+38(066) 510-94-09
0 0

Опис

Mill Hill School - приватна школа, яка була заснована в 1807 році в Лондоні, для школярів 13-18 років. Щорічно школа приймає учнів з усього світу на програми навчання, які допомагають кожному з них підготуватися до вступу в університет, вдосконалити свою англійську, і поліпшити свої оцінки зі шкільних предметів. Школа пропонує своїм учням насичений академічний план в поєднанні з різноманітними культурними і спортивними заходами.

Mill Hill підтримує англійські традиції гімназійної освіти. Вона дає серйозну мовну і математичну підготовку, здійснюючи індивідуальні підхід до кожного студента.

Тут дуже насичене творче студентське життя. На території кампусу є музична школа, театр, центр мистецтв і дизайну. Хлопці та дівчата регулярно беруть участь в найпрестижніших творчих фестивалях країни. Інфраструктура Mill Hill School представлена ​​науковою школою, бібліотекою, медичним центром, кількома навчальними корпусами, резиденціями, а також студентським кафе.

Розташування

Школа розташована на величезній території - 120 акрів, в 10 милях на північ від центру Лондона, тому до головних визначних пам'яток Лондона тут рукою подати. Мілл Хілл - один з престижних районів Лондона, і рівень життя тут не поступається центральним кварталам. Правда тут збереглися природа, спокій і краса колись невеликого селища. Для школярів тут є все: басейни, спортивні зали, бібліотеки, театри, музичні секції та творчі гуртки.

Чому тут варто навчатися

  • Особливості
  • Вартість
  • Школа займає 63 місце в рейтингу кращих приватних пансіонів спільного навчання (Best-schools.com.uk)
  • Випускники Mill Hill стають справжніми лідерами свого покоління, завдяки кращим традиціям виховання.
  • Школа Mill Hill приймає участь у програмі «Еко-школа». Більш того, вона двічі отримала найвищу нагороду, передбачену в рамках цього міжнародного проекту, - Зелений прапор. Це говорить про те, що в навчальному закладі ведеться величезна робота з екологічної освіти дітей, успішно реалізуються проекти, пов'язані зі здоровим способом життя і створенням безпечного середовища.
  • Навчання і проживання - від 35 067 GBP / рік
  • Реєстраційний збір - 200 GBP
mill_hill_-_main_building-min Mill_Hill_School3 Mill_Hill_School-min Mill_Hill_School2-min Mill-Hill-School-7-min

Програми

  • GCSE 
  • A-Level

Проживання

Проживання для студентів надається в резиденції на території школи. Молодші учні проживають по 2-4 людини в кімнаті, а старші - по 1-2 людини. Всі кімнати повністю мебльовані. У кожній резиденції є вітальні з телевізором, відео, DVD-плеєром і стереосистемою; кімната для навчальних занять з бібліотекою і бездротовим доступом в Інтернет, і великий ігровий зал з настільним футболом, столами для пінг-понгу, більярду та фортепіано. Крім того, в кожному будинку є пральня, пральні машини і кухня з тостером, мікрохвильовою піччю, чайником, холодильником і плитою, де завжди можна приготувати улюблені страви і напої. У шкільній їдальні надається триразове харчування.

Резиденція
Резиденція

Оцінити шанси на вступ
Відгуки наших студентів
Оформление визы, 2019
Лейла Мамедова
Оформление визы, 2018
По любым вопросам с визами, языковыми курсами обращаюсь в это агентство и всем советую! Так же планирую поступать за границу с помощью Compass! Профессионалы своего дела!
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, 2019
Глеб Черновский
Humber College, 2021
Помогли поступить в HUMBER college в Торонто и уже собираюсь лететь. Также организовали проживание, авиабилеты, трансфер. Буду рекомендовать!
Михаил Эйдель
Georgian College, 2017
Рады порекомендовать всем компанию Compass для отправки на обучение детей за границу, а также за грамотную визовую поддержку. Наша дочь учится в Канаде, все , начиная от выбора учебного заведения и заканчивая визой девочки сделали с профессионализмом. Спасибо
Александр Плахута
Учебные заведения, 2018
Благодаря компании Compass, моя дочь поступила в один из лучших ВУЗов США в сфере Искусства и Дизайна, а именно в Miami International University of Art and Design! Дочь абсолютно довольна, учится, работает над различными проектами - занимается любимым делом. Именно поэтому, я теперь рекомендую эту компанию всем своим друзьям, знакомым, потому что в Compass клиент на первом месте, все было четко, быстро, без проблем
Лилия Похыл
Учебные заведения, 2021
Хочу поблагодарить компанию compass в помощи организации Американской визы . Все было очень четко и предельно просто! Compass помогли мне связаться с одним из самых лучших кулинарных школ мира Le Cordon Bleu. Через месяц после отправки всех документов ( всеми вопросами и общением с Le Cordon Bleu занималась замечательная команда Compass ). После месяца ожиданий , я была принята в школу в Лос-Анджелесе! А ещё через месяц -у меня уже была американская виза:) вот уже несколько лет я проживаю в Лос Анджелесе . Всем советую эту компанию !! Они точно знают что они делают :) спасибо большое !
Женя Найдёнов
Учебные заведения, 2018
С помощью компании Compass, я поступил в среднюю школу в городе Нью-Йорке а теперь учусь в одном из лучших университетов в Америке - Pace University. Девочки из Compass всегда на связи, всегда рады помочь по любым вопросам, даже приезжают навестить гостей! Также, помогли моей семье сделать американские визы за что им очень благодарен! Всем рекомендую!
Мария Зибарева
Seneca Сollege, 2018
Замечательная компания, где работают потрясающие специалисты! Спасибо за помощь в поступлении в канадский колледж, а так же оформлении туристической визы!)))
Ольга Заярнюк
Учебные заведения, 2021
Уже четвертый раз обращаюсь в эту компанию по разным вопросам. И всегда консультация и работа на высочайшем уровне. С их помощью ездила на обучение в США и помогли получить туристические визы в Канаду, США и Велекобританию. А затем я поступила на магистрату в университет Великобритании и также с их помощью получила студенческую визу, за что им очень благодарна! Очень всем рекомендую!
Отримати консультацію з нашими спеціалістами
Заповніть форму або зв'яжіться з нами з допомогою наших месенджерів