+38(066) 510-94-09
0 0

Опис

Agora Lledó International School – міжнародна приватна школа, заснована в 2001 році на сході Іспанії в провінції Кастельон, місто Кастельон-де-ла-Плана. Це єдина школа в провінції, яка була відзначена в рейтингу відомих шкіл в El Mundo і в престижному рейтингу «Кращі школи Іспанії 2019».

У 2006 році школа приєдналася до Globeducate Group і з тих пір стала однією з найбільш шанованих приватних міжнародних шкіл. Завдяки Globeducate Group в учнів є можливість скористатися широким спектром заходів і програм обміну, які допомагають їм стати частиною сучасного мультикультурного суспільства. В школу приїжджають учні різних національностей, що доводить якісну міжнародну освіту. Програми навчання повністю представлені на двох мовах – англійській та іспанській. Завдяки такій міжнародній атмосфері учні вільно говорять на іноземних мовах і розвивають повагу до інших культур і традицій.

У 2009 році школа була нагороджена сертифікатом ISA (International School Association) на основі своєї міжнародної академічної програми, а в 2011 стала уповноваженою IB World School, отримавши право викладати дипломну програму Міжнародного бакалаврату.

Міжнародна школа Agora Lledó підтримує такі цінності, як мотивація, рішучість, розвиток індивідуальних навичок і командну роботу. Одна з найважливіших цілей школи це навчити своїх учнів пізнавати світ. Школа надає великого значення підготовці викладачів до новітніх методик навчання, адже викладачі є орієнтиром для учнів та допомагають їм досягати успіхів.

У школі є спеціальні класи для психомоторної освіти, інформаційних технологій, музики і танців, а також є три лабораторії, одна для біології, одна для технологій і інша для фізики і хімії, де студенти можуть використовувати лабораторні матеріали та інструменти.

Розташування

Школа знаходиться в провінції Кастельон, яка входить до складу автономного співтовариства Валенсія, в Кастельон-де-ла-Плана. Це місто з чудовою архітектурою та історією. Розташоване на сході Іспанії, на березі Середземного моря. Будівля школи розташована в дивовижному природному оточенні серед апельсинових гаїв, гір і пляжів.

Чому тут варто навчатися

 • Особливості
 • Вартість
 • У школі є спеціальні класи для психомоторної освіти, інформаційних технологій, музики і танців, а також є три лабораторії, одна для біології, одна для технологій і інша для фізики і хімії, де студенти можуть використовувати лабораторні матеріали та інструменти.
 • Учні можуть вибирати з безлічі позакласних занять (музика, танці, іноземні мови, шахи, відеоігри, робототехніка і інші) і спортивних секцій (художня гімнастика, плавання, баскетбол та інші).
 • Програми обміну для учнів в Німеччині, Англії, Франції, Канаді чи Нідерландах. Також, в кінці року для учнів влаштовують туристичні поїздки в Угорщину, Італію або Чеську Республіку.
 • Середня освіта – 17 100 євро / рік
 • Бакалаврат – 17 600 євро / рік
 • Міжнародний бакалаврат – 18 800 євро / рік

У вартість включено навчання, проживання з сім'єю, шкільний обід і реєстраційний внесок. Додатково оплачуються навчальні матеріали та уніформа.

 • Літня школа – 1095 євро / тиждень
agora-lledo-historia-min Agora Lledó International School2-min agora-lledo-campus-colegio-min agora-lledo-servicios-horario-especial-min agora-lledo-pilares-preparacion-global-min agora-lledo-extraescolares-actividades-creativas-min agora-lledo-instalaciones-aulas-laboratorios-min agora-lledo-international-school-12-min agora-lledo-instalaciones-min agora-lledo-otras-actividades-summer-camp-2-min agora-lledo-secundaria-2-min agora-lledo-secundaria-4-min agora-lledo-bachillerato-1-min nace-schools_colegios_agora-lledo-international-school-min secundaria-colegio_Lledo-min agora-lledo-deporte-2-min

