+38(066) 510-94-09
0 0

Опис

MALTALINGUA - відома мовна школа-бутик на Мальті. Сюди їдуть вивчати англійську мову студенти з усього світу. У цій школі навчаються не тільки діти, а й дорослі, які хочуть підготуватися до мовних іспитів або удосконалити свою бізнес англійську. Всі викладачі школи мають високу кваліфікацію, а також величезний досвід роботи. Всі студенти спілкуються виключно англійською, що допомагає їм швидше вивчити мову і подолати мовний бар'єр.

Навчання в Maltalingua дає можливість студентам не тільки вдосконалити знання англійської мови, а й весело і продуктивно провести літні канікули, подорожуючи по всій Мальті в рамках екскурсійних програм школи, а також приділити увагу своїм улюбленим видам спорту.

Заняття проходять в світлих, сучасних аудиторіях, що робить навчання ще більш комфортним.

Розташування

Школа розташована в прекрасному сонячному місті Сент-Джуліанс, недалеко від набережної і пляжу. Школа надає студентам привабливі сучасні класні кімнати, безкоштовну інтернет-студію, велику бібліотеку. Є зони відпочинку і кафетерій. Головною особливістю школи є велика тераса з басейном на даху.

Чому тут варто навчатися

 • Особливості
 • Вартість
 • Школа-бутик, навчання проходить в будівлі 15 століття
 • Тераса з басейном на даху школи
 • Зручна транспортна розв'язка (легко дістатися до головних визначних пам'яток Мальти і аеропорту)
 • General English (Загальна англійська): Стандарт - від 192 EUR / тиждень, Інтенсив - від 252 EUR / тиждень
 • Business English (Бізнес англійська): Стандарт - від 344 EUR / тиждень, Інтенсив - від 472 EUR / тиждень
 • Exam Preparation (Підготовка до іспитів): Стандарт - від 276 EUR / тиждень
 • Резиденція - від 168 EUR / тиждень
 • Приймаюча сім'я - від 196 EUR / тиждень
 • Трансфер - від 25 EUR
MALTALINGUA ENGLISH SCHOOL7-min MALTALINGUA ENGLISH SCHOOL5-min Maltalingua_School_of_English-min MALTALINGUA ENGLISH SCHOOL2-min MALTALINGUA ENGLISH SCHOOL3-min MALTALINGUA ENGLISH SCHOOL4-min MALTALINGUA ENGLISH SCHOOL6-min MALTALINGUA ENGLISH SCHOOL-min maltalingua-flag06-min

Програми

 • General English (Загальна англійська)
 • Business English (Бізнес англійська)
 • Exam Preparation (Підготовка до іспитів)
 • Курси для підлітків
 • Літній табір

Проживання

Школа надає широкий спектр варіантів проживання для своїх студентів: резиденція, сім'я, апартаменти і готель.

Апартаменти. Надається одно-, дво- або багатомісне розміщення. Апартаменти обладнані всім необхідним для комфортного проживання. Розташовані вони в пішій доступності від школи.

Приймаюча сім'я. Проживання в сім'ях - це можливість познайомитися з культурою і традиціями мальтійців. Можна вибрати проживання в одно- і двомісних кімнатах з дворазовим харчуванням.

Резиденція
Резиденція
Апартаменти
Апартаменти
Готель
Готель
Приймаюча сім'я
Приймаюча сім'я

Подати заявку
Відгуки наших студентів
Марк К.
Учебные заведения, 2022
Дякуємо великому Compass Agency за допомогу у вступі до Університету Арізони. У мене була непроста ситуація, спочатку я не встиг одержати візу, потім не зміг вчасно приїхати на навчання, було таке, що навіть втратив паспорт із візою! Але завдяки Компасу ми вирішили всі проблеми, і я одержав стипендію в 12 000 доларів на навчання))
Воїнкова Наталія
Учебные заведения, 2022
Всім привіт! Якщо ви шукаєте професіоналів у своїй справі – то вам однозначно у Compass! Два роки тому мій син Кирило Воїнков вирішив продовжити освіту у США. Консультувалися у кількох дуже «розкручених» агенціях, які знайшли йому якісь космічно дорогі школи і відправили здавати IELTC замість TOEFL, який є більш прийнятним для навчання в США). У Compass потрапили випадково, але одразу відчули, що співробітники знають свою справу. Кирила докладно розпитали про його переваги у навчанні та підібрали школу рівня А+ саме для нього: з високою якістю викладання точних наук та курсом інженерії! Після отримання Hi School Diploma, знову ж таки Compass допомогли визначитися з університетом і допомогли з оформленням документів! Отже: якщо необхідно, щоб агенти завжди були на зв'язку (!!!), консультації та допомогу з будь-яких питань, пошук навчального закладу саме для вас – тільки Compass! Спасибі велике, успіху та процвітання компанії!
Анастасія Вербицька
Учебные заведения, 2022
Дякуємо Compass, що допомогли з вступом до університету Німеччини, з пошуком житла, а також з оформленням Візи! Здійснилася моя мрія, і тепер я студентка факультету film and motion design. Окрім того, я отримала знижку 25% на навчання! Ще раз дякую!
Федор Овечкин
Учебные заведения, 2021
Очень благодарен Compass за сотрудничество и огромнейший вклад в реализацию моей цели! Мы активно работали с компанией с самого начала и до моего прилёта в Торонто. Хочется поблагодарить сотрудников Сompass за их профессионализм, ответственность и качество выполнения услуг. Путь в Канаду был долгим и сложным, но совместными усилиями все вышло, и я счастлив жить и получать образование мирового уровня в этой прекрасной стране. Рекомендую эту компанию всем, кто желает получить качественное образование за границей. Ребята профессионалы в своем деле и знаю все тонкости!
Seneca Сollege, 2021
Учебные заведения, 2021
Оформление визы, 2019
Лейла Мамедова
Оформление визы, 2018
По любым вопросам с визами, языковыми курсами обращаюсь в это агентство и всем советую! Так же планирую поступать за границу с помощью Compass! Профессионалы своего дела!
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, 2019
Глеб Черновский
Humber College, 2021
Помогли поступить в HUMBER college в Торонто и уже собираюсь лететь. Также организовали проживание, авиабилеты, трансфер. Буду рекомендовать!
Отримати консультацію з нашими спеціалістами
Заповніть форму або зв'яжіться з нами з допомогою наших месенджерів