+38(066) 510-94-09
0 0
Де навчаються наші студенти?

Ми особисто відвідуємо/інспектуємо навчальні заклади, в які ми відправляємо наших студентів, щоб вони максимально відповідали вашим запитам і очікуванням.

У нас ще 150 спеціальностей
Популярні канікули за кордоном

Ми пропонуємо тільки перевірені школи з висококваліфікованим викладацьким складом, насиченою екскурсійною програмою, турботливим і уважним персоналом, який доглядає за вашою дитиною 24/7. Ми якісно відбираємо школи, в які відправляємо дітей.

Як ми це робимо?

Ви мрієте здобути освіту в провідних навчальних закладах світу, отримати роботу за кордоном або просто подорожувати? Тоді ласкаво просимо на сайт нашої компанії.
Ми придбали багаторічний досвід в сфері освіти за кордоном. Наші фахівці мають практичний досвід у цій сфері: здобували освіту за кордоном, брали участь в програмах по обміну студентами, мають досвід участі в американській програмі Work and Travel. Звернувшись до нас, Ви отримаєте професійну консультацію щодо вибору навчального закладу і країни і практичну допомогу в досягненні цієї мети. Ми відповідаємо за достовірність інформації, так як наші фахівці особисто відвідують всі установи партнерів компанії

Відкритість
Відкритість
Чесність і прозорість - основа нашої діяльності. Тому ми завжди підбираємо для клієнтів найоптимальніші рішення.
Надійність
Надійність
Ми особисто відвідали навчальні заклади, брали участь в програмах і зможемо підібрати індивідуальне напрямок. Знаючи всі можливі труднощі, ми можемо допомогти з легкістю їх подолати.
Зацікавленість
Зацікавленість
Ми знаємо і любимо свою справу - робити життя людей більш вражаючим, цікавим, насиченим і радісним. Тому до кожного клієнта ми застосовуємо персональний підхід.
Досвід
Досвід
Протягом довгого часу ми надаємо послуги в цій сфері. За цей час нашими клієнтами стало багато людей і ми набули безцінного досвіду. Ми впевнені, що зможемо найкращим чином допомогти Вам.
Відгуки наших студентів
Навчальні заклади, 2021
Seneca Сollege, 2021
Навчальні заклади, 2021
Оформлення візи, 2019
Лейла Мамедова
Оформлення візи, 2018
По любым вопросам с визами, языковыми курсами обращаюсь в это агентство и всем советую! Так же планирую поступать за границу с помощью Compass! Профессионалы своего дела!
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, 2019
Глеб Черновский
Humber College, 2021
Помогли поступить в HUMBER college в Торонто и уже собираюсь лететь. Также организовали проживание, авиабилеты, трансфер. Буду рекомендовать!
Михаил Эйдель
Georgian College, 2017
Рады порекомендовать всем компанию Compass для отправки на обучение детей за границу, а также за грамотную визовую поддержку. Наша дочь учится в Канаде, все , начиная от выбора учебного заведения и заканчивая визой девочки сделали с профессионализмом. Спасибо
Александр Плахута
Навчальні заклади, 2018
Благодаря компании Compass, моя дочь поступила в один из лучших ВУЗов США в сфере Искусства и Дизайна, а именно в Miami International University of Art and Design! Дочь абсолютно довольна, учится, работает над различными проектами - занимается любимым делом. Именно поэтому, я теперь рекомендую эту компанию всем своим друзьям, знакомым, потому что в Compass клиент на первом месте, все было четко, быстро, без проблем
Лилия Похыл
Навчальні заклади, 2021
Хочу поблагодарить компанию compass в помощи организации Американской визы . Все было очень четко и предельно просто! Compass помогли мне связаться с одним из самых лучших кулинарных школ мира Le Cordon Bleu. Через месяц после отправки всех документов ( всеми вопросами и общением с Le Cordon Bleu занималась замечательная команда Compass ). После месяца ожиданий , я была принята в школу в Лос-Анджелесе! А ещё через месяц -у меня уже была американская виза:) вот уже несколько лет я проживаю в Лос Анджелесе . Всем советую эту компанию !! Они точно знают что они делают :) спасибо большое !
Отримати консультацію з нашими спеціалістами