+38(066) 510-94-09
0 0

Середня освіта в Європі

Вивчення іноземних мов

Навчаючись в школі за кордоном, дитина гарантовано вивчає відразу декілька іноземних мов і по закінченню навчання зможе вільно розмовляти з носіями мови в будь-якій європейській країні.

Можливість вступу у провідні вузи Європи

Отримавши свідоцтво про середню освіту в Європі іноземні студенти мають можливість без праці і особливих вимог вступити в найпрестижніші вузи в Європі.

Відмінна системи профорієнтації

В Європейських школах учням надається можливість вибрати безліч додаткових занять, курсів та клубів за інтересами, тобто навчання в школі всіляко сприяє розвитку особистості дитини і збільшує ймовірність того, що дитина після школи буде мати чітке розуміння того, чим вона хоче займатися в майбутньому.

Умови і якість освіти

Відправляючи дитину на навчання в європейську школу ви можете бути повністю впевнені в якості освіти, так як у всіх навчальних закладах працюють справжні професіонали, висококласні педагоги, які знають свою справу. Більш того, європейські школи мають дуже комфортні умови для навчання, що дуже сприяє ефективному навчанню.

Друзі та знайомства з усього світу

В Європі дуже багато міжнародних шкіл. Навчаючись в такій школі дитина зможе познайомитися і навіть подружитися зі студентами з різних куточків світу. Це відмінний спосіб розвинути свої комунікативні навички та кругозір в цілому.

Які недоліки середньої освіти в Європі?

Вартість навчання

Ні для кого не секрет, що навчання в Європі коштує чималих грошей. Це дійсно так, але якісна освіта не може коштувати копійки. Якщо навчання дешеве, то варто засумніватися в якості програм навчання, кваліфікації викладачів та умов проживання.

Мовний бар'єр

Дійсно, на початку буде досить складно звикнути до цілодобового спілкування іноземною мовою, іншої культури та звичаїв, але, як показує практика, діти досить швидко адаптуються до життя в іншій країні і звикають до спілкування з іноземцями.

Можна відзначити, що навчання в Європі має більше переваг, ніж недоліків, тому з цього слід зробити висновок, що відправлятися на навчання в європейські школи неодмінно варто.

Наступне питання, яке може виникнути - це в якійсь європейській країні найкраще здобувати середню освіту і яку школу вибрати?

Пропонуємо вам кілька країн з найвищим рівнем середньої освіти

Великобританія

Великобританія залишається незаперечним лідером в якості як вищої освіти так і середньої. Тут всі школи, які приймають на навчання іноземних студентів знаходяться в тихих і безпечних місцях, цілодобово охороняються. У британських школах навчання відбувається в кращих культурних традиціях, дітям прищеплюють стриманість, дисципліну і зібраність, але в той же час вчать висловлювати свою точку зору і відстоювати власну думку.

Хороший приклад середньої школи в Англії - Cats College. Це відома мережа середніх шкіл в Лондоні, Кембриджі і Кентербері, яка з радістю приймає на навчання школярів з усього світу. Тут можна не тільки вчитися за шкільною програмою, а й проходити мовні курси, підготуватися до іспитів і вступу до університету.

Студенти школи проживають в університетській резиденції, яка знаходиться поруч з навчальним корпусом. Вартість навчання в цій британській школі становить від 24 712 фунтів за рік.

Швейцарія

Основні переваги середньої освіти в Швейцарії - це те, що престижно, якісно, ​​але й дорого. Крім того, Швейцарія - дуже безпечна країна для життя. Ще одним плюсом життя в Швейцарії є те, що тут приголомшлива природа і місцевий клімат, який сприяє підтримці здоров'я і гарному самопочуттю.

Прикладом середньої школи в Швейцарії для іноземців може стати Tasis American school. Це провідна школа-пансіон, в якій навчаються понад 700 осіб. Сюди запрошуються студенти всіх національностей.

Школа має два кампуса - в Швейцарії і Англії. Тут надають якісні академічні програми в поєднанні з активним відпочинком та розважальними заходами.

Tasis American school виховує у своїх студентів любов до знань і прагнення до досягнення високих цілей. Більш того, тут прищеплюють цінності до відповідальності, ввічливості та справедливості.

У кампусі школи є 6 гуртожитків. Розміщення може бути як двомісне, так і тримісне.

Вартість навчання в Tasis American school стартує від 25 000 CHF.

Австрія

Середня освіта в Австрії не менш престижна і якісна, ніж в попередніх країнах і, що важливо, дешевша. У цій країні можлива середня освіта англійською, німецькою та французькою мовами. Навчання тут побудовано на австрійській, англійській та американській системі. Здобуваючи освіту в Австрії можна обзавестися не тільки новими знаннями, але і культурно збагатитися, так як Австрія - країна з прекрасною архітектурою, численними музеями і галереями.

