+38(066) 510-94-09
0 0

Опис

Braemar College - це приватна середня школа в самому центрі Торонто; знаходиться в двох кроках від Університету Торонто. Школа працює з 1995 року і пропонує програми старшої школи з 9 по 12 клас, а також підготовку до вступу в кращі світові виші.

Випускники школи щорічно вступають до Університету Торонто, а також інші рейтингові вузи Канади, США та Європи.

Крім інтенсивної академічної підготовки студенти мають багато можливостей для розвитку кругозору і важливих особистісних якостей - щотижня дітям організовують поїздки по цікавих місцях Торонто, подорожі та спортивні змагання. Також в школі є клуби за інтересами та спортивні секції.

Розташування

Коледж розташований в центрі Торонто в кампусі Toronto University. До найцікавіших пам'яток Торонто можна дійти пішки.

Кампус оснащений сучасними аудиторіями для занять, комп'ютерними класами та іншим необхідним обладнанням для успішного навчання студентів і комфортного відпочинку поза навчанням.

Чому тут варто навчатися

  • Особливості
  • Вартість
  • 50% випускників Braemar College вступають до Університету Торонто.
  • Школа набирає нових учнів 5 разів на рік.
  • Крім навчання в середній школі Braemar College пропонує учням літні табори для вивчення англійської мови.
  • Проживання в Campus 1 Університету Торонто - від 1600 CAD / місяць
  • Проживання в приймаючій сім'ї - від 1000 CAD / місяць
  • Вартість навчання - від 14 800 CAD / рік
braemar_college6 schools in canada (5)-min braemar_college3-min braemar_college-min braemar_college2-min

Програми

9-12 grades (Програма середньої школи 9-12 класи)

Програма середньої школи для міжнародних студентів, за умовами якої учень, який набрав 30 кредитів, отримує канадський диплом про закінчену середню освіту нарівні з дітьми, для яких англійська - рідна мова.

Академічна програма старших класів розбита на 4 семестри і адаптована під іноземних студентів для їх успішної інтеграції в незнайому для них систему освіти.

Elite English Teen / Summer Program (Літня програма)

Літня програма в Braemar College - це поєднання вивчення англійської з розвагами, цікавими екскурсіями і заходами. У програму включені екскурсії на Ніагарський водоспад, СN Tower, парк розваг, тощо.

College Preparation / University Preparation (Програма підготовки для вступу до Університету)

У програму входить отримання середньої освіти, а також інтенсивна академічна підготовка до вступу в університети Канади.

English for Academic Purposes (Академічний англійська)

Якщо рівень володіння англійською мовою недостатньо високий для початку навчання, коледж пропонує спеціальні мовні курси. Ця програма акредитована Міністерством Освіти Канади, щоб забезпечити випускникам достатній для навчання в коледжах і університетах рівень володіння англійською мовою.

Проживання

Школа не має своєї резиденції і пропонує 2 варіанти розміщення: в кампусі університету Торонто, який знаходиться через дорогу від школи, або в приймаючій сім'ї.

Приймаюча сім'я
Приймаюча сім'я
На кампусі університету
На кампусі університету

Оцінити шанси на вступ
Відгуки наших студентів
Оформление визы, 2019
Лейла Мамедова
Оформление визы, 2018
По любым вопросам с визами, языковыми курсами обращаюсь в это агентство и всем советую! Так же планирую поступать за границу с помощью Compass! Профессионалы своего дела!
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, 2019
Глеб Черновский
Humber College, 2021
Помогли поступить в HUMBER college в Торонто и уже собираюсь лететь. Также организовали проживание, авиабилеты, трансфер. Буду рекомендовать!
Михаил Эйдель
Georgian College, 2017
Рады порекомендовать всем компанию Compass для отправки на обучение детей за границу, а также за грамотную визовую поддержку. Наша дочь учится в Канаде, все , начиная от выбора учебного заведения и заканчивая визой девочки сделали с профессионализмом. Спасибо
Александр Плахута
Учебные заведения, 2018
Благодаря компании Compass, моя дочь поступила в один из лучших ВУЗов США в сфере Искусства и Дизайна, а именно в Miami International University of Art and Design! Дочь абсолютно довольна, учится, работает над различными проектами - занимается любимым делом. Именно поэтому, я теперь рекомендую эту компанию всем своим друзьям, знакомым, потому что в Compass клиент на первом месте, все было четко, быстро, без проблем
Лилия Похыл
Учебные заведения, 2021
Хочу поблагодарить компанию compass в помощи организации Американской визы . Все было очень четко и предельно просто! Compass помогли мне связаться с одним из самых лучших кулинарных школ мира Le Cordon Bleu. Через месяц после отправки всех документов ( всеми вопросами и общением с Le Cordon Bleu занималась замечательная команда Compass ). После месяца ожиданий , я была принята в школу в Лос-Анджелесе! А ещё через месяц -у меня уже была американская виза:) вот уже несколько лет я проживаю в Лос Анджелесе . Всем советую эту компанию !! Они точно знают что они делают :) спасибо большое !
Женя Найдёнов
Учебные заведения, 2018
С помощью компании Compass, я поступил в среднюю школу в городе Нью-Йорке а теперь учусь в одном из лучших университетов в Америке - Pace University. Девочки из Compass всегда на связи, всегда рады помочь по любым вопросам, даже приезжают навестить гостей! Также, помогли моей семье сделать американские визы за что им очень благодарен! Всем рекомендую!
Мария Зибарева
Seneca Сollege, 2018
Замечательная компания, где работают потрясающие специалисты! Спасибо за помощь в поступлении в канадский колледж, а так же оформлении туристической визы!)))
Ольга Заярнюк
Учебные заведения, 2021
Уже четвертый раз обращаюсь в эту компанию по разным вопросам. И всегда консультация и работа на высочайшем уровне. С их помощью ездила на обучение в США и помогли получить туристические визы в Канаду, США и Велекобританию. А затем я поступила на магистрату в университет Великобритании и также с их помощью получила студенческую визу, за что им очень благодарна! Очень всем рекомендую!
Отримати консультацію з нашими спеціалістами
Заповніть форму або зв'яжіться з нами з допомогою наших месенджерів