+38(066) 510-94-09
0 0

Опис

Amadeus International School Vienna міжнародна школа у Відні, яка приймає на навчання хлопчиків і дівчаток на програми навчання в молодшій і середній школі, а також старшокласників на міжнародний бакалаврат. Особливістю даної школи є те, що діти починаючи з першого класу можуть займатися музикою, а учні старших проходять ґрунтовну підготовку до іспитів, які здають по закінченню програми Міжнародного бакалаврату і в підсумку мають можливість успішно вступити в будь-який вищий навчальний заклад світу. Ця школа - ідеальне місце для творчих хлопців, тому що саме в Amadeus International School Vienna допомагає розвиватися в музиці, танцях, живопису та мистецтві.

Всі викладачі школи регулярно підвищують свою кваліфікацію і завжди готові допомогти своїм студентам. Крім того, педагоги активно залучають студентів до позакласних заходів і проводять багато додаткових занять і консультацій.

Випускники школи мають можливість вступити до найпрестижніших вищів по всьому світу.

Розташування

Школа розташована в декількох кілометрах від історичного центру Відня. Кампус школи розташований в одному з кращих районів Відня на величезній паркової території, звідки відкриваються мальовничі пейзажі. Крім навчальних корпусів та студентських резиденцій, на території школи також розташовані наукові та дослідні центри, лабораторії, спортивні майданчики і музичні студії.

Чому тут варто навчатися

 • Особливості
 • Вартість
 • Невеликі групи до 12 осіб забезпечують індивідуальний підхід до кожного студента.
 • Учні школи регулярно беруть участь в творчих виставках, концертах та виступах в кращих галереях і концертних залах Відня.
 • Особливу увагу тут приділяється заняттям спортом. Студенти часто організовують спільні походи в гори, катання на сноубордах, віндсерф, велосипедах і вітрильниках.
 • Освітня програма тут має проектно-орієнтоване навчання, що дозволяє студентам отримувати саме практичні навички і застосовувати отримані знання в житті.
 • Початкова школа: від 17 850 EUR / рік
 • Середня школа: від 44 000 EUR / рік
 • Реєстраційний збір школи: 4 000 EUR
 • Збір за розгляд анкети: 300 EUR
 • Інвестиційний збір 2 600 EUR
 • Депозит (повертається) 1500 EUR
amadeus-vienna-big-min Amadeus International School Vienna-min Amadeus International School Vienna4-min Amadeus International School Vienna2-min Amadeus International School Vienna3-min Amadeus International School Vienna5-min Amadeus International School Vienna6-min

Програми

 • Primary School (Початкова школа, 1-5 класи)
 • Secondary School (Середня школа, 6-10 класи)
 • International Baccalaureate (Міжнародний бакалаврат, 11-12 класи)

Проживання

Учні проживають в двомісних номерах в студентській резиденції. Кімнати обладнані всім необхідним для комфортного проживання. Харчуються студенти в шкільній кафетерії, що входить у загальну вартість навчання. 

Резиденція
Резиденція

Оцінити шанси на вступ
Відгуки наших студентів
Оформление визы, 2019
Лейла Мамедова
Оформление визы, 2018
По любым вопросам с визами, языковыми курсами обращаюсь в это агентство и всем советую! Так же планирую поступать за границу с помощью Compass! Профессионалы своего дела!
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, 2019
Глеб Черновский
Humber College, 2021
Помогли поступить в HUMBER college в Торонто и уже собираюсь лететь. Также организовали проживание, авиабилеты, трансфер. Буду рекомендовать!
Михаил Эйдель
Georgian College, 2017
Рады порекомендовать всем компанию Compass для отправки на обучение детей за границу, а также за грамотную визовую поддержку. Наша дочь учится в Канаде, все , начиная от выбора учебного заведения и заканчивая визой девочки сделали с профессионализмом. Спасибо
Александр Плахута
Учебные заведения, 2018
Благодаря компании Compass, моя дочь поступила в один из лучших ВУЗов США в сфере Искусства и Дизайна, а именно в Miami International University of Art and Design! Дочь абсолютно довольна, учится, работает над различными проектами - занимается любимым делом. Именно поэтому, я теперь рекомендую эту компанию всем своим друзьям, знакомым, потому что в Compass клиент на первом месте, все было четко, быстро, без проблем
Лилия Похыл
Учебные заведения, 2021
Хочу поблагодарить компанию compass в помощи организации Американской визы . Все было очень четко и предельно просто! Compass помогли мне связаться с одним из самых лучших кулинарных школ мира Le Cordon Bleu. Через месяц после отправки всех документов ( всеми вопросами и общением с Le Cordon Bleu занималась замечательная команда Compass ). После месяца ожиданий , я была принята в школу в Лос-Анджелесе! А ещё через месяц -у меня уже была американская виза:) вот уже несколько лет я проживаю в Лос Анджелесе . Всем советую эту компанию !! Они точно знают что они делают :) спасибо большое !
Женя Найдёнов
Учебные заведения, 2018
С помощью компании Compass, я поступил в среднюю школу в городе Нью-Йорке а теперь учусь в одном из лучших университетов в Америке - Pace University. Девочки из Compass всегда на связи, всегда рады помочь по любым вопросам, даже приезжают навестить гостей! Также, помогли моей семье сделать американские визы за что им очень благодарен! Всем рекомендую!
Мария Зибарева
Seneca Сollege, 2018
Замечательная компания, где работают потрясающие специалисты! Спасибо за помощь в поступлении в канадский колледж, а так же оформлении туристической визы!)))
Ольга Заярнюк
Учебные заведения, 2021
Уже четвертый раз обращаюсь в эту компанию по разным вопросам. И всегда консультация и работа на высочайшем уровне. С их помощью ездила на обучение в США и помогли получить туристические визы в Канаду, США и Велекобританию. А затем я поступила на магистрату в университет Великобритании и также с их помощью получила студенческую визу, за что им очень благодарна! Очень всем рекомендую!
Отримати консультацію з нашими спеціалістами
Заповніть форму або зв'яжіться з нами з допомогою наших месенджерів