Програми

 • Початкова освіта (Primary School) - програма навчання проводиться на двох мовах (50% англійською, 50% іспанською), а також починається вивчення німецької мови. Учні розвиваються в музичному (4 години занять, участь в концертах) і спортивному (заняття фізкультурою і водними видами спорту) напрямку, навчаються використанню нових технологій під час занять. Програма прагне розвивати індивідуальність кожної дитини, навчати їх новим навичкам і знанням, пов'язаних зі читанням, розумінням і усним виразом, письмом і обчисленнями. Велика увага, також, приділяється розвитку соціальних і творчих навичок. Найголовніше, діти навчаються в комфортному і безпечному середовищі, вони завжди знаходяться під наглядом своїх класних керівників та Департаменту школи.
 • Середня освіта (Secondary School) - програма навчання проводиться на двох мовах (50% англійською, 50% іспанською) і учні можуть вибрати додатково німецьку, французьку мову або мову автономного співтовариства – валенсійська. В учнів буде відмінна можливість здати зовнішні іспити в Trinity або Cambridge, і в залежності від обраної іноземної мови в Goethe Institute, Institut Français або Junta Qualificadora (учні отримають офіційні сертифікати про знання мови). Середня освіта є важливим етапом в житті, так як здобуваються навички і знання, які забезпечать майбутній успіхів учнів. Тому місія школи – це дати стимул до постійного навчання, розвитку критичного і аналітичного мислення, допомоги у вирішенні завдань. Викладачі враховують різноманітність учнів, їх різні погляди та інтереси. У зв'язку з цим існує програма «Highly Prepared People», яка дозволяє індивідуально оцінювати успіхи кожного учня. Під час свого навчання школярі, також, починають вивчати pre-IB, що допомагає їм ознайомитися з методологією Міжнародного бакалаврату. Вони зможуть не тільки вивчати теорію і факти, а переходити більше до практичного навчання, дискутувати і робити власні висновки. На цьому етапі учні обирають які предмети їм більше подобаються, яка професійна сфера їм більш цікава. Щоб допомогти їм визначитися, школа організовує для них відвідування університетів, семінарів, підприємств і компаній.
 • Бакалаврат (Baccalaureate) - програма триває 2 роки і розрахована на учнів, які планують вступати до університету. Програма надає студентам сильну теоретичну базу, щоб учні змогли скласти вступні іспити до університету, і допомагає їм повністю розкрити потенціал і визначитися з майбутньою професією. На цій програмі учні можуть вибрати один із двох напрямків: громадські та гуманітарні науки або природні і медичні науки.
 • Міжнародний Бакалаврат (International Baccalaureate) - престижна і визнана в усьому світі програма, яка допомагає студентам бути мобільними, незалежними і допомагає їм розуміти глобальні проблеми світу. По закінченню цієї програми студенти можуть поступити в будь-який університет світу. У програму впроваджена платформа Kognity, яка надає студентам доступ до теоретичних і практичних навчальних матеріалів, налагоджує спілкування між студентами і викладачами. Це двомовна програма англійською та іспанською мовами, яка вчить своїх студентів бути справжніми громадянами світу з відкритим розумом і незалежним мисленням.
 • Міжнародна літня школа (International Summer School) - програма для іноземних студентів у віці від 10 до 17 років, яка надає унікальний мовний досвід іспанською та англійською мовою. Уроки мови проводяться 29 часів на тиждень з викладачами, які є носіями мови. У класах займаються до 15 осіб, так що студентам завжди буде відведено індивідуальну увагу. Крім відвідування курсів, студенти також беруть участь в спортивних заходах. На території школи знаходиться напіволімпійський басейн, футбольне поле і тенісний корт. У вільний час студенти можуть проводити на пляжі в Кастельоні або розважитися в місті Валенсія.

Проживання

Школа не є школою-пансіонатом, тому не надає гуртожиток. Всіх своїх учнів школа селить у приймаючих сім'ях. Це перевірені сім'ї, так як часто їх власні діти вже навчаються в Agora Lledó. 

Учнів, які приїжджають до міжнародної літньої програми, заселяють в готелі Jaime I в 5 хвилинах їзди від школи. Готель розташований недалеко від узбережжя і природних парків.

Приймаюча сім'я
Приймаюча сім'я

Оцінити шанси на вступ
Відгуки наших студентів
Оформление визы, 2019
Лейла Мамедова
Оформление визы, 2018
По любым вопросам с визами, языковыми курсами обращаюсь в это агентство и всем советую! Так же планирую поступать за границу с помощью Compass! Профессионалы своего дела!
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, 2019
Глеб Черновский
Humber College, 2021
Помогли поступить в HUMBER college в Торонто и уже собираюсь лететь. Также организовали проживание, авиабилеты, трансфер. Буду рекомендовать!
Михаил Эйдель
Georgian College, 2017
Рады порекомендовать всем компанию Compass для отправки на обучение детей за границу, а также за грамотную визовую поддержку. Наша дочь учится в Канаде, все , начиная от выбора учебного заведения и заканчивая визой девочки сделали с профессионализмом. Спасибо
Александр Плахута
Учебные заведения, 2018
Благодаря компании Compass, моя дочь поступила в один из лучших ВУЗов США в сфере Искусства и Дизайна, а именно в Miami International University of Art and Design! Дочь абсолютно довольна, учится, работает над различными проектами - занимается любимым делом. Именно поэтому, я теперь рекомендую эту компанию всем своим друзьям, знакомым, потому что в Compass клиент на первом месте, все было четко, быстро, без проблем
Лилия Похыл
Учебные заведения, 2021
Хочу поблагодарить компанию compass в помощи организации Американской визы . Все было очень четко и предельно просто! Compass помогли мне связаться с одним из самых лучших кулинарных школ мира Le Cordon Bleu. Через месяц после отправки всех документов ( всеми вопросами и общением с Le Cordon Bleu занималась замечательная команда Compass ). После месяца ожиданий , я была принята в школу в Лос-Анджелесе! А ещё через месяц -у меня уже была американская виза:) вот уже несколько лет я проживаю в Лос Анджелесе . Всем советую эту компанию !! Они точно знают что они делают :) спасибо большое !
Женя Найдёнов
Учебные заведения, 2018
С помощью компании Compass, я поступил в среднюю школу в городе Нью-Йорке а теперь учусь в одном из лучших университетов в Америке - Pace University. Девочки из Compass всегда на связи, всегда рады помочь по любым вопросам, даже приезжают навестить гостей! Также, помогли моей семье сделать американские визы за что им очень благодарен! Всем рекомендую!
Мария Зибарева
Seneca Сollege, 2018
Замечательная компания, где работают потрясающие специалисты! Спасибо за помощь в поступлении в канадский колледж, а так же оформлении туристической визы!)))
Ольга Заярнюк
Учебные заведения, 2021
Уже четвертый раз обращаюсь в эту компанию по разным вопросам. И всегда консультация и работа на высочайшем уровне. С их помощью ездила на обучение в США и помогли получить туристические визы в Канаду, США и Велекобританию. А затем я поступила на магистрату в университет Великобритании и также с их помощью получила студенческую визу, за что им очень благодарна! Очень всем рекомендую!
Отримати консультацію з нашими спеціалістами
Заповніть форму або зв'яжіться з нами з допомогою наших месенджерів