+38(066) 510-94-09
0 0

Опис

Canada Star Secondary School - це незалежна школа, заснована в 2013 році. Розташована в затишному місті Річмонд, район Ванкувера. М'який клімат західного узбережжя, розташований між горами і Тихим океаном. Всього в 20 хвилинах їзди від центру Ванкувера і 40 хвилин до гірськолижних схилів. Тут розташовані 14 з 100 провідних технологічних компаній провінції, включаючи Microsoft і Nintendo.
Місце, яке має в своєму розпорядженні, надихає і спонукає на поліпшення якості свого життя. Ніхто не залишається колишнім після цього чарівного місця.
Школа пропонує високоякісну систему навчання для 8-12 класів. У школи смілива мета: створення безпечного середовища навчання для світових лідерів майбутнього. І вона виправдана своєї суворої системою, досвідченими викладачами, які адаптують свої методи навчання до індивідуальних потреб кожного студента. Заохочуючи цікавість, незалежне, креативне мислення, прищеплюючи спрагу до знань, які призводять до вступу в провідні університети. У школі налагоджена позакласна життя і щомісячна зв'язок адміністрації з батьками.
Canada Star Secondary School пропонує широку, збалансовану навчальну програму і вражаючий спектр позакласних заходів у винятково сприятливому середовищі.

Розташування

Кампус школи Canada Star знаходиться в сімейному районі міста Річмонд. Розташування надає студентам всі можливості безпечного і тихого спільноти великого міста. Це відмінне місце для студентів, щоб вивчити англійську мову і розвинути розуміння канадської культури.

Чому тут варто вчитися?

 • Особливості
 • Вартість
 • 95% випускників вступили в кращі канадські і американські університети.
 • У 2019 учням середньої школи Canada Star були запропоновані стипендії на суму 168 750 $
 • Всього в 20 хвилинах їзди від центру Ванкувера, де кипить міське життя.
 • Частина занять на свіжому повітрі
 • Розвинена позакласне життя: Заходи, екскурсії, походи, спортивні секції, олімпіади.
 • Навчальний рік - $ 9,250
 • Плата за подачу заяви - $ 200
 • Плата за студентські послуги - $ 200
 • Навчальні заходи та клуби - $ 300
 • Плата за книги і матеріали - $ 200
 • Шкільна форма - від $ 379
compass-CSSS-Campus compass-csss

Програма

 • Громадська робота і волонтерство

 • Клуби фізичної культури і спорту

 • Програми лідерства

 • Академічні змагання

 

Canada Star Secondary School пропонує додаткові короткострокові програми (Літні і зимові табори) для іноземних студентів, які хочуть здобути освіту в Північній Америці.

Проживання

Проживание предоставляется в резиденции, питание включено в стоимость!

Оцінити шанси на вступ
Відгуки наших студентів
Марк К.
Учебные заведения, 2022
Дякуємо великому Compass Agency за допомогу у вступі до Університету Арізони. У мене була непроста ситуація, спочатку я не встиг одержати візу, потім не зміг вчасно приїхати на навчання, було таке, що навіть втратив паспорт із візою! Але завдяки Компасу ми вирішили всі проблеми, і я одержав стипендію в 12 000 доларів на навчання))
Воїнкова Наталія
Учебные заведения, 2022
Всім привіт! Якщо ви шукаєте професіоналів у своїй справі – то вам однозначно у Compass! Два роки тому мій син Кирило Воїнков вирішив продовжити освіту у США. Консультувалися у кількох дуже «розкручених» агенціях, які знайшли йому якісь космічно дорогі школи і відправили здавати IELTC замість TOEFL, який є більш прийнятним для навчання в США). У Compass потрапили випадково, але одразу відчули, що співробітники знають свою справу. Кирила докладно розпитали про його переваги у навчанні та підібрали школу рівня А+ саме для нього: з високою якістю викладання точних наук та курсом інженерії! Після отримання Hi School Diploma, знову ж таки Compass допомогли визначитися з університетом і допомогли з оформленням документів! Отже: якщо необхідно, щоб агенти завжди були на зв'язку (!!!), консультації та допомогу з будь-яких питань, пошук навчального закладу саме для вас – тільки Compass! Спасибі велике, успіху та процвітання компанії!
Анастасія Вербицька
Учебные заведения, 2022
Дякуємо Compass, що допомогли з вступом до університету Німеччини, з пошуком житла, а також з оформленням Візи! Здійснилася моя мрія, і тепер я студентка факультету film and motion design. Окрім того, я отримала знижку 25% на навчання! Ще раз дякую!
Федор Овечкин
Учебные заведения, 2021
Очень благодарен Compass за сотрудничество и огромнейший вклад в реализацию моей цели! Мы активно работали с компанией с самого начала и до моего прилёта в Торонто. Хочется поблагодарить сотрудников Сompass за их профессионализм, ответственность и качество выполнения услуг. Путь в Канаду был долгим и сложным, но совместными усилиями все вышло, и я счастлив жить и получать образование мирового уровня в этой прекрасной стране. Рекомендую эту компанию всем, кто желает получить качественное образование за границей. Ребята профессионалы в своем деле и знаю все тонкости!
Seneca Сollege, 2021
Учебные заведения, 2021
Оформление визы, 2019
Лейла Мамедова
Оформление визы, 2018
По любым вопросам с визами, языковыми курсами обращаюсь в это агентство и всем советую! Так же планирую поступать за границу с помощью Compass! Профессионалы своего дела!
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, 2019
Глеб Черновский
Humber College, 2021
Помогли поступить в HUMBER college в Торонто и уже собираюсь лететь. Также организовали проживание, авиабилеты, трансфер. Буду рекомендовать!
Отримати консультацію з нашими спеціалістами
Заповніть форму або зв'яжіться з нами з допомогою наших месенджерів