+38(066) 510-94-09
0 0
Де навчаються наші студенти?

Ми особисто відвідуємо/інспектуємо навчальні заклади, в які ми відправляємо наших студентів, щоб вони максимально відповідали вашим запитам і очікуванням.

У нас ще 150 спеціальностей
Популярні канікули за кордоном

Ми пропонуємо тільки перевірені школи з висококваліфікованим викладацьким складом, насиченою екскурсійною програмою, турботливим і уважним персоналом, який доглядає за вашою дитиною 24/7. Ми якісно відбираємо школи, в які відправляємо дітей.

Як ми це робимо?

Ви мрієте здобути освіту в провідних навчальних закладах світу, отримати роботу за кордоном або просто подорожувати? Тоді ласкаво просимо на сайт нашої компанії.
Ми придбали багаторічний досвід в сфері освіти за кордоном. Наші фахівці мають практичний досвід у цій сфері: здобували освіту за кордоном, брали участь в програмах по обміну студентами, мають досвід участі в американській програмі Work and Travel. Звернувшись до нас, Ви отримаєте професійну консультацію щодо вибору навчального закладу і країни і практичну допомогу в досягненні цієї мети. Ми відповідаємо за достовірність інформації, так як наші фахівці особисто відвідують всі установи партнерів компанії

Відкритість
Відкритість
Чесність і прозорість - основа нашої діяльності. Тому ми завжди підбираємо для клієнтів найоптимальніші рішення.
Надійність
Надійність
Ми особисто відвідали навчальні заклади, брали участь в програмах і зможемо підібрати індивідуальне напрямок. Знаючи всі можливі труднощі, ми можемо допомогти з легкістю їх подолати.
Зацікавленість
Зацікавленість
Ми знаємо і любимо свою справу - робити життя людей більш вражаючим, цікавим, насиченим і радісним. Тому до кожного клієнта ми застосовуємо персональний підхід.
Досвід
Досвід
Протягом довгого часу ми надаємо послуги в цій сфері. За цей час нашими клієнтами стало багато людей і ми набули безцінного досвіду. Ми впевнені, що зможемо найкращим чином допомогти Вам.
Відгуки наших студентів
Марк К.
Навчальні заклади, 2022
Дякуємо великому Compass Agency за допомогу у вступі до Університету Арізони. У мене була непроста ситуація, спочатку я не встиг одержати візу, потім не зміг вчасно приїхати на навчання, було таке, що навіть втратив паспорт із візою! Але завдяки Компасу ми вирішили всі проблеми, і я одержав стипендію в 12 000 доларів на навчання))
Воїнкова Наталія
Навчальні заклади, 2022
Всім привіт! Якщо ви шукаєте професіоналів у своїй справі – то вам однозначно у Compass! Два роки тому мій син Кирило Воїнков вирішив продовжити освіту у США. Консультувалися у кількох дуже «розкручених» агенціях, які знайшли йому якісь космічно дорогі школи і відправили здавати IELTC замість TOEFL, який є більш прийнятним для навчання в США). У Compass потрапили випадково, але одразу відчули, що співробітники знають свою справу. Кирила докладно розпитали про його переваги у навчанні та підібрали школу рівня А+ саме для нього: з високою якістю викладання точних наук та курсом інженерії! Після отримання Hi School Diploma, знову ж таки Compass допомогли визначитися з університетом і допомогли з оформленням документів! Отже: якщо необхідно, щоб агенти завжди були на зв'язку (!!!), консультації та допомогу з будь-яких питань, пошук навчального закладу саме для вас – тільки Compass! Спасибі велике, успіху та процвітання компанії!
Анастасія Вербицька
Навчальні заклади, 2022
Дякуємо Compass, що допомогли з вступом до університету Німеччини, з пошуком житла, а також з оформленням Візи! Здійснилася моя мрія, і тепер я студентка факультету film and motion design. Окрім того, я отримала знижку 25% на навчання! Ще раз дякую!
Федор Овечкин
Навчальні заклади, 2021
Очень благодарен Compass за сотрудничество и огромнейший вклад в реализацию моей цели! Мы активно работали с компанией с самого начала и до моего прилёта в Торонто. Хочется поблагодарить сотрудников Сompass за их профессионализм, ответственность и качество выполнения услуг. Путь в Канаду был долгим и сложным, но совместными усилиями все вышло, и я счастлив жить и получать образование мирового уровня в этой прекрасной стране. Рекомендую эту компанию всем, кто желает получить качественное образование за границей. Ребята профессионалы в своем деле и знаю все тонкости!
Seneca Сollege, 2021
Навчальні заклади, 2021
Оформлення візи, 2019
Лейла Мамедова
Оформлення візи, 2018
По любым вопросам с визами, языковыми курсами обращаюсь в это агентство и всем советую! Так же планирую поступать за границу с помощью Compass! Профессионалы своего дела!
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, 2019
Глеб Черновский
Humber College, 2021
Помогли поступить в HUMBER college в Торонто и уже собираюсь лететь. Также организовали проживание, авиабилеты, трансфер. Буду рекомендовать!
Отримати консультацію з нашими спеціалістами