+38(066) 510-94-09
0 0

Опис

Berlin Brandenburg International School (BBIS) - це ексклюзивна, приватна школа-пансіон, спільного навчання. Міжнародна школа BBIS повністю уповноважена організацією IB для навчання всіх чотирьох програм International Baccaleureate. BBIS повністю акредитований Council of International Schools і Middle States Association of Colleges and Schools. Дана школа повноправний член European Council of International Schools і асоціації міжнародних шкіл Німеччини. BBIS була заснована в 1990 році як міжнародна школа Берлін-Потсдам. Вона була організована як некомерційна організація з обмеженою відповідальністю в 1998 році. З 2001 року шкільний кампус розташований в місті Клейнмахнау, в лісистій місцевості на південному заході від Берліна.

Головною перевагою цієї школи є те, що студенти можуть вивчати паралельно 2 мови, англійська та німецька. Більш того, висока якість викладання дозволяє студентам здати всі іспити на високий бал і згодом вступити в кращі вищі навчальні заклади не тільки Німеччини, але й світу.

Розташування

Школа розташована в невеликому містечку Кляйнмахнов (комуна в Німеччині, в землі Бранденбург), що забезпечує безпечне та комфортне перебування ваших дітей в приватній школі. При цьому, якщо ви забажаете відвідати свою дитину, це буде не важко, т.к до Берліна, столиці Німеччини з двома міжнародними аеропортами, всього 40 хвилин їзди на машині. Район де знаходиться школа - пансіон, досить озеленений і безпечний.

Чому тут варто навчатися

 • Особливості
 • Вартість навчання
 • Вартість проживання
 • Школа досить багатонаціональна, тому у дітей є можливість познайомитися і завести друзів з абсолютно різних куточків світу.
 • У школі дуже хороша система безпеки і охорони, тому батьки можуть бути спокійні за своїх дітей.
 • Тут діє програма консультування для студентів і їх батьків, яка допоможе вирішити всі виниклі проблеми.
 • На території школи цілодобово працює медичний пункт для допомоги в екстрених ситуаціях.
 • Центр раннього розвитку: від 12 200 EUR / рік
 • Молодша школа: від 14 700 EUR / рік
 • Середня школа: від 17 000 EUR / рік
 • Проживання в пансіоні: від 20 300 EUR / рік
 • Реєстраційний внесок 3000 EUR
 • Навчальні матеріали: 300 EUR
 • Вступний внесок: 100 EUR
berlin-brandenburg-international-school-big-min 1_BBIS_MAIN-min Berlin Brandenburg International School2-min Berlin Brandenburg International School3-min Berlin Brandenburg International School4-min Berlin Brandenburg International School-min

Програми

 • Primary School (Молодша школа)
  Являє собою програму IB Primary Years. Студенти програми IB Primary Years знаходяться у віці від 3 до 11 років і розміщуються у відповідні класи в залежності від їх віку. Студенти 3-5 років вчаться в Центрі раннього розвитку, яке відокремлене від навчальних приміщень старших учнів. Оцінки від 1 до 5 відповідають американській системі класифікації класів, і учням необхідно бути 6 років, щоб бути прийнятими до 1 класу.
 • Secondary School (Середня школа)
  Ґрунтується на відповідних програмах IB - Middle Years, Diploma і Career. Заняття невеликі, зазвичай з менш ніж 18 учнями, що дозволяє вчителям добре знати кожного учня і задовольняти їх індивідуальні потреби. Крім того, спеціальна підтримка надається студентам з особливими потребами в навчанні і тим, для кого англійська не є рідною мовою. «Програма IB Middle Years» в середній школі в BBIS працює з 6 до 10 класу і відповідає Міжнародній програмі Middle Years для IB, яка виступає в якості важливого зв'язку між Програмою початкових років (PYP) і Програмою дипломів (IBDP) або IB Career- ( IBCP). Крім академічної програми, студенти можуть вибирати з різних позакласних заходів, включаючи вітрильний спорт, баскетбол, бадмінтон, футбол і легку атлетику, драматичний клуб, музичну студію, інструментальний ансамбль, дискусійний клуб і багато іншого.
 • International Baccalaureate Diploma and Careers Programmes (Програма диплома і програма, пов'язана з кар'єрою)
  Академічні досягнення важливі в середній школі, і, щоб задовольнити різноманітні потреби студентів, школа пропонує дві міжнародні програми бакалаврату: «Програма диплома» і «програма, пов'язана з кар'єрою», які проходять з 11 по 12 клас. Обидва диплома будуть включати акредитований, американського зразка, диплом середньої школи.

