+38(066) 510-94-09
0 0

Навчання в Канаді на режисера, або вступ в кіно-коледж без проблем

Навчання в Канаді на режисера, або вступ в кіно-коледж без проблем

Освіта в Канаді не сходить з перших сторінок рейтингів серед майбутніх студентів за популярністю, престижності, доступності та якості. Вибираючи, в яку країну відправитися на навчання за кордон, найчастіше ми керуємося рівнем популярності тієї чи іншої спеціальності в країні, вартістю навчання, відгуками, а також враховуємо наскільки просто або складно вступити виходячи з вимог.

Одним з головних переваг навчання в Канаді на режисера, або будь-який інший кіно-спеціальності, в коледжі або університеті, є практичний підхід до освоєння професії. Практично всі факультети в Канаді, які пропонують програми в сфері кіно, режисури, дизайну мають спеціальні студії, обладнані знімальні майданчики, співпрацюють зі справжніми режисерами, продюсерами, і просто професіоналами своєї справи. Тому, у кожного студента є можливість не тільки отримувати теоретичні основи в аудиторних класах, але і відразу ж застосовувати свої знання на практиці, і за час навчання напрацювати якісне портфоліо з власних проектів, для успішного працевлаштування в майбутньому.

Найпопулярніші кіно-коледжі і університети Канади

Навчання в Канаді на режисера, або іншу професію в сфері кіно, мистецтва та дизайну, можливо не тільки в профільних коледжах, так як є безліч інших навчальних закладів, які пропонують подібні програми.

1. LaSalle College Vancouver

Вперше коледж відкрив свої двері в 1998 році, як мовна школа в місті Ванкувер, Британська Колумбія. Однак уже в 2002 році були відкриті нові програми у напрямку мистецтва, моди і дизайну. І лише кілька років тому відкрилося безліч інших програм.

Коледж розташований в величезній будівлі, практично в центрі Ванкувера і на даний момент акредитований для надання ряду програм для отримання ступеня бакалаврату, дипломних та сертифікаційних програм.

Основні напрямки коледжу: Кіно і телебачення, Програмування відеоігор, Цифрове кіно і відео, Дизайн в іграх, Графічний дизайн, Дизайн інтер'єру, Мода, Кулінарне мистецтво.

Безсумнівною перевагою навчального закладу є те, що навчання проводиться в невеликих класах, в доброзичливій атмосфері та під управлінням професіоналів. Також саме LaSalle College Vancouver був названий однією з топ-10 кращих шкіл по дизайну відеоігор.

Середня вартість навчання: від 16 000 CAD / рік.

Студенти, знаходять свою першу роботу за фахом ще під час навчання, багато стають відомими та успішними професіоналами своєї справи вже протягом декількох років після завершення навчання.

2. Humber College

Коледж був відкритий в 1967 році, в Торонто. Пропонує широкий список напрямків для студентів з усього світу. Розташований, практично в центрі Торонто, і має три кампуса для студентів.

Для отримання ступеня бакалавра, пропонує кілька програм в сфері Кіно і медіа-виробництва, Дизайну інтер'єру, Музики. Дипломні програми і сертифікаційні, є за такими напрямками, як: Анімація, Графічний дизайн і веб-дизайн, Кіновиробництво, Фотомистецтво, і багато іншого.

Одним з плюсів даного коледжу для навчання в Канаді на режисера або дизайнера, є широкі зв'язки навчального закладу з кращими підприємствами і компаніями, наявність спеціальних центрів підтримки і допомоги для студентів, які в пошуках роботи.

Середня вартість навчання: від 14 000 CAD / рік.

8 з 10 випускників працевлаштовані на високооплачувану роботу протягом перших місяців після закінчення коледжу, що не може не радувати.

3. Ryerson University

Один з найбільших і містких університетів Канади, який був заснований в 1948 році в Торонто, і приймає до 45 000 студентів.

Університет розташований в провінції Онтаріо, місто Торонто. Має понад 100 програм бакалаврату, магістратури, і післядипломної освіти, близько 133 партнерських вищих навчальних закладів по всьому світу. Також університет відомий однією з кращих архітектурних шкіл світу.

Основний напрямок університету, звичайно ж, не пов'язане з індустрією кіно і мистецтва, але тут представлений ряд програм, таких як: Мистецтво, Мода і дизайн, Кіно і Мистецтво фотографії, Дизайн інтер'єру, Акторська майстерність, режисура, Танці.

Середня вартість навчання: від 16 500 CAD / рік.

Університет є практично лідером в Канаді, за кількістю заявок від вступників. Близько 94% випускників знаходять відмінну роботу протягом декількох місяців після завершення навчання.

4. Sheridan College

Коледж, який був заснований в 1967 році, недалеко від Торонто в місті Міссісога.

Тут навчаються близько 20 000 студентів з усього світу, на трьох кампусах в провінції Онтаріо. Коледж відомий своїми творчими спеціальностями, серед яких: Анімація, Мистецтво, Кіновиробництво та режисура, Ілюстрування і графічний дизайн, Дизайн відеоігор, Дизайн інтер'єру, Фотографії, Театр і драма, Телебачення і кінематограф.

Коледж відомий своїми програмами 2 + 2 в кооперації з Йоркським Університетом, що дозволяє студентам 2 роки вчитися в Коледжі, 2 роки - в університеті, і таким чином отримати ступінь бакалавра і значно заощадити на вартості навчання.

