+38(066) 510-94-09
0 0

Опис

ATC Language School - це одна з кращих мовних шкіл Ірландії, яка пропонує курси англійської мови для всіх бажаючих з усього світу в незалежності від віку і рівня знання англійської мови.

ATC є членами провідних асоціацій в сфері міжнародної освіти, таких як ACELS, EAQUALS, MEI, Quality English, British Council і English UK.

ATC прагне допомогти кожному студенту вдосконалити свою англійську мову в мотивуючій і надихаючій атмосфері.

Розташування

ATC Language School розташована в містах Дублін і Брей. Дублін - одне з найпопулярніших міст серед туристів, яке відоме своєю гостинністю, і є ідеальним місцем для студентів, які хочуть поліпшити знання англійської мови і познайомитися з культурою іншої країни.

Школа розташована в центрі Дубліна, недалеко від головних визначних пам'яток міста. Навчання проходить в 16 сучасних класах з відмінним ремонтом і новою технікою. Також в розпорядженні студентів простора зона відпочинку, з затишними диванчиками, кухнею, телевізором і комп'ютерами.

Дитячі літні табори проходять в різних містах, і організовані вони на базі ірландських університетів і коледжів.

Чому тут варто навчатися

 • Особливості
 • Вартість
 • ATC Language School акредитована багатьма провідними міжнародними освітніми організаціями
 • Літні табори для дітей організовані на базі університетів і коледжів Ірландії
 • Є курс підготовки викладачів
 • Один з варіантів дитячих програм - програма інтеграції з ірландськими дітьми

Навчання та проживання

 • General English (Загальна англійська) - від 245 EUR на тиждень
 • Intensive English (Інтенсивна англійська) - від 305 EUR на тиждень
 • Exam Courses (Підготовка до іспитів) - від 1755 EUR за курс (6 тижнів)
 • Teaching Training Program (Підготовчі тренінги для викладачів) - від 700 EUR за 2 тижні
 • Студентська резиденція - від 280 EUR на тиждень
 • Приймаюча сім'я - від 195 EUR на тиждень
 • Апартаменти - від 285 EUR на тиждень

Додаткові витрати

 • Реєстраційний збір - 45 EUR
 • Збір за підбір проживання - 45 EUR
 • Навчальні матеріали - 60 EUR
ATC LANGUAGE SCHOOL UK2-min atc-dublin3-min atc-dublin2-min ATC LANGUAGE SCHOOL UK5-min atc-dublin-min

Програми

 • General English (Загальна англійська)
 • Intensive English (Інтенсивна англійська)
 • Exam Courses (Підготовка до іспитів)
 • Курси для підлітків
 • Teaching Training Program (Підготовчі тренінги для викладачів)
 • Літній табір

Проживання

Школа пропонує кілька варіантів проживання.

Приймаюча сім'я. Проживання в ірландських сім'ях по 1-2 людини в кімнаті. Включено дворазове харчування в будні дні і триразове - у вихідні. Сім'ї розташовуються в незначній віддаленості від школи (дістатися можна пішки або на громадському транспорті).

Студентські апартаменти. Одномісне або двомісне розміщення недалеко від школи. В апартаментах є кухня, вітальня і санвузол.

Літня студентська резиденція. Проживання на території кампуса UCD, в 15 хвилинах від школи. Кімнати на одну людину із загальною кухнею і вітальнею.

Літня резиденція
Літня резиденція
Студентські апартаменти
Студентські апартаменти
Приймаюча сім'я
Приймаюча сім'я

Подати заявку
Відгуки наших студентів
Оформление визы, 2019
Лейла Мамедова
Оформление визы, 2018
По любым вопросам с визами, языковыми курсами обращаюсь в это агентство и всем советую! Так же планирую поступать за границу с помощью Compass! Профессионалы своего дела!
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, 2019
Глеб Черновский
Humber College, 2021
Помогли поступить в HUMBER college в Торонто и уже собираюсь лететь. Также организовали проживание, авиабилеты, трансфер. Буду рекомендовать!
Михаил Эйдель
Georgian College, 2017
Рады порекомендовать всем компанию Compass для отправки на обучение детей за границу, а также за грамотную визовую поддержку. Наша дочь учится в Канаде, все , начиная от выбора учебного заведения и заканчивая визой девочки сделали с профессионализмом. Спасибо
Александр Плахута
Учебные заведения, 2018
Благодаря компании Compass, моя дочь поступила в один из лучших ВУЗов США в сфере Искусства и Дизайна, а именно в Miami International University of Art and Design! Дочь абсолютно довольна, учится, работает над различными проектами - занимается любимым делом. Именно поэтому, я теперь рекомендую эту компанию всем своим друзьям, знакомым, потому что в Compass клиент на первом месте, все было четко, быстро, без проблем
Лилия Похыл
Учебные заведения, 2021
Хочу поблагодарить компанию compass в помощи организации Американской визы . Все было очень четко и предельно просто! Compass помогли мне связаться с одним из самых лучших кулинарных школ мира Le Cordon Bleu. Через месяц после отправки всех документов ( всеми вопросами и общением с Le Cordon Bleu занималась замечательная команда Compass ). После месяца ожиданий , я была принята в школу в Лос-Анджелесе! А ещё через месяц -у меня уже была американская виза:) вот уже несколько лет я проживаю в Лос Анджелесе . Всем советую эту компанию !! Они точно знают что они делают :) спасибо большое !
Женя Найдёнов
Учебные заведения, 2018
С помощью компании Compass, я поступил в среднюю школу в городе Нью-Йорке а теперь учусь в одном из лучших университетов в Америке - Pace University. Девочки из Compass всегда на связи, всегда рады помочь по любым вопросам, даже приезжают навестить гостей! Также, помогли моей семье сделать американские визы за что им очень благодарен! Всем рекомендую!
Мария Зибарева
Seneca Сollege, 2018
Замечательная компания, где работают потрясающие специалисты! Спасибо за помощь в поступлении в канадский колледж, а так же оформлении туристической визы!)))
Ольга Заярнюк
Учебные заведения, 2021
Уже четвертый раз обращаюсь в эту компанию по разным вопросам. И всегда консультация и работа на высочайшем уровне. С их помощью ездила на обучение в США и помогли получить туристические визы в Канаду, США и Велекобританию. А затем я поступила на магистрату в университет Великобритании и также с их помощью получила студенческую визу, за что им очень благодарна! Очень всем рекомендую!
Отримати консультацію з нашими спеціалістами
Заповніть форму або зв'яжіться з нами з допомогою наших месенджерів