+38(066) 510-94-09
0 0

Робота в Іспанії під час навчання

Перш за все, іноземним студентам набагато важче знайти роботу, ніж людям, які вже живуть в країні. Роботодавці воліли б, щоб іспанець працював на них, а не на когось іншого, і оскільки більшість жителів є висококваліфікованими і підготовленими людьми, знайти когось, щоб зайняти цю посаду, - не складне завдання. Більшість студентів в Іспанії працюють в галузях, які не вимагають великого досвіду або знань.

Якщо ви приїхали з іншої країни, вам необхідно отримати дозвіл на роботу в іспанському консульстві в країні, в якій ви проживаєте. Вам також знадобиться, якщо ви плануєте залишитися на термін більше 90 днів (як більшість студентів), віза на проживання. Це може бути складно отримати.

Можна отримати стажування для роботи в Іспанії також і в університеті. Якщо вас це цікавить, зверніться до Асоціації міжнародних студентів з економіки і торгівлі.

Вам потрібно буде говорити іспанською мовою і розуміти її, щоб отримати роботу в більшості компаній, що знаходяться в країні.

Пошук роботи в Іспанії

Більшість робіт, які доступні для студентів в Іспанії, є сезонними. Оскільки більшість робочих місць в Іспанії займають 40 годин в тиждень, знайти щось для роботи неповний робочий день за розкладом коледжу може бути досить складно. Це у ваших інтересах почати пошук якомога раніше.

Не варто також забувати, що багато невеликих підприємств, як і раніше користуються щоденною «сієстою» (період, який триває від 2 до 5 годин, коли компанії закриваються і насолоджуються прекрасним часом веселощів і відпочинку під час роботи). Ні, Сієста - це не міф!

При цьому важливе значення для іспанців має зовнішній вигляд. Іспанія встановлює свої стандарти по зовнішньому вигляду настільки ж високо, як ваш рівень кваліфікації. Готуючись до інтерв'ю, одягайтеся так, щоб справити враження. Також багато роботи для студентів коледжу всередині пабів, клубів і барів у країні (в залежності від вашого місця розташування), і це відмінне місце, щоб почати пошук позиції, якщо ви той, хто любить нічне життя і готовий до цього.

В середньому заробітна плата, яку ви заробите в Іспанії, менше, ніж в інших частинах світу. Це третя країна з найнижчою оплатою в Європі. Тим не менш, є маса інших пільг, які включають в себе низьку вартість життя, 24-денну відпустку на рік (повний робочий день), відмінні умови роботи і багато іншого.

Важливим фактором є те, що як тільки ви отримаєте свій диплом, ви можете розраховувати на велику зарплату з тією роботою, яку ви обираєте, якщо ви вирішите залишитися в Іспанії. Багато роботодавців платять набагато більше, коли у вас є ступінь бакалавра.

Кращі роботодавці в Іспанії

Telfonica de Espana - найбільший роботодавець в усій Іспанії, в якому працює понад 95 000 чоловік. Компанія виступає в якості постачальника телекомунікаційних послуг в Іспанії.

Grupo Santander - велика група міжнародних банків, Santander був визнаний одним з кращих банків для роботи і одним з найбільших роботодавців у країні.

El Corte Ingles - є найбільшою мережею універмагів в Іспанії. Це відмінний роботодавець для студентів коледжів, які відвідують університет. Місця універмагів можна знайти по всій країні.

Kimberly Clark - відомий постачальник багатьох побутових товарів, включаючи такі брендові товари, як Huggies, Kotex і Cottenelle. Робочі місця доступні в продажах, маркетингу, людських ресурсах і багатьох інших.

Звичайно, є тонна супермаркетів, універмагів, пабів, ресторанів і барів, в яких студенти коледжу можуть шукати роботу.

Рекомендовані статті