+38(066) 510-94-09
0 0

Університети Британської Колумбії

8 кращих університетів Канади. Провінція Британська Колумбія

Британська Колумбія - найзахідніша провінція Канади. Більшу частину її території займають гори, а населяє цю територію площею в 950 тисяч квадратних кілометрів всього 5 мільйонів чоловік. З них 2 мільйони - жителі найбільшого мегаполісу Британської Колумбії - Ванкувера.

А ще в провінції, особливо в Ванкувері, дуже багатокультурне середовище - іноземців тут приймають добре і можливостей у них достатньо. Все тому, що Ванкувер постійно потрапляє до світового рейтингу найкомфортніших для життя міст, та й економічна ситуація тут відмінна - середня зарплата майже 4 000 CAD в місяць.

Все це сприятливо впливає і на рівень життя, і на розвиток освіти - провінція завжди потребує хороших фахівців, які будуть розвивати економіку. У цій статті розглянемо 8 кращих університетів Канади в провінції Британська Колумбія - не за рейтингом, а за співвідношенням вартості і якості навчання:

Thompson Rivers University 

Thompson Rivers University - державний дослідницький університет в місті Камлупс. Університет має 2 кампуси, де вчиться близько 13 тисяч студентів; також в університеті є дистанційні програми і можливість онлайн-навчання.

Thompson Rivers University входить в співтовариство дослідницьких університетів Британської Колумбії і вибудовує програму навчання відповідно - з акцентом на практичних знаннях та інноваціях.

Щорічно університет витрачає 2,5 мільйони канадських доларів на стипендії для своїх студентів.

Вартість навчання від 7000 CAD за семестр.

Capilano University

Capilano University - канадський університет в місті Норт-Ванкувер. Тут розташований головний кампус університету всього за півгодини їзди від Ванкувера; також в університеті Capilano є ще два студентських містечка - Sunshine Coast і Squamish.

Щорічно в університеті навчається близько 11 600 студентів на денному відділенні; вони вивчають бізнес, мистецтво, гуманітарні та технічні науки, журналістику та туризм.

Capilano University також пропонує студентам програми обміну та навчання за кордоном, зокрема в Австралії, Австрії, Китаї, Англії, Франції і т.д.

Вартість навчання від 17500 CAD на рік, в середньому - 22 000 CAD на рік.

Kwantlen Polytechnic

Kwantlen Polytechnic (KPU) - державний політехнічний університет з кампусами в містах Ньютон, Річмонд, Кловердейл, Уолл і Ленглі. KPU це один з найбільших університетів Британської Колумбії, де в рік навчається близько 20 тисяч студентів на денному відділенні.

Університет Британської Колумбії має сильну прикладну базу і робить упор на дослідження і співпрацю як з іншими університетами, так і з місцевими роботодавцями. У KPU також доступні програми з обміну, з навчанням в інших країнах.

Вартість навчання від 20 000 CAD на рік.

Simon Fraser

Simon Fraser - державний дослідницький університет з трьома кампусами: в Бернабі, Сюрреї і Ванкувері. В університеті навчається близько 30 тисяч студентів.

Simon Fraser University входить в 20 кращих університетів Британської Колумбії. Щорічно університет отримує великі дотації від держави і приватних спонсорів на проведення досліджень. Всього університет пропонує близько 150 бакалаврських, магістерських та докторських програм в галузях бізнесу, охорони здоров'я, гуманітарних і технічних наук і т.д.

Вартість навчання від 28 000 CAD в рік.

Royal Roads

Royal Roads - державний канадський університет з головним кампусом в Колвуді. Royal Roads розташований в історичному особняку в оточенні красивого національного парку Hatley.

Університет пропонує переддипломні і післядипломні програми, а також надає можливість об'єднання навчання в кампусі з онлайн-навчанням працюючим студентам.

Університет Royal Roads відомий не тільки своїми програмами для студентів, а й тим, що в кампусі університету знімали фільми "Люди-Ікс", "Таємниці Смолвіля" і навіть "Дедпула".

Вартість навчання від 20 000 CAD на рік.

Fraser Valley University

Fraser Valley University (FVU) - державний університет з 15 бакалаврськими програмами, 2 магістерськими та сотнею сертифікаційних, дипломних та післядипломних програм в сферах сільського господарства, гуманітарних і технічних наук, бізнесу, IT і т.д.

Кампуси університету розташовані в містах Абботсфорд, Чілівак, Хоуп і в районному муніципалітеті Мішн. Fraser Valley University знаходиться в красивій долині Фрайзер недалеко від кордону Канади Із США.

У FVU знаходиться 7 дослідних центрів та інститутів, де й народжуються всі інновації та проекти університету. В рік в університеті навчається в середньому 15 000 студентів. 

Вартість навчання від 8925 CAD за семестр.

University of Victoria

University of Victoria - державний університет, розташований в столиці Британської Колумбії Вікторії в муніципалітетах Оак-бей і Сааніч. Університет має 9 академічних шкіл і факультетів, де навчається 22 тисячі студентів щорічно.

Університет має дуже хорошу репутацію і ґрунтовну базу для досліджень; входить в 20 кращих університетів Канади. Серед випускників University of Victoria - політичні лідери, верховні судді, а також засновники IT-компаній Flickr, Slack і Hootsuite.

Вартість навчання в університеті залежить від програми і в середньому стартує від 20 000 CAD в рік.

Vancouver Island University

Vancouver Island University - державний канадський університет з головним кампусом в місті Нанаймо, який розташований на острові Ванкувер. Також в університеті є два регіональних кампуси в Дункані та Пауелл Рівер. У головному кампусі знаходиться Центр здоров'я і науки, а також оновлений Комплекс судноплавства, автомобільної промисловості і торгівлі.

В Vancouver Island University можна отримати ступінь бакалавра і магістра, а також пройти дипломну або сертифікаційну програму. Також студентам доступно навчання з програми обміну в інших країнах.

Рік навчання тут обійдеться від 15 240 CAD на рік.

Ці 8 університетів - наша рекомендація студентам, які хочуть вчитися в Канаді, але не готові платити за вищі навчальні заклади, які входять в топ-10 університетів Канади. Вибирайте університети Британської Колумбії, щоб отримати по-справжньому якісну освіту і насолодитися наймальовничнішими місцями Канади.

Рекомендовані статті