+38(066) 510-94-09
0 0

Програма

Досліджуйте енергійну атмосферу великого міста Торонто, вивчаючи англійську мову і живучи в сім'ї. Приготуйтеся до незабутніх враженнь в Торонто, у найбільшому і багатонаціональному місті Канади! Зупиніться в гостинній місцевій сім'ї та вивчайте англійську з іншими іноземними підлітками. У вас також буде багато часу для занять спортом, шопінгу і міських пригод в зоопарку, музеях і багато іншого.

COMPASS-TORONTO1 compass-ilsc-toronto1 JR_ILSC-Toronto_Learn

Бруковані вулиці, французькі пекарні, і історичні будівлі. Торонто схожий на маленький шматочок Європи в Канаді. Цей варіант включає уроки англійської або французької мови та програмування діяльності. Студентам подобається соціальна програма, поєднує ранкові заняття з екскурсіями на цілий день щотижня. Студенти насолоджуються заходами, які включають відвідування місцевих визначних пам'яток, спорт та ігри. Студентам подобається екскурсія на цілий день в суботу. У неділю вони проводять день з їх сім'ями в яких вони проживають.

Розміщення: одномісне, ванні кімнати: загальні з зручностей пральні машини і бездротовий інтернет надається. Орієнтовна вартість громадського транспорту: 27 $ / тиждень. Харчування: 3-разове. Заняття проходять в центрі ILSC Кількість мовних рівнів: 5. Кількість уроків: 17 (15 годин на тиждень). Кількість учнів в класі: не більше 16. Зміст: академічне читання, граматика, словниковий запас, написання есе, усне мовлення. А також видається, сертифікат про закінчення курсу і звіти про успішність учнів.

Вартість програми:

  • 1 тиждень - 1620 $
  • 2 тижні - 2490 $
  • 3 тижні - 3360 $
  • 4 тижні - 4230 $
  • 5 тижнів - 5100 $
  • 6 тижнів - 5970 $
  • 7 тижнів - 6840 $

Проживання

Зустрітися з місцевою культурою, зупинившись в родині ILSC Toronto. Розміщення в одномісному номері, ванні кімнати - загальні, з зручностей пральні машини і бездротовий доступ до Інтернету, відстань від кампуса 50 хвилин і менше, вартість на громадський транспорт - 27 канадських доларів на тиждень, а також триразове харчування. У родині нададуть докладні інструкції про те, як дістатися з сім'ї в центр кампуса ILSC. Студенти також отримують цілодобову телефонну службу екстреної допомоги для отримання додаткової підтримки.

Проживання в сім'ї
Проживання в сім'ї

Подати заявку
Отримати консультацію з нашими спеціалістами
Заповніть форму або зв'яжіться з нами з допомогою наших месенджерів