+38(066) 510-94-09
0 0

Опис

Merrick Preparatory School - невелика міжнародна приватна школа-пансіон для учнів 9-12 класів.

Місія школи - залучити учнів до навчальне середовище, виховати інтелектуально розвиненими, жалісливими, відповідальними і глобально мислячими громадянами.

Невеликі групи до 10 студентів та підтримка висококваліфікованих вчителів створюють середовище, яке дозволяє учням досягати успіхів.
Завдяки невеликим класів, педагоги приділяють фокусна увагу кожному учневі, що допомагає більше зрозуміти, розкрити студента.
Школа пропонує щоденні додаткові заняття, заходи, екскурсії.
У школі також проводитися безліч спортивних заходів, таких як: Бадмінтон, Баскетбол, Танці, Хокей, Каякинг, Футбол, Софтбол, йога.
Завдяки взаємодії, студенти різних національностей і релігій створюють інтернаціональну дружню атмосферу. Що дуже важливо для комфортного проживання.
100% випускників школи вступають до університетів і отримують пропозиції від топ-50 рейтингових вузів Канади, Великобританії та США.

Розташування

Місто Мерріквіл, що в 45 хвилинах від Оттави - столиці Канади. На березі річки Рідо (канал Рідо є частиною Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО). І між 2-ма іншими яскравими містами Канади - Монреаль і Торонто. Завдяки своїм пейзажам, містечко Мерріквілл називають «Перлиною Рідо», де і розташована школа Merrick Preparatory School.

Чому тут варто вчитися?

 • Особливості
 • Вартість
 • Підготовка до ІELTS.
 • Маленькі класи (до 10 учнів).
 • Висококваліфіковані вчителі (OCT, ESL, Guidance сертифікати).
 • Всесвітньо визнаний Сертифікат Середнього Освіти Онтаріо OSSD.
 • Можливість отримувати стипендію.

Річна плата за навчання (школа-пансіон): 58 200 доларів США.

merrick-preparatory-school-Fa2wiP compass-merrick compass-merrick2

Программы

 • University Qualification Year – Підготовка до університету.

Розрахована на учнів, які вже отримали сертифікат про середню освіту.

 • ESL Foundation Program

Програма поглибленого вивчення англійської мови при підготовці до 9 12 класів

 • Літній табір ESL
 • Літня школа (Aкадемічна)
   

Проживание

Учні проживають в сучасній резиденції по 2 людини. У кімнатах домашня обстановка і все найнеобхідніше. Найголовніше є 2 великі ліжка і ванна кімната. На території кампусу є фітнес центр і кілька зон відпочинку.

Оцінити шанси на вступ
Відгуки наших студентів
Марк К.
Учебные заведения, 2022
Дякуємо великому Compass Agency за допомогу у вступі до Університету Арізони. У мене була непроста ситуація, спочатку я не встиг одержати візу, потім не зміг вчасно приїхати на навчання, було таке, що навіть втратив паспорт із візою! Але завдяки Компасу ми вирішили всі проблеми, і я одержав стипендію в 12 000 доларів на навчання))
Воїнкова Наталія
Учебные заведения, 2022
Всім привіт! Якщо ви шукаєте професіоналів у своїй справі – то вам однозначно у Compass! Два роки тому мій син Кирило Воїнков вирішив продовжити освіту у США. Консультувалися у кількох дуже «розкручених» агенціях, які знайшли йому якісь космічно дорогі школи і відправили здавати IELTC замість TOEFL, який є більш прийнятним для навчання в США). У Compass потрапили випадково, але одразу відчули, що співробітники знають свою справу. Кирила докладно розпитали про його переваги у навчанні та підібрали школу рівня А+ саме для нього: з високою якістю викладання точних наук та курсом інженерії! Після отримання Hi School Diploma, знову ж таки Compass допомогли визначитися з університетом і допомогли з оформленням документів! Отже: якщо необхідно, щоб агенти завжди були на зв'язку (!!!), консультації та допомогу з будь-яких питань, пошук навчального закладу саме для вас – тільки Compass! Спасибі велике, успіху та процвітання компанії!
Анастасія Вербицька
Учебные заведения, 2022
Дякуємо Compass, що допомогли з вступом до університету Німеччини, з пошуком житла, а також з оформленням Візи! Здійснилася моя мрія, і тепер я студентка факультету film and motion design. Окрім того, я отримала знижку 25% на навчання! Ще раз дякую!
Федор Овечкин
Учебные заведения, 2021
Очень благодарен Compass за сотрудничество и огромнейший вклад в реализацию моей цели! Мы активно работали с компанией с самого начала и до моего прилёта в Торонто. Хочется поблагодарить сотрудников Сompass за их профессионализм, ответственность и качество выполнения услуг. Путь в Канаду был долгим и сложным, но совместными усилиями все вышло, и я счастлив жить и получать образование мирового уровня в этой прекрасной стране. Рекомендую эту компанию всем, кто желает получить качественное образование за границей. Ребята профессионалы в своем деле и знаю все тонкости!
Seneca Сollege, 2021
Учебные заведения, 2021
Оформление визы, 2019
Лейла Мамедова
Оформление визы, 2018
По любым вопросам с визами, языковыми курсами обращаюсь в это агентство и всем советую! Так же планирую поступать за границу с помощью Compass! Профессионалы своего дела!
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, 2019
Глеб Черновский
Humber College, 2021
Помогли поступить в HUMBER college в Торонто и уже собираюсь лететь. Также организовали проживание, авиабилеты, трансфер. Буду рекомендовать!
Отримати консультацію з нашими спеціалістами
Заповніть форму або зв'яжіться з нами з допомогою наших месенджерів