+38(066) 510-94-09
0 0
Чому їдуть вчити англійську мову до Мальти?

Чому обирають Мальту для вивчення англійської мови - по-перше, висока якість навчання англійської мови, яке забезпечується провідними школами англійської мови на Мальті. Мальта - англомовна країна, англійська мова тут є державним. Це мова, на якому мальтійці здобувають освіту. Також на Мальті є і друга державна мова - мальтійський, однак ця обставина ні скільки не перешкоджає навчанню. Справа в тому, що ніякі місцеві особливості мови, які, безумовно, є в кожної англомовній країні не перешкоджають розвивати практичні мовні навички, які і визначають рівень володіння мовою.

Переваги вичення аглійської мови на Мальті

  • На Мальті, як і в будь-який інший англомовній країні провідні мовні школи - тобто найбільші і найстаріші гравці ринку курсів англійської мови для іноземців - пропонують широкий вибір програм навчання. Тут вчити англійську можуть ділові люди, професіонали, випускники вузів, студенти і школярі - всі займаються окремо, кожен на своєму рівні.
  • М'який клімат Мальти дозволяє поєднувати навчання з відпочинком. У період літнього сезону, який триває з кінця травня по жовтень тут можна не тільки вивчати англійську, а й купатися в чистих водах Середземного моря і засмагати.
  • Найбільші мовні школи Мальти пропонують розміщення в готелях всіх категорій, студентських готелях (резиденція), апартаментах і місцевих мальтійських сім'ях - тобто Мальта пропонує всі види варіантів проживання.
  • Мальта є членом Євросоюзу і учасником Шенгенської угоди. Отримати візу для навчання на Мальті досить просто, якщо скористатися нашими послугами

Отримати консультацію з нашими спеціалістами
Заповніть форму або зв'яжіться з нами з допомогою наших месенджерів