Прекрасний приклад середньої школи в Австрії - це American International school of Salzburg. Це приватна школа, яка приймає на навчання студентів з усього світу. Крім курсу навчання в старшій середній школі тут студентам надають допомогу для вступу і іспитів в провідні вузи Європи. Студенти в American International school of Salzburg проживають в резиденції з триразовим харчуванням. Навчання тут коштує від 30 000 євро за рік.

Німеччина

Особливістю освіти в Німеччині є те, що тут дуже різноманітний вибір занять, дисциплін і додаткових активностей, тому учні мають прекрасну можливість розвиватися в будь-якому напрямку. Діти швидко опановують німецьку мову, а це відкриває двері в будь-який вуз в Німеччині.

Berlin Brandenburg International School (BBIS) - відмінний приклад середньої школи в Німеччині. Це міжнародна школа-пансіон, знаходиться в маленькому містечку Кляйнмахнов поруч з Берліном. Особливість цієї школи - маленьке співвідношення викладачів і учнів, тобто класи невеликі і до кожного студента передбачений індивідуальний підхід. Проживають студенти в резиденції з кімнатами з обслуговуванням, цілодобовою охороною і наглядом кураторів. Рік навчання в Berlin Brandenburg International School буде коштувати від 14 000 євро.

Ірландія

Середні школи в Ірландії дозволяють учням знайти достатньо часу для занять спортом і творчістю, що допомагає студентам стати різнобічними особистостями. Це відмінний спосіб виявити свої таланти і відкрити нові можливості. Ще один плюс в тому, що середня освіта в Ірландії доступніша, ніж в Англії або Швейцарії. В Ірландії студенти отримують не тільки якісну академічну підготовку, а й хорошу базу для подальшого навчання в кращих європейських вузах.

Як приклад середньої школи в Ірландії можна навести Davis College. Це приватна середня школа в Корку. Особливість цієї школи в тому, що тут є можливість пройти проміжний клас при переході з середньої школи в старшу, де потім студент може сам вибирати предмети, які йому хотілося б вивчати. Учні мають можливість проживати як і в резиденції школи так і в приймаючих сім'ях. На території школи є кафе і їдальні. Вартість навчання в Davis College стартує від 12 800 євро за рік.

Чехія

Головним плюсом середньої освіти в Чехії є те, що вона досить якісна і недорога. Це шанс отримати освіту, яка допоможе дитині надалі вступити практично в будь-який європейський ВНЗ або залишитися в країні. Після закінчення старших класів студенти здають випускні іспити, і отримують можливість вступити до вищих навчальних закладів по всій Європі.

Наприклад, Carlsbad International School в Празі. Це міжнародна школа середньої і переддипломної освіти англійською мовою для студентів з різних країн світу. Школа надає різні варіанти отримання середньої освіти. Наприклад навчання в денній школі або в школі-пансіоні, а також післяшкільної програми і мовні курси. Студенти розміщуються в резиденції з усіма зручностями з обладнаної територією і спортивними майданчиками. Вартість навчання в цій школі за системою повний пансіон становить від 20 000 євро за рік.

Кіпр

Як не дивно, середня освіта на Кіпрі вважається досить якісною при недорогій вартості навчання і проживання. Тут студенти мають унікальну можливість насолоджуватися сонячними днями більшу частину року і неймовірними пейзажами Кіпру. Більш того, після отримання середньої та вищої освіти на Кіпрі є відмінна можливість залишитися тут жити і працювати.

Наприклад, The International School of Paphos (ISOP). Це школа, яка надає високоякісну освіту з індивідуальним підходом і увагою до кожного зі своїх учнів.

Тут забезпечують стабільну і позитивну середу для викладання і навчання. Всі старання школи спрямовані на те, щоб всі студенти ставили перед собою високі цілі і успішно досягали їх. Зараз школа є лідером у багатьох областях, що визначають якість освітніх послуг.

Також, в школі існує кадровий відділ, який консультує учнів середніх шкіл про доступ до професійної підготовки в сфері вищої освіти та сфері праці. Сюди входять заявки до британських університетів (через UCAS), а також в університети європейських країн, США та інших країн. Вартість навчання в цій школі на Кіпрі стартує від 6000 євро за рік навчання.

Щоб підсумувати все вищесказане, хочеться ще раз відзначити, що в Європі варто вчитися не тільки у вищих навчальних закладах, а й у школах, щоб отримати дійсно якісну середню освіту, адже європейська система навчання дає не тільки знання, а й розширює кругозір і культурні пізнання кожного студента. Це прекрасний шанс на світле європейське майбутнє!

Рекомендовані статті