+38(066) 510-94-09
0 0

Опис

BELS ENGLISH SCHOOL - це школа-бутик, яка була заснована в 1997 році і має 2 навчальних центри, в Сент-Полс Бей і в Гозо. Це ідеальна школа для вивчення англійської з будь-якого віку індивідуально або всією сім'єю. Навчання тут спрямовано на розвиток саме розмовних навичок, подолання мовного бар'єру та поповнення словникового запасу.

Більш того, дорослим тут можна підготуватися до здачі міжнародного іспиту або поліпшити бізнес англійську, а дітям чудово провести літні канікули. Школа розробила спеціальну програму для підлітків, тому у них є відмінна можливість поєднувати навчання і заняття з різноманітними видами спорту та пляжним відпочинком.

Розташування

Школа розташована в самому центрі Сент-Полс-Бей. Це місто, який є одним з найпопулярніших курортів Мальти. Школа знаходиться недалеко від пляжу. Будівля школи дуже сучасна, обладнана всім необхідним для комфортного навчання, відпочинку і заняттям улюбленим хобі.

Чому тут варто навчатися

 • Особливості
 • Вартість
 • Індивідуальний підхід до кожного студента; комунікативна методика навчання
 • У школи 2 центри - на Мальті і Гозо
 • Єдина школа на о. Гозо, яка працює цілий рік

Навчання

 • Стандартний курс - від 160 EUR / тиждень
 • Інтенсивний курс - від 220 EUR / тиждень
 • Індивідуальний курс - від 150 EUR / тиждень
 • Бізнес англійська - від 360 EUR / тиждень
 • Підготовка до міжнародних екзаменів - від 80 EUR / тиждень

Проживання

 • Резиденція - від 185 EUR / тиждень
 • Приймаюча сім'я - від 135 EUR / тиждень

Додатково

 • Реєстраційний внесок - 55 EUR
 • Матеріали для навчання - 25 EUR
BELS ENGLISH SCHOOL7-min BELS ENGLISH SCHOOL5-min BELS ENGLISH SCHOOL-min BELS ENGLISH SCHOOL4-min BELS ENGLISH SCHOOL2-min BELS ENGLISH SCHOOL6-min BELS ENGLISH SCHOOL3-min

Програми

 • Стандартний курс
 • Інтенсивний курс
 • Індивідуальний курс
 • Бізнес англійська
 • Підготовка до міжнародних іспитів
 • Курси для підлітків
 • Літній табір

Проживання

Школа пропонує кілька варіантів проживання на вибір. Наприклад, апартаменти, резиденція або приймаюча сім'я.

Резиденція. Резиденції розташовані на набережній, менш ніж в 15 хвилинах ходьби від школи. Поруч багато магазинів, кафе, банків і розваг на будь-який смак. Пропонується розміщення в апартаментах з трьома спальнями і загальною кімнатою з видом на море, а також кухнею та санвузлом.

Приймаюча сім'я. Проживання в приймаючій сім'ї дає студентам можливість практикувати англійську в позаурочний час в домашній, сімейній обстановці. Це забезпечить повне занурення в мовне середовище і дасть можливість познайомитися з побутом, традиціями і культурою жителів Мальти. Можна вибрати одномісне розміщення, або по 2 і більше людини в кімнаті. Надається дворазове харчування.

Резиденція
Резиденція
Апартаменти
Апартаменти
Приймаюча сім'я
Приймаюча сім'я

Подати заявку
Відгуки наших студентів
Оформление визы, 2019
Лейла Мамедова
Оформление визы, 2018
По любым вопросам с визами, языковыми курсами обращаюсь в это агентство и всем советую! Так же планирую поступать за границу с помощью Compass! Профессионалы своего дела!
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, 2019
Глеб Черновский
Humber College, 2021
Помогли поступить в HUMBER college в Торонто и уже собираюсь лететь. Также организовали проживание, авиабилеты, трансфер. Буду рекомендовать!
Михаил Эйдель
Georgian College, 2017
Рады порекомендовать всем компанию Compass для отправки на обучение детей за границу, а также за грамотную визовую поддержку. Наша дочь учится в Канаде, все , начиная от выбора учебного заведения и заканчивая визой девочки сделали с профессионализмом. Спасибо
Александр Плахута
Учебные заведения, 2018
Благодаря компании Compass, моя дочь поступила в один из лучших ВУЗов США в сфере Искусства и Дизайна, а именно в Miami International University of Art and Design! Дочь абсолютно довольна, учится, работает над различными проектами - занимается любимым делом. Именно поэтому, я теперь рекомендую эту компанию всем своим друзьям, знакомым, потому что в Compass клиент на первом месте, все было четко, быстро, без проблем
Лилия Похыл
Учебные заведения, 2021
Хочу поблагодарить компанию compass в помощи организации Американской визы . Все было очень четко и предельно просто! Compass помогли мне связаться с одним из самых лучших кулинарных школ мира Le Cordon Bleu. Через месяц после отправки всех документов ( всеми вопросами и общением с Le Cordon Bleu занималась замечательная команда Compass ). После месяца ожиданий , я была принята в школу в Лос-Анджелесе! А ещё через месяц -у меня уже была американская виза:) вот уже несколько лет я проживаю в Лос Анджелесе . Всем советую эту компанию !! Они точно знают что они делают :) спасибо большое !
Женя Найдёнов
Учебные заведения, 2018
С помощью компании Compass, я поступил в среднюю школу в городе Нью-Йорке а теперь учусь в одном из лучших университетов в Америке - Pace University. Девочки из Compass всегда на связи, всегда рады помочь по любым вопросам, даже приезжают навестить гостей! Также, помогли моей семье сделать американские визы за что им очень благодарен! Всем рекомендую!
Мария Зибарева
Seneca Сollege, 2018
Замечательная компания, где работают потрясающие специалисты! Спасибо за помощь в поступлении в канадский колледж, а так же оформлении туристической визы!)))
Ольга Заярнюк
Учебные заведения, 2021
Уже четвертый раз обращаюсь в эту компанию по разным вопросам. И всегда консультация и работа на высочайшем уровне. С их помощью ездила на обучение в США и помогли получить туристические визы в Канаду, США и Велекобританию. А затем я поступила на магистрату в университет Великобритании и также с их помощью получила студенческую визу, за что им очень благодарна! Очень всем рекомендую!
Отримати консультацію з нашими спеціалістами
Заповніть форму або зв'яжіться з нами з допомогою наших месенджерів