+38(066) 510-94-09
0 0

Опис

Alexander College - один з найкращих і престижних вищих навчальних закладів в сфері мистецтва, дизайну, медіа та бізнесу на Кіпрі. Розташування ВНЗ на такому сонячному, миролюбному і привітному Кіпрі робить навчання ще приємнішим.

ВНЗ пропонує програми відповідно до британської системою освіти і має тісні зв'язки з британським університетом The University of the West of England (UWE), крім того їм акредитований. Протягом довгого часу Alexander College випускає іменитих художників і дизайнерів. Ім'я Alexander College впізнане в усьому світі, учні коледжу займають призові місця на престижних конкурсах, а також отримують серйозні нагороди.

Alexander College пропонує широкий вибір бакалаврських і магістерських програм для студентів. Студенти і випускники коледжу регулярно стають переможцями міжнародних конкурсів, олімпіад і виставок.

Розташування

Університет знаходиться на Кіпрі, в місті Ларнака. Це затишне курортне місто, з безліччю пам'яток, кафе, магазинами і прекрасними пляжами. У Ларнаці часто проходять різні міжнародні фестивалі і карнавали, які нікого не залишать байдужим. Недалеко від міста розташований міжнародний аеропорт.

У розпорядженні студентів аудиторії, комп'ютерні класи, бібліотека, фотостудії та фототехніка (фотостудії повністю оснащені всім необхідним обладнанням, включаючи освітлення, штативи, різні фони і інше фотографічне обладнання) театр (використовується для презентацій, церемоній нагородження, семінарів запрошених доповідачів та великомасштабних зустрічей), а також кафе і ресторан.

Чому тут варто навчатися

 • Особливості
 • Вартість
 • Закінчуючи Alexander College ви отримуєте диплом The University of the West of England (UWE), тому навчання тут - відмінний шанс отримати британський диплом за невелику вартість.
 • Випускники Alexander College є лауреатами численних престижних премій і конкурсів, і дуже затребувані на міжнародному ринку праці.
 • Студенти мають можливість проходити навчання на протязі 1-2 семестрів в The University of the West of England (UWE) у Великобританії.
 • Навчальний заклад знаходиться в історичному і культурному центрі Кіпру.
 • Всі курси коледжу орієнтовані тільки на практичне застосування знань.
 • Коледж бере участь в програмі Erasmus +.
 • Бакалаврат: від 6 950 EUR / рік
 • Магістратура: від 8 980 EUR / рік
alexander_college-min alexander_college2-min alexander_college3-min alexander_college5-min alexander_college4-min

Програми

Бакалаврат

 • Criminology (Кримінологія)
 • Law (Правознавство)
 • Fashion Textiles (Модні текстильні вироби)
 • Photography (Фотографія)
 • Interior Design (Дизайн інтер'єру)
 • Graphic Design (Графічний дизайн)
 • Business Administration and Finance (Бізнес-адміністрування та фінанси)
 • Fine Art (Образотворче мистецтво)
 • Business Management with Accounting & Finance (Управління бізнесом за допомогою бухгалтерського обліку і фінансів)

Магістратура

 • Design (Дизайн)
 • Education (Освіта)
 • Business Management (Бізнес менеджмент)
 • Commercial Law (Комерційне право)
 • Business Administration (Управління бізнесом)
 • Accounting and Finance (Бухгалтерський облік і фінанси)

Проживання

Університет не має власної резиденції. Але є спеціальний відділ, який допомагає студентам з пошуком житла. Зазвичай це студентські апартаменти, в яких проживають по 2 людини в кімнаті, із загальною кухнею і вітальнею на кілька кімнат. Вартість залежить від умов проживання.

Студентські апартаменти
Студентські апартаменти

Оцінити шанси на вступ
Відгуки наших студентів
Оформление визы, 2019
Лейла Мамедова
Оформление визы, 2018
По любым вопросам с визами, языковыми курсами обращаюсь в это агентство и всем советую! Так же планирую поступать за границу с помощью Compass! Профессионалы своего дела!
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, 2019
Глеб Черновский
Humber College, 2021
Помогли поступить в HUMBER college в Торонто и уже собираюсь лететь. Также организовали проживание, авиабилеты, трансфер. Буду рекомендовать!
Михаил Эйдель
Georgian College, 2017
Рады порекомендовать всем компанию Compass для отправки на обучение детей за границу, а также за грамотную визовую поддержку. Наша дочь учится в Канаде, все , начиная от выбора учебного заведения и заканчивая визой девочки сделали с профессионализмом. Спасибо
Александр Плахута
Учебные заведения, 2018
Благодаря компании Compass, моя дочь поступила в один из лучших ВУЗов США в сфере Искусства и Дизайна, а именно в Miami International University of Art and Design! Дочь абсолютно довольна, учится, работает над различными проектами - занимается любимым делом. Именно поэтому, я теперь рекомендую эту компанию всем своим друзьям, знакомым, потому что в Compass клиент на первом месте, все было четко, быстро, без проблем
Лилия Похыл
Учебные заведения, 2021
Хочу поблагодарить компанию compass в помощи организации Американской визы . Все было очень четко и предельно просто! Compass помогли мне связаться с одним из самых лучших кулинарных школ мира Le Cordon Bleu. Через месяц после отправки всех документов ( всеми вопросами и общением с Le Cordon Bleu занималась замечательная команда Compass ). После месяца ожиданий , я была принята в школу в Лос-Анджелесе! А ещё через месяц -у меня уже была американская виза:) вот уже несколько лет я проживаю в Лос Анджелесе . Всем советую эту компанию !! Они точно знают что они делают :) спасибо большое !
Женя Найдёнов
Учебные заведения, 2018
С помощью компании Compass, я поступил в среднюю школу в городе Нью-Йорке а теперь учусь в одном из лучших университетов в Америке - Pace University. Девочки из Compass всегда на связи, всегда рады помочь по любым вопросам, даже приезжают навестить гостей! Также, помогли моей семье сделать американские визы за что им очень благодарен! Всем рекомендую!
Мария Зибарева
Seneca Сollege, 2018
Замечательная компания, где работают потрясающие специалисты! Спасибо за помощь в поступлении в канадский колледж, а так же оформлении туристической визы!)))
Ольга Заярнюк
Учебные заведения, 2021
Уже четвертый раз обращаюсь в эту компанию по разным вопросам. И всегда консультация и работа на высочайшем уровне. С их помощью ездила на обучение в США и помогли получить туристические визы в Канаду, США и Велекобританию. А затем я поступила на магистрату в университет Великобритании и также с их помощью получила студенческую визу, за что им очень благодарна! Очень всем рекомендую!
Отримати консультацію з нашими спеціалістами
Заповніть форму або зв'яжіться з нами з допомогою наших месенджерів