримати консультацію з нашими спеціалістами
Заповніть форму або зв'яжіться з нами з допомогою наших месенджерів