Середня вартість навчання: від 15 000 CAD / рік.

Незважаючи на те, що для представників творчих професій важливі навички, а не документ про закінчення коледжу або університету, саме в Коледжі Шерідан є можливість придбати не тільки безцінні навички, а й отримати престижну освіту. Понад 95% випускників успішно працевлаштовані, як в Канаді, так і за її межами, і продовжують розвиватися, займаючись улюбленою справою.

5. York University

Один з найвідоміших державних університетів Канади, який був заснований в 1959 році в Торонто. Тут навчається досить багато іноземних студентів, що говорить про популярність ВНЗ в світі. Університет має два кампуса, дослідний центр - все для студентів і їх розвитку.

Університет також приймає студентів на такі спеціальності: Дизайн, Танці, Кіно і медіа-дослідження, Виробництво фільмів і режисура.

Середня вартість навчання: від 20 900 CAD / рік.

Популярність серед студентів говорить про високий рейтинг ВНЗ, і як навчання. 9 з 10 випускників успішно знаходять роботу своєї мрії практично відразу після закінчення ВНЗ.

6. Vancouver Film School

Школа кіно в Ванкувері, була заснована в 1987 році, і пропонує студентам різні дипломні програми тривалістю до 2 років. Перебуваючи в центрі Ванкувера, школа має кілька кампусів, а також все необхідне для практичного навчання студентів - майстерні, студії для фото і звукозапису, а також справжні знімальні майданчики!

Для студентів відкриті такі напрямки, як: Анімація, Акторська майстерність, Дизайн, Кіновиробництво і зйомка, Мистецтво написання сценарію для кіно і ТБ, Дизайн ігор.

Середня вартість навчання: від 28 200 CAD / програми.

За весь час існування профільної школи мистецтва і кіно, не було жодного незадоволеного випускника. Кожен знайшов своє покликання, і продовжує успішно розвиватися в Канаді і за її межами, співпрацюючи з відомими людьми.

7. University of Alberta

Один з рейтингових університетів Канади, який був заснований в Едмонтоні в 1908 році. Є одним з кращих університетів в сфері досліджень.

Студентське містечко ВНЗ і справді великий, складається з 5 кампусів на величезній території.

Університет пропонує програми навчання у всіляких сферах, і по творчим напрямками: Мистецтво і дизайн, Мода і стиль, Акторська майстерність та театр, Кіновиробництво та режисура, Музика.

Середня вартість навчання: від 10 000 CAD / програми.

Вирушаючи на навчання до Університету Альберти, можна бути спокійним за своє майбутнє, адже тут всіляко допомагають студентам не тільки на етапі адаптації, а й протягом усього курсу навчання, а також по його закінченню. Успішні випускники - рейтинг і особа ВНЗ.

Вимоги до майбутніх студентів

Давно відомо, що програми в сфері медицини та мистецтва, є одними з найбільш вимогливих спеціальностей до майбутніх студентів. Чи не можете в це повірити, і не розумієте, як можна порівнювати надходження на медицину з мистецтвом, кіновиробництвом, режисурою, дизайном? А ось так! Адже до вступників на програми у сфері мистецтва та кіно пред'являються вимоги не простіше, ніж до майбутніх лікарів. Але, для людей, які не уявляють свого життя без творчості, кіно, дизайну, і які справді живуть мистецтвом, будь-які вимоги будуть по плечу.

Вимоги до студентів, що надходять на програми режисури, кіномистецтва, дизайну дещо відрізняються від надходження, наприклад, на економіку. Чим саме запитаєте Ви? Найчастіше основною відмінністю є вимоги до наявності та певного складу портфоліо з Вашими творчими роботами. Будь то замальовки і ілюстрації, для програми дизайну або образотворчого мистецтва, приклади відеороликів, постановок, які були виконані під вашим керівництвом, для режисури, колекція фото, зроблених Вами, для такого напрямку як «Цифрова фотографія та мистецтво» або анімовані мультфільми, для такого напрямки як анімація.

Незмінним залишається:

  • • наявність атестата про повну загальну середню освіту або диплома;

  • • резюме;

  • • мотиваційний лист;

  • • рекомендації;

  • • сертифікат, що підтверджує рівень володіння англійською мовою, терміном до 2-х років (наприклад, IELTS від 6.0).

Чому Канада хороша у всьому?

Відмінна якість освіти, прийнятні ціни, можливість успішного працевлаштування робить Канаду привабливим місцем для іноземних студентів. Однак саме Канада залишається в ТОПі вже багато років, завдяки своєму підходу до майбутнім і нинішнім студентам. Не кожен може вступити до коледжу або університету Канади, проте кожен, хто доклав трохи зусиль і зміг - у відповідь отримує набагато більше, ніж просто престижну освіту і роботу, він отримує можливості! Можливість реалізувати себе, забезпечити собі гідне майбутнє, і зробити цей світ кращим.

Якщо у Вас є величезне бажання, і Ви готові діяти, то Compass допоможе Вам у досягненні вашої мети. Можливо, Ви і є той самий унікальний студент, якого хотіли б залучити топові навчальні заклади країни? Сумніваєтеся? А хотіли б їм бути? Якщо так, то телефонуйте нам прямо зараз, приходьте в гості, і будьте на крок ближче до своєї мрії!

Рекомендовані статті