+38(066) 510-94-09
0 0
Наші сервіси
Оформлення візи
Оформлення візи - напружений і витратний процес, незважаючи на всі необхідні зусилля іноді шанс отримання відмови залишається невиправдано високим. Причин для відмови може бути багато і недосвідченій людині важко самому розібратися у всіх нюансах, тим більше що остаточне рішення приймається виключно консулом.
Дізнатися більше
Оформлення візи
Оформлення страховки
Плануєте подорож, навчання або відрядження за кордоном? Вам потрібна страховка для візи? Тоді зі страховим полісом Ви можете бути спокійні, що несподівана травма або хвороба не зіпсують Ваше перебування за кордоном. Страховий поліс гарантує Вам отримання необхідної допомоги в будь-якій точці світу.
Дізнатися більше
Оформлення страховки
Тури по університетах
Хочете на власні очі побачити кампуси університетів, навчальні класи, лабораторії та резиденції? Тоді Compass організує для вас ознайомчу поїздку, в який ви зможете познайомитися з декількома вузами. Це відмінний спосіб познайомитися з університетами, викладачами і зробити правильний вибір!
Дізнатися більше
Тури по університетах
Мовні курси Compass
Разом з кращими викладачами ви можете проходити мовні курси в комфортабельній обстановці, прямо в офісі Compass! Відвідуючи наші курси підготовки до іспиту IELTS і TOEFL, ви зможете еффективно підготуватися до здачі і отримати бажаний високий бал!
Дізнатися більше
Мовні курси Compass
Отримати консультацію з нашими спеціалістами
Заповніть форму або зв'яжіться з нами з допомогою наших месенджерів