+38(066) 510-94-09
0 0

Опис

Coast Mountain College - це державний канадський коледж, заснований в 1975 році в місті Террас. Коледж пропонує сертифікаційні та дипломні програми, стажування та дипломи молодшого спеціаліста в напрямках мистецтва, технічних і гуманітарних наук, охорони здоров'я, соціальних служб та торгівлі.

Навчання в коледжі проходить на сильній прикладній базі і емпіричному підході до знань. Студенти постійно залучені в проектну роботу і дослідження, які дають їм необхідні практичні навички. На базі коледжу працює проект Field Schools, де студенти навчаються професії в польових умовах - в школі кримінології вони збирають і аналізують докази, в школі вивчення льодовикових полів відправляються в міні-походи і досліджують середовище і т.д.

Також Coast Mountain College співпрацює з канадськими та зарубіжними вузами і пропонує спільні програми та програми переведення.

Розташування

Coast Mountain College має 5 кампусів в Хейзелтоні, Хайда-Гуаї, Прінс-Руперті, Смітерсі і Терасі. Всі ці міста і селища знаходяться на одній з наймальовничіших територій Канади - на північному заході провінції Британська Колумбія. Кампуси знаходяться в оточенні лісів, річок, озер і гірських стежок.

Розташування кампусів університету - це одна з його переваг. По-перше, студенти постійно залучені до дослідження природи і проведення експериментів в польових умовах; по-друге, в цьому регіоні невисока вартість життя в порівнянні з великими містами, тому студентам легше оплачувати всі свої витрати.

Чому тут варто навчатися

 • Особливості
 • Вартість
 • Прикладне навчання і проведення досліджень на території провінції Британська Колумбія.
 • Невисока вартість життя в містах, де знаходяться кампуси коледжу.
 • Проект Field Schools, де студенти навчаються професії в польових умовах.
 • Проживання - від 4000 CAD / 8 місяців
 • Харчування - вiд 2800 CAD / 8 місяців
 • Навчальні матеріали - от 2000 CAD / рік
 • Навчання - від 12 500 CAD / рік
CoastMountainCollege5-min CoastMountainCollege2-min coast_mountain_college_header-min CoastMountainCollege4-min CoastMountainCollege3-min CoastMountainCollege-min

Програми

Сертифікат

 • Community, Crime & Social Justice (Товариство, злочинність і соціальна справедливість)
 • Social Service Worker (Працівник соціального обслуговування)
 • Business Administration (Управління бізнесом)
 • Public Administration (Державне управління)
 • Esthetics (Естетика)
 • Retail Services (Роздрібні послуги)
 • Applied Earth & Environmental Studies (Прикладні дослідження Землі та навколишнього середовища)
 • Engineering and Physical Sciences (Інженерні та фізичні науки)

Диплом

 • Criminology (Кримінологія)
 • Business Administration (Управління бізнесом)
 • Early Childhood Care & Education (Ранній догляд за дітьми і освіта)
 • Health Care Assistant (Помічник в сфері охорони здоров'я)
 • Social Service Worker (Диплом соціального працівника)
 • Applied Coastal Ecology (Диплом прикладної екології узбережжя)
 • Mining Engineering and Technology (Гірництво та технології)

Бакалаврат

 • Nursing (Медсестринська справа)

Проживання

Студентам коледжу доступне проживання в резиденціях в містах Террас і Смізерс.

Terrace campus має 5 традиційних студентських резиденцій із загальною душовою, кухнею і кімнатою відпочинку на кожному поверсі. Студентам доступне двомісне проживання, в кімнаті є всі необхідні меблі.

Smithers campus пропонує проживання в одномісних кімнатах із загальною ванною кімнатою кухнею. Резиденція знаходиться в 10-15 хвилин ходьби від кампуса.

Резиденція
Резиденція

Оцінити шанси на вступ
Відгуки наших студентів
Оформление визы, 2019
Лейла Мамедова
Оформление визы, 2018
По любым вопросам с визами, языковыми курсами обращаюсь в это агентство и всем советую! Так же планирую поступать за границу с помощью Compass! Профессионалы своего дела!
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, 2019
Глеб Черновский
Humber College, 2021
Помогли поступить в HUMBER college в Торонто и уже собираюсь лететь. Также организовали проживание, авиабилеты, трансфер. Буду рекомендовать!
Михаил Эйдель
Georgian College, 2017
Рады порекомендовать всем компанию Compass для отправки на обучение детей за границу, а также за грамотную визовую поддержку. Наша дочь учится в Канаде, все , начиная от выбора учебного заведения и заканчивая визой девочки сделали с профессионализмом. Спасибо
Александр Плахута
Учебные заведения, 2018
Благодаря компании Compass, моя дочь поступила в один из лучших ВУЗов США в сфере Искусства и Дизайна, а именно в Miami International University of Art and Design! Дочь абсолютно довольна, учится, работает над различными проектами - занимается любимым делом. Именно поэтому, я теперь рекомендую эту компанию всем своим друзьям, знакомым, потому что в Compass клиент на первом месте, все было четко, быстро, без проблем
Лилия Похыл
Учебные заведения, 2021
Хочу поблагодарить компанию compass в помощи организации Американской визы . Все было очень четко и предельно просто! Compass помогли мне связаться с одним из самых лучших кулинарных школ мира Le Cordon Bleu. Через месяц после отправки всех документов ( всеми вопросами и общением с Le Cordon Bleu занималась замечательная команда Compass ). После месяца ожиданий , я была принята в школу в Лос-Анджелесе! А ещё через месяц -у меня уже была американская виза:) вот уже несколько лет я проживаю в Лос Анджелесе . Всем советую эту компанию !! Они точно знают что они делают :) спасибо большое !
Женя Найдёнов
Учебные заведения, 2018
С помощью компании Compass, я поступил в среднюю школу в городе Нью-Йорке а теперь учусь в одном из лучших университетов в Америке - Pace University. Девочки из Compass всегда на связи, всегда рады помочь по любым вопросам, даже приезжают навестить гостей! Также, помогли моей семье сделать американские визы за что им очень благодарен! Всем рекомендую!
Мария Зибарева
Seneca Сollege, 2018
Замечательная компания, где работают потрясающие специалисты! Спасибо за помощь в поступлении в канадский колледж, а так же оформлении туристической визы!)))
Ольга Заярнюк
Учебные заведения, 2021
Уже четвертый раз обращаюсь в эту компанию по разным вопросам. И всегда консультация и работа на высочайшем уровне. С их помощью ездила на обучение в США и помогли получить туристические визы в Канаду, США и Велекобританию. А затем я поступила на магистрату в университет Великобритании и также с их помощью получила студенческую визу, за что им очень благодарна! Очень всем рекомендую!
Отримати консультацію з нашими спеціалістами
Заповніть форму або зв'яжіться з нами з допомогою наших месенджерів