+38(066) 510-94-09
0 0
Підготовка до вступу

Вступ до Університету це завжди хвилююча подія для випускника і для батьків, а особливо коли це вступ в закордонний навчальний заклад. Процес вступу починається з вибору країни, програми і університету. Перш, ніж визначитися з вибором, важливо ознайомитися з вступними вимогами. Не всі закордонні ВНЗ приймають на навчання тільки з українським атестатом про повну загальну середню освіту, а іноді прямий вступ може бути стресом для дитини. У таких ситуаціях є відмінне рішення - це програми підготовки до вступу! Такі програми допомагають полегшити адаптацію в новій країні і з більшою впевненістю вступити до Університету мрії.

За час підготовки підлітки зможуть ближче познайомитися з культурою і повсякденним життям країни, системою освіти, вивчити мову, знайти нових друзів і найголовніше підготуватися до іспитів. До моменту вступу підліток буде більше впевнений у собі і буде готовий до нового захоплюючого студентського життя.

Програма підготовки залежить від країни, в якій ви плануєте розпочати навчання.

Програма підготовки до вступу в США і Канаду

Щоб вступити до коледжу або університету США або Канади, вам потрібна буде програма Pathway. Програма повністю орієнтована на вибір навчального закладу, академічної програми і вступу. Під час навчання ви будете в основному вивчати англійську, вчитися писати есе і виступати з презентаціями. Програма також включає в себе екскурсії по університетам і зустрічі з представниками.

Тривалість програми залежить від вашого рівня англійської мови - від 8 до 16 тижнів.

Вимоги до програми: від 16 років, мати шкільний атестат і володіти англійською мінімум на рівні Intermediate.

По закінченню програми Pathway не потрібно буде здавати IELTS чи TOEFL, а часто і GMAT з SAT.

Програма підготовки до вступу до Великобританії

Для вступу до Великобританії існує три програми - A-level, Foundation, IB (International Baccalaureate).

Розглянемо для початку програму A-level, це обов'язкова дворічна програма, яка допомагає поступити в найпрестижніші вузи Великобританії. Ця програма особливо підходить для бажаючих вивчати медицину або юриспруденцію. Програма побудована так, що з 30-40 дисциплін студенти обирають 3-6 (чим більше предметів вибрано, тим більше шансів вступити в Оксфорд чи Кембридж). Така специфіка програми дозволяє зосередитися на вивченні предметів, які знадобляться в майбутньому. Найголовніше, ця програма дає можливість отримати атестат про повну загальну середню освіту.

Вимоги до програми: від 16 років, шкільний атестат з оцінками за останні 2-3 роки навчання, IELTS мінімум 5.0-5.5.

Програма ділиться на дві частини: перший рік - A1 level (AS level) і другий рік - A2 level. Це дає альтернативну програму підготовки, при якій учень закінчує один рік A1 level і після поступає на 1-річну програму Foundation при університеті з подальшим вступом на бакалаврат.

Однорічна програма Foundation більше спрямована на вивчення академічної англійської, тому 80% програми займає вивчення мови. У випадку цієї програми учень обирає не конкретні предмети, а певний напрямок, наприклад Foundation + Business або Foundation + Art and Design.

Вимоги до програми: від 16,5-17 років, шкільний атестат з оцінками, IELTS мінімум 5.5.

На відміну від програми A-level, програма Foundation не дає можливості вступити в топ-5 ВНЗ Англії.

IB (International Baccalaureate) - дворічна європейська програма підготовки, по закінченню якої, учні отримують диплом. Цей диплом вважається міжнародним і визнається різними країнами світу, для вступу вам не потрібно буде здавати вступні іспити, а тільки показати оцінки в атестаті IB. Під час програми студенти вивчають 6 предметів з різних областей науки, 3 з яких вивчаються на основному рівні (150 годин на кожен предмет) і 3 на високому рівні (240 годин на кожен предмет). Обов'язково вивчається математика, рідна та іноземна мови, загальний курс природничих наук і 2 предмета на вибір. В кінці програми студенти пишуть фінальне есе на мінімум 4000 слів.

Вимоги до програми: від 16 років, шкільний атестат з оцінками, IELTS мінімум 5.5-6.0 або TOEFL мінімум 550.

Програма підготовки до вступу в Німеччину

Для бажаючих навчатися в навчальному закладі Німеччини існує центр довузівської підготовки - Studienkolleg. Курс навчання зазвичай триває 1 рік і включає в себе вивчення від 5 до 7 предметів. Предмети вибираються з 4-х модулів:

1. G-Kurs (психологи, юристи, мистецтвознавці, мовні спеціальності і т. д.)
2. M-Kurs (біологія, хімія, медицина, спорт і т. д.)
3. T-Kurs (інформатика, математика, архітектура, фізика і т. д.)
4. W-Kurs (економіка, політекономія, менеджмент, соціологія і т. д.)

За рік навчання студент зможе влитися в мовне середовище, познайомитися з німецькою культурою і системою викладання. В кінці року здається фінальний іспит - Feststellungsprüfung, успішна здача якого допоможе вам потупити на бакалаврат в німецький ВНЗ.

Вимоги до програми: від 16 років, шкільний атестат з оцінками, знання німецької мови мінімум на рівні B1 або B2, іноді можуть запросити мотиваційний лист / біографію.

Отримати консультацію з нашими спеціалістами
Заповніть форму або зв'яжіться з нами з допомогою наших месенджерів