+38(066) 510-94-09
0 0

Опис

Нобелівська міжнародна школа Алгарве - це найбільша школа-пансіон в Португалії. Тут студенти отримують передусім досвід і натхнення для нових відкриттів. Всі навчальні програми тут будуються на британському національному плані, але удосконалені и адаптовані для будь-якого студента.

Тут ваша дитина обов'язково отримає якісну освіту, буде розвивати свій творчий потенціал і розширювати свій кругозір, знайомитися з людьми з усього світу і відвідати найкрасивіші міста не тільки в Португалії, але і за її межами.

Досвідчені педагоги завжди знаходяться поруч зі студентами і готові допомогами в будь-якій ситуації.

Розташування

Готель розташований недалеко від пляжу Прайя до Лузу в 40 хвилинах їзди від аеропорту Фаро і в 15 хвилинах від шкільного міста на узбережжі в Армасао де Пера.

Міжнародна школа Нобеля Алгарве пропонує сучасні класні кімнати, обширні, добре обладнані спортивні комплекси, комфортабельні місця для харчування та спеціальні місця для наукових досліджень, вивчення мови, музичної практики та образотворчого мистецтва.

Чому тут варто навчатися

 • Особливості
 • Вартість
 • Маленькі класи, що здатні забезпечити індивідуальний інтерес і індивідуальне навчання.
 • Учням пропонується прийняти участь в театральних постановках і відвідувати театральні вистави з ранніх років - всі з нетерпінням чекають вечірньої різдвяної гри в початковій школі. Драма в IGCSE - теперь популярний предмет іспиту.
 • Студенты змагаються в крос-кантрі, тенісі, легкій атлетиці, регбі, футболі та баскетболі проти місцевих державних шкіл та інших міжнародних шкіл в регіональних, національних і деяких міжнародних змаганнях. Також, розробляються нові види спорту, і діти початкової школи в Лагосі можуть брати уроки плавання.
 • Школа пропонує виняткову програму харчування, яка є незалежною, забезпечуючи при цьому безпеку і здоров'я учнів. Студенты, які працюють на постійній основі, або неполний день отримують зручне житло і широкий спектр заходів, які проводяться в сімейному пансіонаті.
 • Нобелівська міжнародна школа Алгарве співпрацює з багатьма школами та вузами за кордоном.
 • Двомовна початкова школа - від 1 508 євро за триместр
 • Школа-пансіон - від 25 000 євро за рік
 • Літня школа - від 1 000 євро за неделю
 • Реєстраційний номер - 250 євро
 • Депозит для проживання в школі - 2 500 євро
 • Учбові матеріали - 50 евро
 • Книги - 200 евро в год
 • Шкільна форма - 450 евро в год
Nobel International School Algarve-min Nobel International School Algarve3-min Nobel International School Algarve2-min Nobel International School Algarve4-min Nobel International School Algarve6-min Nobel International School Algarve5-min

Программы

 • Bi-lingual Pre-School (Двомовна початкова школа)
 • Boarding School (Школа-пансіон)
 • Summer school (Літня школа)

Проживання

Студенти, які навчаються на постійній основі або неповний день мають можливість проживати в зручною і безпечною резиденції по 2 людини в кімнаті з балконом, ванною і кондиціонерами, а також мають широкий спектр дозвілля, який проводиться на території школи. У кімнатах проводиться прибирання 2 рази на тиждень.

Резиденція
Резиденція

Оцінити шанси на вступ
Відгуки наших студентів
Оформление визы, 2019
Лейла Мамедова
Оформление визы, 2018
По любым вопросам с визами, языковыми курсами обращаюсь в это агентство и всем советую! Так же планирую поступать за границу с помощью Compass! Профессионалы своего дела!
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, 2019
Глеб Черновский
Humber College, 2021
Помогли поступить в HUMBER college в Торонто и уже собираюсь лететь. Также организовали проживание, авиабилеты, трансфер. Буду рекомендовать!
Михаил Эйдель
Georgian College, 2017
Рады порекомендовать всем компанию Compass для отправки на обучение детей за границу, а также за грамотную визовую поддержку. Наша дочь учится в Канаде, все , начиная от выбора учебного заведения и заканчивая визой девочки сделали с профессионализмом. Спасибо
Александр Плахута
Учебные заведения, 2018
Благодаря компании Compass, моя дочь поступила в один из лучших ВУЗов США в сфере Искусства и Дизайна, а именно в Miami International University of Art and Design! Дочь абсолютно довольна, учится, работает над различными проектами - занимается любимым делом. Именно поэтому, я теперь рекомендую эту компанию всем своим друзьям, знакомым, потому что в Compass клиент на первом месте, все было четко, быстро, без проблем
Лилия Похыл
Учебные заведения, 2021
Хочу поблагодарить компанию compass в помощи организации Американской визы . Все было очень четко и предельно просто! Compass помогли мне связаться с одним из самых лучших кулинарных школ мира Le Cordon Bleu. Через месяц после отправки всех документов ( всеми вопросами и общением с Le Cordon Bleu занималась замечательная команда Compass ). После месяца ожиданий , я была принята в школу в Лос-Анджелесе! А ещё через месяц -у меня уже была американская виза:) вот уже несколько лет я проживаю в Лос Анджелесе . Всем советую эту компанию !! Они точно знают что они делают :) спасибо большое !
Женя Найдёнов
Учебные заведения, 2018
С помощью компании Compass, я поступил в среднюю школу в городе Нью-Йорке а теперь учусь в одном из лучших университетов в Америке - Pace University. Девочки из Compass всегда на связи, всегда рады помочь по любым вопросам, даже приезжают навестить гостей! Также, помогли моей семье сделать американские визы за что им очень благодарен! Всем рекомендую!
Мария Зибарева
Seneca Сollege, 2018
Замечательная компания, где работают потрясающие специалисты! Спасибо за помощь в поступлении в канадский колледж, а так же оформлении туристической визы!)))
Ольга Заярнюк
Учебные заведения, 2021
Уже четвертый раз обращаюсь в эту компанию по разным вопросам. И всегда консультация и работа на высочайшем уровне. С их помощью ездила на обучение в США и помогли получить туристические визы в Канаду, США и Велекобританию. А затем я поступила на магистрату в университет Великобритании и также с их помощью получила студенческую визу, за что им очень благодарна! Очень всем рекомендую!
Отримати консультацію з нашими спеціалістами
Заповніть форму або зв'яжіться з нами з допомогою наших месенджерів