+38(066) 510-94-09
0 0

Опис

College of Computer Technology - один з приватних коледжів Ірландії, який був заснований в 2005 році в Дубліні. Даний навчальний заклад пропонує кілька програм в сфері бізнесу та інформаційних технологій. З огляду на, що напрямів навчання небагато, то студентам приділяється максимально можлива кількість часу і уваги, що дозволяє кожному з них по закінченню навчання стати дійсно фахівцем у своїй галузі.

Навчання тут направлено на придбання виключно практичних навичок, що дуже допомагає в подальшому працевлаштуванні.

Аудиторії коледжу мають прекрасне технічне оснащення, що сприяє комфортному навчання студентів.

CCT Dublin дуже пишається тим, що має хорошу репутацію серед іноземних студентів, адже щороку тут навчаються студенти з більш ніж 20 країн світу.

Розташування

Коледж розташований в самому центрі столиці Ірландії, в Дубліні. Вдале розташування коледжу в центрі міста, дозволяє студентам відчути життя справжнього ірландського студента на повну. А в майбутньому, саме в Дубліні, набагато більше можливостей знайти престижну роботу. Кампус знаходиться в історичній будівлі, повністю переобладнаній, з відмінним ремонтом. У розпорядженні студентів просторі світлі аудиторії, інженерні і комп'ютерні лабораторії, бібліотека, кафе і зони відпочинку.

Чому тут варто навчатися

 • Особливості
 • Вартість
 • Для студентів коледжу функціонують різноманітні служби підтримки та консультацій з різних питань - кар'єрний і медичний центр, служба пошуку житла, центри спортивного розвитку і соціальних програм.
 • На сьогоднішній день кампус коледжу має в своєму розпорядженні сучасні аудиторії, комп'ютерні лабораторії, величезну бібліотеку, інтернет-кафе, їдальню та кафе.
 • Коледж співпрацює з Fastrack to IT (FIT), організацією, яка спеціалізуються в сфері працевлаштування, стажування, і профорієнтації, а також підтримує зв'язок з усіма організаціями в сфері інформаційних технологій в Ірландії.
 • Бакалаврат - від 8 500 EUR / рік
 • Післядипломні програми - від 8 990 EUR / рік
 • Магістратура - від 13 500 EUR / рік
 • Проживання в студентській резиденції - від 3 900 EUR / семестр
CCT_dublin_compass-min CCT_dublin_compass6-min

Програми

Бакалаврат

 • Information Technology (Інформаційні технології)
 • Computing in Information Technology (Обчислювальні інформаційні технології)
 • Business (Бізнес)

Післядипломні програми

 • Science and Computing (Наука і обчислення)

Магістратура

 • Master of Science (MSc) in Applied Software Development (Розробка прикладного програмного забезпечення)

Проживання

Спеціальна служба коледжу допомагає інтернаціональним студентів з пошуком житла. Це може бути студентська резиденція, студентські квартири або приймаючі сім'ї. Бронювати проживання в резиденції потрібно заздалегідь, так як в Дубліні вчиться дуже багато студентів і кількість місць обмежена.

Приймаюча сім'я
Приймаюча сім'я
Студентські резиденції / квартири
Студентські резиденції / квартири

Оцінити шанси на вступ
Відгуки наших студентів
Марк К.
Учебные заведения, 2022
Дякуємо великому Compass Agency за допомогу у вступі до Університету Арізони. У мене була непроста ситуація, спочатку я не встиг одержати візу, потім не зміг вчасно приїхати на навчання, було таке, що навіть втратив паспорт із візою! Але завдяки Компасу ми вирішили всі проблеми, і я одержав стипендію в 12 000 доларів на навчання))
Воїнкова Наталія
Учебные заведения, 2022
Всім привіт! Якщо ви шукаєте професіоналів у своїй справі – то вам однозначно у Compass! Два роки тому мій син Кирило Воїнков вирішив продовжити освіту у США. Консультувалися у кількох дуже «розкручених» агенціях, які знайшли йому якісь космічно дорогі школи і відправили здавати IELTC замість TOEFL, який є більш прийнятним для навчання в США). У Compass потрапили випадково, але одразу відчули, що співробітники знають свою справу. Кирила докладно розпитали про його переваги у навчанні та підібрали школу рівня А+ саме для нього: з високою якістю викладання точних наук та курсом інженерії! Після отримання Hi School Diploma, знову ж таки Compass допомогли визначитися з університетом і допомогли з оформленням документів! Отже: якщо необхідно, щоб агенти завжди були на зв'язку (!!!), консультації та допомогу з будь-яких питань, пошук навчального закладу саме для вас – тільки Compass! Спасибі велике, успіху та процвітання компанії!
Анастасія Вербицька
Учебные заведения, 2022
Дякуємо Compass, що допомогли з вступом до університету Німеччини, з пошуком житла, а також з оформленням Візи! Здійснилася моя мрія, і тепер я студентка факультету film and motion design. Окрім того, я отримала знижку 25% на навчання! Ще раз дякую!
Федор Овечкин
Учебные заведения, 2021
Очень благодарен Compass за сотрудничество и огромнейший вклад в реализацию моей цели! Мы активно работали с компанией с самого начала и до моего прилёта в Торонто. Хочется поблагодарить сотрудников Сompass за их профессионализм, ответственность и качество выполнения услуг. Путь в Канаду был долгим и сложным, но совместными усилиями все вышло, и я счастлив жить и получать образование мирового уровня в этой прекрасной стране. Рекомендую эту компанию всем, кто желает получить качественное образование за границей. Ребята профессионалы в своем деле и знаю все тонкости!
Seneca Сollege, 2021
Учебные заведения, 2021
Оформление визы, 2019
Лейла Мамедова
Оформление визы, 2018
По любым вопросам с визами, языковыми курсами обращаюсь в это агентство и всем советую! Так же планирую поступать за границу с помощью Compass! Профессионалы своего дела!
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, 2019
Глеб Черновский
Humber College, 2021
Помогли поступить в HUMBER college в Торонто и уже собираюсь лететь. Также организовали проживание, авиабилеты, трансфер. Буду рекомендовать!
Отримати консультацію з нашими спеціалістами
Заповніть форму або зв'яжіться з нами з допомогою наших месенджерів