+38(066) 510-94-09
0 0

Опис

Danube International School Vienna одна з двох міжнародних шкіл у Відні (Австрія). Школа пропонує своїм учням унікальну програму, метою якої є отримання основного шкільної освіти як базу для навчання в будь-якому ВНЗ світу.

Навчаючись в школі студенти мають доступ до великої кількості обов'язкових академічних дисциплін, а також занять за вибором, для того щоб більш детально вивчати цікаву область.

Більш того, для іноземних студентів є певна програма підготовки до навчання в вигляді мовних курсів.

Програма адаптована за класами з ранніх років (від 3 років) до вузівського рівня і програми IB Diploma. Незважаючи на те, що студенти приїжджають в школу з більш ніж 50 країн, школа зберігає свою унікальність, і прагнути до досконалості.

Розташування

Відень - місто, яке є столицею Австрії і завжди відкритий для нових жителів і відвідувачів. Міжнародна школа розташована в сучасному, просторому і автономному будівлі, який розташований недалеко від центру Відня, а також поряд з відомим парком Пратер. Це ідеальне місце, яке дозволяє вчиться не тільки в школі, але і за її межами. Завдяки центральному розташуванню школи у Відні, вона є фантастичним ресурсом для підтримки навчання, будь-то використання місцевих каналів для біології, екологічних систем та мистецтва в середній школі, або місцевий парк Пратер для вивчення флори, фауни і екології в початковій школі. Також в місті є безліч музеїв, театрів, ресторанів і галерей для досліджень в предметних областях середньої школи. Семінари по особовому соціального утворення для учнів середніх шкіл також проходять поза домом. На уроках фізичного виховання є плавання, катання на ковзанах і велоспорт.

Чому тут варто навчатися

 • Особливості
 • Статистика
 • Вартість
 • Невеликий розмір класів - від 15-18 осіб.
 • У школі навчаються студенти більш 60 національностей.
 • Тут працюють педагоги з 26 країн світу.
 • 98% випускників школи отримали IB дипломи.
 • 78% учнів також отримують двомовні дипломи при вивченні другої іноземної мови.
 • Початкова школа - від 13 630 EUR / рік
 • Середня школа - від 19 608 - 25 354 EUR / рік
 • Літній табір - від 330 EUR / тиждень
 • Проживання - від 400 - 600 EUR / місяць
 • Харчування - 1 200 EUR / рік
danube-international-school-vienna-austria12-min DANUBE-SCHOOL0-min danube-international-school-vienna-austria3-min danube-international-school-vienna-austria4-min danube-international-school-vienna-austria5-min danube-international-school-vienna-austria9-min danube-international-school-vienna-austria10-min danube-international-school-vienna-austria11-min danube-international-school-vienna-austria6-min danube-international-school-vienna-austria7-min danube-international-school-vienna-austria8-min danube-international-school-vienna-austria-min danube-international-school-vienna-austria2-min

Програми

 • Elementary School (Початкова школа)
 • Secondary School (Середня школа)
 • Міжнародна дипломна програма бакалаврату (IB)
 • Summer camp (Літній табір)

Проживання

Школа має в своєму розпорядженні 3 резиденції. Всі вони розташовані недалеко від головного кампуса. Хлопчики і дівчатка проживають в окремих блоках. В резиденціях є все необхідне для проживання, включаючи кухню, душові, кімнати відпочинку та спортивні зали.

Резиденція
Резиденція

Оцінити шанси на вступ
Відгуки наших студентів
Оформление визы, 2019
Лейла Мамедова
Оформление визы, 2018
По любым вопросам с визами, языковыми курсами обращаюсь в это агентство и всем советую! Так же планирую поступать за границу с помощью Compass! Профессионалы своего дела!
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, 2019
Глеб Черновский
Humber College, 2021
Помогли поступить в HUMBER college в Торонто и уже собираюсь лететь. Также организовали проживание, авиабилеты, трансфер. Буду рекомендовать!
Михаил Эйдель
Georgian College, 2017
Рады порекомендовать всем компанию Compass для отправки на обучение детей за границу, а также за грамотную визовую поддержку. Наша дочь учится в Канаде, все , начиная от выбора учебного заведения и заканчивая визой девочки сделали с профессионализмом. Спасибо
Александр Плахута
Учебные заведения, 2018
Благодаря компании Compass, моя дочь поступила в один из лучших ВУЗов США в сфере Искусства и Дизайна, а именно в Miami International University of Art and Design! Дочь абсолютно довольна, учится, работает над различными проектами - занимается любимым делом. Именно поэтому, я теперь рекомендую эту компанию всем своим друзьям, знакомым, потому что в Compass клиент на первом месте, все было четко, быстро, без проблем
Лилия Похыл
Учебные заведения, 2021
Хочу поблагодарить компанию compass в помощи организации Американской визы . Все было очень четко и предельно просто! Compass помогли мне связаться с одним из самых лучших кулинарных школ мира Le Cordon Bleu. Через месяц после отправки всех документов ( всеми вопросами и общением с Le Cordon Bleu занималась замечательная команда Compass ). После месяца ожиданий , я была принята в школу в Лос-Анджелесе! А ещё через месяц -у меня уже была американская виза:) вот уже несколько лет я проживаю в Лос Анджелесе . Всем советую эту компанию !! Они точно знают что они делают :) спасибо большое !
Женя Найдёнов
Учебные заведения, 2018
С помощью компании Compass, я поступил в среднюю школу в городе Нью-Йорке а теперь учусь в одном из лучших университетов в Америке - Pace University. Девочки из Compass всегда на связи, всегда рады помочь по любым вопросам, даже приезжают навестить гостей! Также, помогли моей семье сделать американские визы за что им очень благодарен! Всем рекомендую!
Мария Зибарева
Seneca Сollege, 2018
Замечательная компания, где работают потрясающие специалисты! Спасибо за помощь в поступлении в канадский колледж, а так же оформлении туристической визы!)))
Ольга Заярнюк
Учебные заведения, 2021
Уже четвертый раз обращаюсь в эту компанию по разным вопросам. И всегда консультация и работа на высочайшем уровне. С их помощью ездила на обучение в США и помогли получить туристические визы в Канаду, США и Велекобританию. А затем я поступила на магистрату в университет Великобритании и также с их помощью получила студенческую визу, за что им очень благодарна! Очень всем рекомендую!
Отримати консультацію з нашими спеціалістами
Заповніть форму або зв'яжіться з нами з допомогою наших месенджерів