+38(066) 510-94-09
0 0

TOEFL

TOEFL (Tests of English as a Foreign Language) - міжнародний тест з англійської мови як іноземної, який був створений організацією Educational Testing Service (ETS) в Прінстонському університеті (Нью-Джерсі, США).

Тест дозволяє оцінити рівень підготовки володіння англійською мовою, а сертифікат TOEFL приймають в 170 країнах світу (сертифікат дійсний 2 роки).

Особливість іспиту TOEFL полягає в тому, що він ґрунтується на американському варіанті англійської, що відрізняє його від іспиту IELTS.

Види іспиту TOEFL

Існує два види іспиту TOEFL: Paper-based Test (PBT) і Internet-based Test (iBT).

TOEFL PBT це класичний тест в письмовому вигляді на папері, який був актуальний до появи TOEFL iBT. На сьогоднішній день багато навчальних закладів вже не приймають PBT, тому важливо перевіряти інформацію.

TOEFL iBT це онлайн версія тестування, яку здають набагато частіше, ніж паперову версію, і з кожним роком TOEFL iBT стає все популярнішим.

Частини іспиту

TOEFL PBT складається з 4 частин:

1. Listening Comprehension (Аудіювання, 30-40 хв.) - оцінка здатності сприйняття на слух англійської мови, як студент може виділити головну думку або зробити висновки від почутого.

2. Structure and Written Expression (Структура і граматика, 25 хв.) - оцінка рівня граматичних знань і рівня розуміння писемного мовлення.

3. Reading Comprehension (Читання, 55 хв.) - оцінка розуміння невеликих уривків тексту.

4. Test of Written English (Есе, 30 хв.) - написання твору на задану тему.

TOEFL iBT складається з наступних 4 частин:

1. Reading (Читання, 60-80 хв.) - до прочитання даються 3-4 тексти на науково-популярні теми, після яких потрібно буде відповісти на питання до них. Іноді може бути завдання, де потрібно буде вставити речення в текст або скласти короткий виклад із запропонованих текстів.

2. Listening (Аудіювання, 60-90 хв.) - ви прослухаєте діалоги/лекції/дискусії і далі відповісте на питання з почутого.

3. Speaking (Мовлення, 20 хв.) - у вас буде 6 завдань/питань, ви запишите відповіді і екзаменаторові відправлять аудіозапис. 2 питання буде несподіваних і 4 відповіді ви дасте по прочитаній або прослуханій інформації.

4. Writing (Есе, 50 хв.) - завданням цього блоку є написання 2 есе, перший текст це ваша письмова відповідь на прочитану або прослухану інформацію, а другий текст це есе на задану тему.

Реєстрація

Реєстрація на іспит TOEFL проходить на сайті www.toefl.org і розпочинається за 3-4 місяці до дати іспиту. Бажано реєструватися за місяць, але не пізніше 7 днів до дня здачі.

Для початку потрібно заповнити анкету, де ви вказуєте ім'я та прізвище (як в закордонному паспорті), адресу проживання та індекс (для відправки результатів тесту поштою) і загальні відомості.

Наступним ви вибираєте "Register for test", заповнюєте додаткову інформацію особистого характеру, обираєте місто і час складання іспиту.

Також, на безкоштовній основі ви можете обрати 4 навчальні заклади, які автоматично отримають результати вашого іспиту.

Вартість складання іспиту TOEFL

В Україні вартість складання іспиту становить 180$, якщо ви реєструетесь менш ніж за тиждень до здачі тесту - потрібно буде додатково сплатити 35-40$.

Якщо ви захочете перенести дату складання іспиту, то вартість такої послуги становитиме 60$, а в разі скасування повертається 50% суми. Перенесення або скасування іспиту можлива не пізніше 3 днів до дня здачі, інакше гроші не повернуться.

Тільки після оплати реєстрація на іспит вважається дійсною!

Результати іспиту TOEFL

В електронному варіанті результати будуть доступні через 15 днів після здачі, роздрукований варіант приходить поштою через 30 днів.

TOEFL можна перездавати необмежену кількість разів, але з колишньою сумою реєстрації та інтервалом в 21 день.

Система оцінювання TOEFL iBT

- Reading - 0 до 30 балів

- Listening - 0 до 30 балів

- Speaking - 0 до 30 балів

- Writing - 0 до 30 балів

Загальний бал - 0 до 120 балів

Для вступу в коледж або не топовий університет зазвичай досить 80 балів, а в провідні ВНЗ світу потрібно отримати як мінімум 100 балів.

Рекомендовані статті