+38(066) 510-94-09
0 0

Опис

NSTS English Language Institute - один з найстаріших мовних центрів Мальти. Більш того, ця школа першою запропонувала вивчати англійську мову як іноземну на Мальті. NSTS заснована на базі Мальтійського університету, тому має відповідні акредитовані програми. Школа з радістю приймає студентів з різних куточків світу для вивчення англійської мови для роботи, підготовки до міжнародних іспитів та вступу або просто для себе. Завдяки кваліфікованим викладачам студенти отримують якісні знання і підтримку.

Крім того, в NSTS English Language Institute можна не тільки ефективно вивчати англійську мову, а й урізноманітнити своє дозвілля завдяки відмінній інфраструктурі школи. Саме тут можна весело і з користю провести канікули.

Розташування

Основний корпус NSTS знаходиться в місті Гзіра, в 10 хвилинах від набережної Сліми і від туристичного центру відпочинку і розваг - міста Сент-Джуліансу, а також в 15 хвилинах їзди від столиці Мальти - Валетти. Школа обладнана сучасними меблями і технікою, а навколо розташований сад і зона відпочинку.

Чому тут варто навчатися

 • Особливості
 • Вартість
 • Невеликі групи студентів
 • Широкий вибір курсів
 • Сертифіковані педагоги
 • NSTS є ліцензованим мовним центром, де дозволена здача IELTS і Cambridge exams
 • На базі школи організовані підготовчі курси з вступу до іноземних вищих навчальних закладів
 • Загальна англійська - від 179 EUR / тиждень
 • Бізнес англійська - від 229 EUR / тиждень
 • Професійна англійська - від 299 EUR / тиждень
 • Проживання в резиденції - від 161 EUR / тиждень
 • Проживання в апартаментах - від 140 EUR / тиждень
 • Проживання в приймаючій сім'ї - від 217 EUR / тиждень
 • Реєстраційний збір - 75 EUR
NSTS_compass NSTS_compass4-min NSTS_compass7-min NSTS_compass9-min NSTS_compass2-min NSTS_compass3-min

Програми

 • Загальна англійська
 • Бізнес англійська
 • Професійна англійська
 • Курси для підлітків
 • Літній табір

Проживання

Школа NSTS пропонує проживання в резиденції - до 3-х осіб в кімнаті з усіма зручностями в номері. На території резиденції є басейн і їдальня. Також можливий варіант проживання в приймаючій сім'ї індивідуально або по 2 людини. За бажанням студента школа надає допомогу в пошуку апартаментів або в бронюванні готелю.

Резиденція
Резиденція
Приймаюча сім'я
Приймаюча сім'я
Апартаменти
Апартаменти

Подати заявку
Відгуки наших студентів
Марк К.
Учебные заведения, 2022
Дякуємо великому Compass Agency за допомогу у вступі до Університету Арізони. У мене була непроста ситуація, спочатку я не встиг одержати візу, потім не зміг вчасно приїхати на навчання, було таке, що навіть втратив паспорт із візою! Але завдяки Компасу ми вирішили всі проблеми, і я одержав стипендію в 12 000 доларів на навчання))
Воїнкова Наталія
Учебные заведения, 2022
Всім привіт! Якщо ви шукаєте професіоналів у своїй справі – то вам однозначно у Compass! Два роки тому мій син Кирило Воїнков вирішив продовжити освіту у США. Консультувалися у кількох дуже «розкручених» агенціях, які знайшли йому якісь космічно дорогі школи і відправили здавати IELTC замість TOEFL, який є більш прийнятним для навчання в США). У Compass потрапили випадково, але одразу відчули, що співробітники знають свою справу. Кирила докладно розпитали про його переваги у навчанні та підібрали школу рівня А+ саме для нього: з високою якістю викладання точних наук та курсом інженерії! Після отримання Hi School Diploma, знову ж таки Compass допомогли визначитися з університетом і допомогли з оформленням документів! Отже: якщо необхідно, щоб агенти завжди були на зв'язку (!!!), консультації та допомогу з будь-яких питань, пошук навчального закладу саме для вас – тільки Compass! Спасибі велике, успіху та процвітання компанії!
Анастасія Вербицька
Учебные заведения, 2022
Дякуємо Compass, що допомогли з вступом до університету Німеччини, з пошуком житла, а також з оформленням Візи! Здійснилася моя мрія, і тепер я студентка факультету film and motion design. Окрім того, я отримала знижку 25% на навчання! Ще раз дякую!
Федор Овечкин
Учебные заведения, 2021
Очень благодарен Compass за сотрудничество и огромнейший вклад в реализацию моей цели! Мы активно работали с компанией с самого начала и до моего прилёта в Торонто. Хочется поблагодарить сотрудников Сompass за их профессионализм, ответственность и качество выполнения услуг. Путь в Канаду был долгим и сложным, но совместными усилиями все вышло, и я счастлив жить и получать образование мирового уровня в этой прекрасной стране. Рекомендую эту компанию всем, кто желает получить качественное образование за границей. Ребята профессионалы в своем деле и знаю все тонкости!
Seneca Сollege, 2021
Учебные заведения, 2021
Оформление визы, 2019
Лейла Мамедова
Оформление визы, 2018
По любым вопросам с визами, языковыми курсами обращаюсь в это агентство и всем советую! Так же планирую поступать за границу с помощью Compass! Профессионалы своего дела!
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, 2019
Глеб Черновский
Humber College, 2021
Помогли поступить в HUMBER college в Торонто и уже собираюсь лететь. Также организовали проживание, авиабилеты, трансфер. Буду рекомендовать!
Отримати консультацію з нашими спеціалістами
Заповніть форму або зв'яжіться з нами з допомогою наших месенджерів