+38(066) 510-94-09
0 0

Завдяки багаторічному досвіду в області студентських програм культурного обміну, освіти за кордоном, ділових поїздок і просто туризму, наші фахівці приділяють особливу увагу питанню медичного страхування. Так як це питання є одним з основних при виїзді за кордон.

Ми співпрацюємо тільки з самими передовими і перевіреними страховими компаніями в усьому світі, тому знаємо як краще вас застрахувати. Ми хочемо, щоб навіть в самих екстремальних ситуаціях ви відчували себе в цілковитій безпеці й схоронності.

Наша компанія докладає максимум зусиль, щоб зробити ваш виїзд за кордон максимально комфортним, приємним і безтурботним для Вас!

Переваги страхування

Види страховок
Туристичне страхування
Туристичне страхування
Ваш щоденний захист під час подорожей за кордоном. Компенсування медичних витрат, які можуть у Вас виникнути внаслідок раптового захворювання або нещасного випадку.
Страхування життя
Страхування життя
Забезпечує найцінніше: життя, здоров'я і впевнене майбутнє. Це фінансовий захист, яка гарантує Вам і Вашим рідним матеріальну підтримку, оберігає від наслідків нещасного випадку, допомагає уникнути фінансових витрат і зберегти гідний рівень життя Вашої родини.
Авіа страхування
Авіа страхування
Медичне страхування
Медичне страхування
Дана форма страхування покриває частину витрат, викликаних страховим випадком, консультацією з лікарем або інші витрати на медичні послуги.
Отримати консультацію з нашими спеціалістами
Заповніть форму або зв'яжіться з нами з допомогою наших месенджерів