+38(066) 510-94-09
0 0

Опис

Leighton Park School - приватна школа-пансіон, яка була заснована в 1890 році релігійним суспільством Квакерів, як школа для хлопчиків. Пізніше сюди стали приймати на навчання і дівчаток. Зараз тут є як і денна форма навчання, так і пансіон. У школі збереглися традиції, які були з самого початку. Тут прищеплюють учням повагу і розуміння один до одного. А викладачі показують гідний приклад, ставлячись до своїх студентів як до рівних, що допомагає швидко знаходити спільну мову і підтримувати один одного.

Школа оснащена сучасним обладнанням. Студенти мають можливість займатися в цифрових студіях, музичних і концертних залах та спортивних комплексах.

Крім занять, учні мають масу позаурочних активностей і розважальних заходів.

Розташування

Школа Leighton Park School знаходиться в красивому парку на околиці міста Редінг, всього в 30 хвилинах від центру Лондона і аеропорту Хітроу недалеко від університету Редінга.

Leighton Park School оснащена цифровою студією звукозапису і студією музичних технологій, театром на 300 місць, музичним залом, комп'ютерними класами, кімнатами для індивідуальних практичних занять. Є 25-метровий критий басейн, мультимедійний мовний центр, бібліотека з електронними та друкованими ресурсами. На території школи 22 тенісних корти, ігрові поля з штучним покриттям, фітнес-зал.

Чому тут варто навчатися

 • Особливості
 • Вартість
 • Випускниками Leighton Park були володарі премії «Оскар»: кінорежисер сер Девід Лін і актор Джим Бродбент, легендарний джазовий композитор сер Річард Родні Беннетт, співачка і гітаристка Лора Марлінг, засновник сюрреалізму в Британії, художник Роналд Пенроуз.
 • У школі велика увага приділяється безпеці учнів. Батьки шість разів на рік отримують докладний звіт про перебування учня в навчальному закладі, раз на рік - про роботу школи.
 • Індивідуальний підхід до кожного учня. За кожним студентом закріплений куратор, до якого він може звертатися з усіх питань в будь-який час.
 • Дітей регулярно возять в розважальні центри, кіно, театри і організовують концерти і постановки безпосередньо на території школи.
 • GCSE - від 29 955 GBP / рік
 • A-level - від 37 170 GBP / рік
 • International Baccalaureate (IB) - від 37 170 GBP / рік
 • Реєстраційний внесок - 175 GBP
leighton_park_school-min leighton_park_school4-min leighton_park_school2 leighton_park_school3-min

Програми

 • GCSE
 • A-level
 • International Baccalaureate (IB)

Проживання

Студенти школи проживають в резиденціях з комфортними умовами по 2-4 людини в кімнаті, з харчуванням за системою повний пансіон в шкільній їдальні. Житлові корпуси розділені за віковим принципом. В резиденціях є все необхідне для комфортного проживання студентів: вони обладнані міні-кухнями, бібліотеками, телевізійними та ігровими кімнатами. Тут з повагою ставляться до приватної власності і особистого простору кожного учня.

Резиденція
Резиденція

Оцінити шанси на вступ
Відгуки наших студентів
Оформление визы, 2019
Лейла Мамедова
Оформление визы, 2018
По любым вопросам с визами, языковыми курсами обращаюсь в это агентство и всем советую! Так же планирую поступать за границу с помощью Compass! Профессионалы своего дела!
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, 2019
Глеб Черновский
Humber College, 2021
Помогли поступить в HUMBER college в Торонто и уже собираюсь лететь. Также организовали проживание, авиабилеты, трансфер. Буду рекомендовать!
Михаил Эйдель
Georgian College, 2017
Рады порекомендовать всем компанию Compass для отправки на обучение детей за границу, а также за грамотную визовую поддержку. Наша дочь учится в Канаде, все , начиная от выбора учебного заведения и заканчивая визой девочки сделали с профессионализмом. Спасибо
Александр Плахута
Учебные заведения, 2018
Благодаря компании Compass, моя дочь поступила в один из лучших ВУЗов США в сфере Искусства и Дизайна, а именно в Miami International University of Art and Design! Дочь абсолютно довольна, учится, работает над различными проектами - занимается любимым делом. Именно поэтому, я теперь рекомендую эту компанию всем своим друзьям, знакомым, потому что в Compass клиент на первом месте, все было четко, быстро, без проблем
Лилия Похыл
Учебные заведения, 2021
Хочу поблагодарить компанию compass в помощи организации Американской визы . Все было очень четко и предельно просто! Compass помогли мне связаться с одним из самых лучших кулинарных школ мира Le Cordon Bleu. Через месяц после отправки всех документов ( всеми вопросами и общением с Le Cordon Bleu занималась замечательная команда Compass ). После месяца ожиданий , я была принята в школу в Лос-Анджелесе! А ещё через месяц -у меня уже была американская виза:) вот уже несколько лет я проживаю в Лос Анджелесе . Всем советую эту компанию !! Они точно знают что они делают :) спасибо большое !
Женя Найдёнов
Учебные заведения, 2018
С помощью компании Compass, я поступил в среднюю школу в городе Нью-Йорке а теперь учусь в одном из лучших университетов в Америке - Pace University. Девочки из Compass всегда на связи, всегда рады помочь по любым вопросам, даже приезжают навестить гостей! Также, помогли моей семье сделать американские визы за что им очень благодарен! Всем рекомендую!
Мария Зибарева
Seneca Сollege, 2018
Замечательная компания, где работают потрясающие специалисты! Спасибо за помощь в поступлении в канадский колледж, а так же оформлении туристической визы!)))
Ольга Заярнюк
Учебные заведения, 2021
Уже четвертый раз обращаюсь в эту компанию по разным вопросам. И всегда консультация и работа на высочайшем уровне. С их помощью ездила на обучение в США и помогли получить туристические визы в Канаду, США и Велекобританию. А затем я поступила на магистрату в университет Великобритании и также с их помощью получила студенческую визу, за что им очень благодарна! Очень всем рекомендую!
Отримати консультацію з нашими спеціалістами
Заповніть форму або зв'яжіться з нами з допомогою наших месенджерів