+38(066) 510-94-09
0 0

Опис

College of Computer Technology - один з приватних коледжів Ірландії, який був заснований в 2005 році в Дубліні. Даний навчальний заклад пропонує кілька програм в сфері бізнесу та інформаційних технологій. З огляду на, що напрямів навчання небагато, то студентам приділяється максимально можлива кількість часу і уваги, що дозволяє кожному з них по закінченню навчання стати дійсно фахівцем у своїй галузі.

Навчання тут направлено на придбання виключно практичних навичок, що дуже допомагає в подальшому працевлаштуванні.

Аудиторії коледжу мають прекрасне технічне оснащення, що сприяє комфортному навчання студентів.

CCT Dublin дуже пишається тим, що має хорошу репутацію серед іноземних студентів, адже щороку тут навчаються студенти з більш ніж 20 країн світу.

Розташування

Коледж розташований в самому центрі столиці Ірландії, в Дубліні. Вдале розташування коледжу в центрі міста, дозволяє студентам відчути життя справжнього ірландського студента на повну. А в майбутньому, саме в Дубліні, набагато більше можливостей знайти престижну роботу. Кампус знаходиться в історичній будівлі, повністю переобладнаній, з відмінним ремонтом. У розпорядженні студентів просторі світлі аудиторії, інженерні і комп'ютерні лабораторії, бібліотека, кафе і зони відпочинку.

Чому тут варто навчатися

 • Особливості
 • Вартість
 • Для студентів коледжу функціонують різноманітні служби підтримки та консультацій з різних питань - кар'єрний і медичний центр, служба пошуку житла, центри спортивного розвитку і соціальних програм.
 • На сьогоднішній день кампус коледжу має в своєму розпорядженні сучасні аудиторії, комп'ютерні лабораторії, величезну бібліотеку, інтернет-кафе, їдальню та кафе.
 • Коледж співпрацює з Fastrack to IT (FIT), організацією, яка спеціалізуються в сфері працевлаштування, стажування, і профорієнтації, а також підтримує зв'язок з усіма організаціями в сфері інформаційних технологій в Ірландії.
 • Бакалаврат - від 8 500 EUR / рік
 • Післядипломні програми - від 8 990 EUR / рік
 • Магістратура - від 13 500 EUR / рік
 • Проживання в студентській резиденції - від 3 900 EUR / семестр
CCT_dublin_compass-min CCT_dublin_compass6-min

Програми

Бакалаврат

 • Information Technology (Інформаційні технології)
 • Computing in Information Technology (Обчислювальні інформаційні технології)
 • Business (Бізнес)

Післядипломні програми

 • Science and Computing (Наука і обчислення)

Магістратура

 • Master of Science (MSc) in Applied Software Development (Розробка прикладного програмного забезпечення)

Проживання

Спеціальна служба коледжу допомагає інтернаціональним студентів з пошуком житла. Це може бути студентська резиденція, студентські квартири або приймаючі сім'ї. Бронювати проживання в резиденції потрібно заздалегідь, так як в Дубліні вчиться дуже багато студентів і кількість місць обмежена.

Приймаюча сім'я
Приймаюча сім'я
Студентські резиденції / квартири
Студентські резиденції / квартири

Оцінити шанси на вступ
Відгуки наших студентів
Оформление визы, 2019
Лейла Мамедова
Оформление визы, 2018
По любым вопросам с визами, языковыми курсами обращаюсь в это агентство и всем советую! Так же планирую поступать за границу с помощью Compass! Профессионалы своего дела!
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, 2019
Глеб Черновский
Humber College, 2021
Помогли поступить в HUMBER college в Торонто и уже собираюсь лететь. Также организовали проживание, авиабилеты, трансфер. Буду рекомендовать!
Михаил Эйдель
Georgian College, 2017
Рады порекомендовать всем компанию Compass для отправки на обучение детей за границу, а также за грамотную визовую поддержку. Наша дочь учится в Канаде, все , начиная от выбора учебного заведения и заканчивая визой девочки сделали с профессионализмом. Спасибо
Александр Плахута
Учебные заведения, 2018
Благодаря компании Compass, моя дочь поступила в один из лучших ВУЗов США в сфере Искусства и Дизайна, а именно в Miami International University of Art and Design! Дочь абсолютно довольна, учится, работает над различными проектами - занимается любимым делом. Именно поэтому, я теперь рекомендую эту компанию всем своим друзьям, знакомым, потому что в Compass клиент на первом месте, все было четко, быстро, без проблем
Лилия Похыл
Учебные заведения, 2021
Хочу поблагодарить компанию compass в помощи организации Американской визы . Все было очень четко и предельно просто! Compass помогли мне связаться с одним из самых лучших кулинарных школ мира Le Cordon Bleu. Через месяц после отправки всех документов ( всеми вопросами и общением с Le Cordon Bleu занималась замечательная команда Compass ). После месяца ожиданий , я была принята в школу в Лос-Анджелесе! А ещё через месяц -у меня уже была американская виза:) вот уже несколько лет я проживаю в Лос Анджелесе . Всем советую эту компанию !! Они точно знают что они делают :) спасибо большое !
Женя Найдёнов
Учебные заведения, 2018
С помощью компании Compass, я поступил в среднюю школу в городе Нью-Йорке а теперь учусь в одном из лучших университетов в Америке - Pace University. Девочки из Compass всегда на связи, всегда рады помочь по любым вопросам, даже приезжают навестить гостей! Также, помогли моей семье сделать американские визы за что им очень благодарен! Всем рекомендую!
Мария Зибарева
Seneca Сollege, 2018
Замечательная компания, где работают потрясающие специалисты! Спасибо за помощь в поступлении в канадский колледж, а так же оформлении туристической визы!)))
Ольга Заярнюк
Учебные заведения, 2021
Уже четвертый раз обращаюсь в эту компанию по разным вопросам. И всегда консультация и работа на высочайшем уровне. С их помощью ездила на обучение в США и помогли получить туристические визы в Канаду, США и Велекобританию. А затем я поступила на магистрату в университет Великобритании и также с их помощью получила студенческую визу, за что им очень благодарна! Очень всем рекомендую!
Отримати консультацію з нашими спеціалістами
Заповніть форму або зв'яжіться з нами з допомогою наших месенджерів