+38(066) 510-94-09
0 0

Опис

ILAC International College – провідний приватний коледж Канади, в якому студенти під час навчання мають можливість застосовувати на практиці отримані знання, розвивати професійні контакти і покращувати своє резюме під час навчання. Коледж впевнений, що навчання і робота в Канаді – це найкращий спосіб дізнатися, хто ви і чого ви хочете досягти. Фахівці коледжу допомагають в пошуку роботи кожному студенту, зв'язують його з роботодавцями та підтримують їх протягом всієї спільної роботи. Коледж навчає студентів навичкам, які необхідні для досягнення успіху і лідерства в будь-якій професії.

Коледж пропонує дипломні програми і бакалаврат в таких сферах як бізнес, продажі, маркетинг і обслуговування клієнтів. Викладачі коледжу ILAC це провідні професіонали галузі з великими знаннями і досвідом у своїй області. Вони привносять в клас захоплюючий і практичний підхід до навчання.

Розташування

Кампуси Міжнародного коледжу ILAC розташовані в самому серці Торонто і Ванкувера, це висококласні та безпечні околиці, в декількох кроках від найвідоміших визначних пам'яток міста. Яскраві і сучасні кампуси забезпечують ідеальні умови для навчання і спілкування.

Торонто – найбільше місто Канади, яке вважається діловою, культурною столицею країни і світовим лідером в бізнесі, фінансах, технологіях, розвагах і культурі. Також, Торонто названий одним з найбільш мультикультурних міст в світі.

Ванкувер – один з найкращих міст для життя в світі! Місто має саму швидко зростаючу економіку в Канаді. З процвітаючою економікою, сучасним стилем життя і прекрасними видами, Ванкувер є популярним місцем для навчання, роботи і подорожей. Ванкувер також є домом для великих компаній, таких як Sony Pictures Imageworks, Microsoft, Hootsuite і багатьох інших.

Чому тут варто навчатися

 • Особливості
 • Вартість
 • Коледж надає навички, необхідні для роботи, завдяки чому випускники зможуть досягти успіху в усьому світі, включаючи два найкращі і найбільші міста Канади, Торонто та Ванкувер.
 • Студенти Міжнародного коледжу ILAC, які бажають продовжити навчання в канадському університеті, можуть пройти програму підготовки до вступу в університет в рамках програми Міжнародного коледжу ILAC.
 • Коледж запрошує видатних професіоналів з різних канадських компаній поділитися своїми секретами успіху і передовим досвідом на робочому місці. Студенти отримають унікальні перспективи і бізнес-ідеї, які дадуть їм краще розуміння сучасного світу.
 • Навчання: від 10 400 CAD / рік
 • Реєстраційний внесок: 200 CAD
ILAC International College-min ILAC International College6-min ILAC International College3-min df47e8b8645279f839b3b83fea10-min International-Language-Academy-of-Canada-min ILAC International College7-min ILAC International College4-min ILAC International College5 ILAC International College2-min

Програми

 • Service Excellence for Business (Висока якість обслуговування для бізнесу)
 • Business Administration (Бізнес адміністрування)
 • Health Care Administration (Адміністрування в охороні здоров'я)
 • Sales & Marketing (Продажі і маркетинг)
 • Service Excellence with Business Communications (Висока якість обслуговування з бізнес комунікаціями)

Проживання

Коледж надає зручні і безпечні резиденції для студентів в центральних місцях в Торонто та Ванкувері. Магазини, ресторани, розваги та нічні клуби знаходяться в декількох хвилинах ходьби. Також, коледж допомагає в поселенні студентів у приймаючих сім'ях.

Резиденція
Резиденція
Приймаюча сім'я
Приймаюча сім'я

Оцінити шанси на вступ
Відгуки наших студентів
Учебные заведения, 2021
Лейла Мамедова
Учебные заведения, 2021
По любым вопросам с визами, языковыми курсами обращаюсь в это агентство и всем советую! Так же планирую поступать за границу с помощью Compass! Профессионалы своего дела!
Учебные заведения, 2021
Глеб Черновский
Humber College, 2021
Помогли поступить в HUMBER college в Торонто и уже собираюсь лететь. Также организовали проживание, авиабилеты, трансфер. Буду рекомендовать!
Михаил Эйдель
Учебные заведения, 2021
Рады порекомендовать всем компанию Compass для отправки на обучение детей за границу, а также за грамотную визовую поддержку. Наша дочь учится в Канаде, все , начиная от выбора учебного заведения и заканчивая визой девочки сделали с профессионализмом. Спасибо
Александр Плахута
Учебные заведения, 2021
Благодаря компании Compass, моя дочь поступила в один из лучших ВУЗов США в сфере Искусства и Дизайна, а именно в Miami International University of Art and Design! Дочь абсолютно довольна, учится, работает над различными проектами - занимается любимым делом. Именно поэтому, я теперь рекомендую эту компанию всем своим друзьям, знакомым, потому что в Compass клиент на первом месте, все было четко, быстро, без проблем
Лилия Похыл
Учебные заведения, 2021
Хочу поблагодарить компанию compass в помощи организации Американской визы . Все было очень четко и предельно просто! Compass помогли мне связаться с одним из самых лучших кулинарных школ мира Le Cordon Bleu. Через месяц после отправки всех документов ( всеми вопросами и общением с Le Cordon Bleu занималась замечательная команда Compass ). После месяца ожиданий , я была принята в школу в Лос-Анджелесе! А ещё через месяц -у меня уже была американская виза:) вот уже несколько лет я проживаю в Лос Анджелесе . Всем советую эту компанию !! Они точно знают что они делают :) спасибо большое !
Женя Найдёнов
Учебные заведения, 2021
С помощью компании Compass, я поступил в среднюю школу в городе Нью-Йорке а теперь учусь в одном из лучших университетов в Америке - Pace University. Девочки из Compass всегда на связи, всегда рады помочь по любым вопросам, даже приезжают навестить гостей! Также, помогли моей семье сделать американские визы за что им очень благодарен! Всем рекомендую!
Мария Зибарева
Учебные заведения, 2021
Замечательная компания, где работают потрясающие специалисты! Спасибо за помощь в поступлении в канадский колледж, а так же оформлении туристической визы!)))
Ольга Заярнюк
Учебные заведения, 2021
Уже четвертый раз обращаюсь в эту компанию по разным вопросам. И всегда консультация и работа на высочайшем уровне. С их помощью ездила на обучение в США и помогли получить туристические визы в Канаду, США и Велекобританию. А затем я поступила на магистрату в университет Великобритании и также с их помощью получила студенческую визу, за что им очень благодарна! Очень всем рекомендую!
Отримати консультацію з нашими спеціалістами
Заповніть форму або зв'яжіться з нами з допомогою наших месенджерів