Проживання

Для іноземних студентів Берлінська Бранденбурзька міжнародна школа пропонує комфортабельні кімнати для з повним обслуговуванням: прибирання, їжа, опіка наставниками і репетиторами. Ранкові та вечірні активності контролюються, а також вихідні часто включає в себе екскурсії та інші розважальні заходи заходи. так що батьки можуть не переживати за своїх дітей. Розташовані на території кампусу, житлові корпуси зручно розташовані навпроти спортивного поля та основних академічних будівель.

Резиденція
Резиденція

Оцінити шанси на вступ
Відгуки наших студентів
Оформление визы, 2019
Лейла Мамедова
Оформление визы, 2018
По любым вопросам с визами, языковыми курсами обращаюсь в это агентство и всем советую! Так же планирую поступать за границу с помощью Compass! Профессионалы своего дела!
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, 2019
Глеб Черновский
Humber College, 2021
Помогли поступить в HUMBER college в Торонто и уже собираюсь лететь. Также организовали проживание, авиабилеты, трансфер. Буду рекомендовать!
Михаил Эйдель
Georgian College, 2017
Рады порекомендовать всем компанию Compass для отправки на обучение детей за границу, а также за грамотную визовую поддержку. Наша дочь учится в Канаде, все , начиная от выбора учебного заведения и заканчивая визой девочки сделали с профессионализмом. Спасибо
Александр Плахута
Учебные заведения, 2018
Благодаря компании Compass, моя дочь поступила в один из лучших ВУЗов США в сфере Искусства и Дизайна, а именно в Miami International University of Art and Design! Дочь абсолютно довольна, учится, работает над различными проектами - занимается любимым делом. Именно поэтому, я теперь рекомендую эту компанию всем своим друзьям, знакомым, потому что в Compass клиент на первом месте, все было четко, быстро, без проблем
Лилия Похыл
Учебные заведения, 2021
Хочу поблагодарить компанию compass в помощи организации Американской визы . Все было очень четко и предельно просто! Compass помогли мне связаться с одним из самых лучших кулинарных школ мира Le Cordon Bleu. Через месяц после отправки всех документов ( всеми вопросами и общением с Le Cordon Bleu занималась замечательная команда Compass ). После месяца ожиданий , я была принята в школу в Лос-Анджелесе! А ещё через месяц -у меня уже была американская виза:) вот уже несколько лет я проживаю в Лос Анджелесе . Всем советую эту компанию !! Они точно знают что они делают :) спасибо большое !
Женя Найдёнов
Учебные заведения, 2018
С помощью компании Compass, я поступил в среднюю школу в городе Нью-Йорке а теперь учусь в одном из лучших университетов в Америке - Pace University. Девочки из Compass всегда на связи, всегда рады помочь по любым вопросам, даже приезжают навестить гостей! Также, помогли моей семье сделать американские визы за что им очень благодарен! Всем рекомендую!
Мария Зибарева
Seneca Сollege, 2018
Замечательная компания, где работают потрясающие специалисты! Спасибо за помощь в поступлении в канадский колледж, а так же оформлении туристической визы!)))
Ольга Заярнюк
Учебные заведения, 2021
Уже четвертый раз обращаюсь в эту компанию по разным вопросам. И всегда консультация и работа на высочайшем уровне. С их помощью ездила на обучение в США и помогли получить туристические визы в Канаду, США и Велекобританию. А затем я поступила на магистрату в университет Великобритании и также с их помощью получила студенческую визу, за что им очень благодарна! Очень всем рекомендую!
Отримати консультацію з нашими спеціалістами
Заповніть форму або зв'яжіться з нами з допомогою наших месенджерів