+38(066) 510-94-09
0 0

Опис

Hansa - це мовна школа з двома кампусами в самому центрі Торонто. Школа була відкрита в 1969 році, за рахунок чого вважається однією з найавторитетніших в Канаді. Школа пропонує програми для студентів з будь-якими цілями у вивченні англійської - тут можна вивчати загальна англійська, пройти курс академічного або бізнес-англійської. Також в Hansa Language Centre є індивідуальні заняття.

Крім навчання, школа організовує для студентів активний відпочинок, екскурсії по визначних пам'ятках Торонто і невеликі подорожі на вихідні. Для дітей 13-16 років є окрема програма Junior program

Навчання проходить в маленьких класах до 9 чоловік. Також в школі практикують індивідуальний підхід, коли коли студенти можуть самі вибирати заняття, які їм цікаво відвідувати.

Розташування

Обидва кампуси центру Hansa знаходяться в центрі Торонто в декількох хвилинах від станції метро. Це безпечне, чисте місто з величезною кількістю розваг і цікавих місць.

Чому тут варто навчатися

 • Особливості
 • Вартість
 • Індивідуальний підхід і можливість самостійно вибирати необхідні заняття.
 • Маленькі навчальні класи до 9 чоловік.
 • Навчання в мультикультурному середовищі.
 • Проживання в приймаючій сім'ї - від 1050 CAD в місяць (2-разовим з харчуванням)
 • Проживання в резиденції - від 1000 CAD в місяць
 • Навчальні матеріали - 100 CAD
 • Програми - від 265 CAD в тиждень
hansa-language-center-6-min hansa-language-centre-min hansa-language-center-9-min hansa-language-center-10-min hansa-language-center-5-min hansa-language-center-2-min hansa-language-center-7-min

Програми

 • Intensive English (Інтенсивний курс)
 • Private Tutoring (Приватні уроки)
 • TOEFL, IELTS, CELPIP Preparation (Підготовка до іспитів)
 • Academic Preparation Program (Академічна підготовка)

Проживання

Hansa Language Centre не має своєї резиденції, але пропонує студентам кілька варіантів розміщення. Можна жити в приймаючій сім'ї, рекомендованій школою студентській резиденції або рекомендованому хостелі.

Приймаюча сім'я
Приймаюча сім'я
Студентська резиденція
Студентська резиденція
Хостел
Хостел
Подати заявку
Відгуки наших студентів
Марк К.
Учебные заведения, 2022
Дякуємо великому Compass Agency за допомогу у вступі до Університету Арізони. У мене була непроста ситуація, спочатку я не встиг одержати візу, потім не зміг вчасно приїхати на навчання, було таке, що навіть втратив паспорт із візою! Але завдяки Компасу ми вирішили всі проблеми, і я одержав стипендію в 12 000 доларів на навчання))
Воїнкова Наталія
Учебные заведения, 2022
Всім привіт! Якщо ви шукаєте професіоналів у своїй справі – то вам однозначно у Compass! Два роки тому мій син Кирило Воїнков вирішив продовжити освіту у США. Консультувалися у кількох дуже «розкручених» агенціях, які знайшли йому якісь космічно дорогі школи і відправили здавати IELTC замість TOEFL, який є більш прийнятним для навчання в США). У Compass потрапили випадково, але одразу відчули, що співробітники знають свою справу. Кирила докладно розпитали про його переваги у навчанні та підібрали школу рівня А+ саме для нього: з високою якістю викладання точних наук та курсом інженерії! Після отримання Hi School Diploma, знову ж таки Compass допомогли визначитися з університетом і допомогли з оформленням документів! Отже: якщо необхідно, щоб агенти завжди були на зв'язку (!!!), консультації та допомогу з будь-яких питань, пошук навчального закладу саме для вас – тільки Compass! Спасибі велике, успіху та процвітання компанії!
Анастасія Вербицька
Учебные заведения, 2022
Дякуємо Compass, що допомогли з вступом до університету Німеччини, з пошуком житла, а також з оформленням Візи! Здійснилася моя мрія, і тепер я студентка факультету film and motion design. Окрім того, я отримала знижку 25% на навчання! Ще раз дякую!
Федор Овечкин
Учебные заведения, 2021
Очень благодарен Compass за сотрудничество и огромнейший вклад в реализацию моей цели! Мы активно работали с компанией с самого начала и до моего прилёта в Торонто. Хочется поблагодарить сотрудников Сompass за их профессионализм, ответственность и качество выполнения услуг. Путь в Канаду был долгим и сложным, но совместными усилиями все вышло, и я счастлив жить и получать образование мирового уровня в этой прекрасной стране. Рекомендую эту компанию всем, кто желает получить качественное образование за границей. Ребята профессионалы в своем деле и знаю все тонкости!
Seneca Сollege, 2021
Учебные заведения, 2021
Оформление визы, 2019
Лейла Мамедова
Оформление визы, 2018
По любым вопросам с визами, языковыми курсами обращаюсь в это агентство и всем советую! Так же планирую поступать за границу с помощью Compass! Профессионалы своего дела!
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, 2019
Глеб Черновский
Humber College, 2021
Помогли поступить в HUMBER college в Торонто и уже собираюсь лететь. Также организовали проживание, авиабилеты, трансфер. Буду рекомендовать!
Отримати консультацію з нашими спеціалістами
Заповніть форму або зв'яжіться з нами з допомогою наших месенджерів