+38(066) 510-94-09
0 0

Опис

Pascal - приватна школа-пансіон змішаного типу на Кіпрі в місті Нікосія. Школа входить до складу освітньої компанії, Pascal Education, яка складається з дитячих садів, початкових і середніх шкіл в Ларнаці, Лімасолі і Нікосії. Школа акредитована Міністерством Освіти і Культури Кіпру, а також IB World Schools, що дозволяє учням отримати диплом IB, який визнається більш ніж в 140 країнах, і дає можливість вступу в кращі вузи світу.

Школа Pascal приймає як місцевих, так і міжнародних студентів від 12 до 18 років. Серед учнів школи можна зустріти хлопців і дівчат з Англії, Франції, Бельгії, України, Росії, Ірану, Китаю та інших країн. Всім студентам надається місце в резиденції школи.

Всі викладачі школи мають великий досвід роботи, в тому числі з міжнародними студентами. Середній розмір класів - 22 людини. На 1-3 році навчання студенти вивчають загальні предмети, такі як англійська мова, грецька мова, французька мова, математика, історія, природничі науки (фізика, хімія, біологія), географія, мистецтво, музика, інформаційні технології, фізична культура та інші. А на 4-6 році вибирають програму навчання: Apolytirion (кіпрський державний атестат про повну загальну середню освіту); Apolytirion + британський диплом A-level; Apolytirion + міжнародний диплом IB Diploma.

Розташування

Кіпр - одна з найбезпечніших країн у світі. Школа знаходиться в спокійній приміській зоні Нікосії. Кампус школи включає в себе основний навчальний корпус з безліччю лабораторій і спеціальних аудиторій для заняття музикою і мистецтвом, їдальню, кафе і бібліотеку. У школі є всі необхідні умови для занять спортом (спортзал, поля для гри в футбол, баскетбол, волейбол, басейн). А поруч з навчальним корпусом розташовані студентські резиденції.

Чому тут варто навчатися

  • Особливості
  • Вартість
  • Учні школи Pascal отримують найвищі випускні бали і займають перші місця в олімпіадах.
  • Здобуття середньої освіти протягом 6 років, замість 7. Відповідність останнього року навчання в школі Pascal 12му класу британської системи середньої освіти. Можливість навчання у ВНЗ замість 13го класу.
  • 100% вступ випускників до обраних британських навчальних закладів (UCAS 1st choice university). Навчання в лідируючих державних дослідницьких університетах Великобританії, що входять в асоціацію Russel Group, і безлічі інших престижних ВНЗ світу.
  • Школа проводить консультації з профорієнтації, і надає допомогу у виборі ВНЗ і оформлення відповідних документів.
  • У Pascal розроблена комплексна програма позакласних заходів з розвитку лідерських якостей, талантів та інтересів учнів. А також є можливість заняття спортом і участі в змаганнях.
  • Значно нижча вартість навчання в порівнянні зі школами в Великобританії.
  • 1-3 рік - 25 000 євро / рік
  • 4-6 рік - 28 000 євро / рік
Pascal 6-min Pascal 10-min Pascal 4-min Pascal 3-min Pascal 5-min Pascal 7-min Pascal-min Pascal 8-min Pascal 9-min Pascal 2-min Pascal 11-min Pascal 12-min

Проживання

Надається проживання в новій ультрасучасній резиденції з цілодобовою системою відеоспостереження, електронною системою контролю і управління доступом на територію будівлі і куратором, що знаходяться в резиденції 24/7.

Всі студенти проживають в одно- або двомісних кімнатах з власною ванною. Кожна кімната обладнана всім необхідним для комфортного проживання. На кожному поверсі є загальні вітальні.

Як варіант, студенти також можуть проживати в місцевих приймаючих сім'ях, які підбираються школою.

Резиденція
Резиденція
Приймаюча сім'я
Приймаюча сім'я

Оцінити шанси на вступ
Відгуки наших студентів
Марк К.
Учебные заведения, 2022
Дякуємо великому Compass Agency за допомогу у вступі до Університету Арізони. У мене була непроста ситуація, спочатку я не встиг одержати візу, потім не зміг вчасно приїхати на навчання, було таке, що навіть втратив паспорт із візою! Але завдяки Компасу ми вирішили всі проблеми, і я одержав стипендію в 12 000 доларів на навчання))
Воїнкова Наталія
Учебные заведения, 2022
Всім привіт! Якщо ви шукаєте професіоналів у своїй справі – то вам однозначно у Compass! Два роки тому мій син Кирило Воїнков вирішив продовжити освіту у США. Консультувалися у кількох дуже «розкручених» агенціях, які знайшли йому якісь космічно дорогі школи і відправили здавати IELTC замість TOEFL, який є більш прийнятним для навчання в США). У Compass потрапили випадково, але одразу відчули, що співробітники знають свою справу. Кирила докладно розпитали про його переваги у навчанні та підібрали школу рівня А+ саме для нього: з високою якістю викладання точних наук та курсом інженерії! Після отримання Hi School Diploma, знову ж таки Compass допомогли визначитися з університетом і допомогли з оформленням документів! Отже: якщо необхідно, щоб агенти завжди були на зв'язку (!!!), консультації та допомогу з будь-яких питань, пошук навчального закладу саме для вас – тільки Compass! Спасибі велике, успіху та процвітання компанії!
Анастасія Вербицька
Учебные заведения, 2022
Дякуємо Compass, що допомогли з вступом до університету Німеччини, з пошуком житла, а також з оформленням Візи! Здійснилася моя мрія, і тепер я студентка факультету film and motion design. Окрім того, я отримала знижку 25% на навчання! Ще раз дякую!
Федор Овечкин
Учебные заведения, 2021
Очень благодарен Compass за сотрудничество и огромнейший вклад в реализацию моей цели! Мы активно работали с компанией с самого начала и до моего прилёта в Торонто. Хочется поблагодарить сотрудников Сompass за их профессионализм, ответственность и качество выполнения услуг. Путь в Канаду был долгим и сложным, но совместными усилиями все вышло, и я счастлив жить и получать образование мирового уровня в этой прекрасной стране. Рекомендую эту компанию всем, кто желает получить качественное образование за границей. Ребята профессионалы в своем деле и знаю все тонкости!
Seneca Сollege, 2021
Учебные заведения, 2021
Оформление визы, 2019
Лейла Мамедова
Оформление визы, 2018
По любым вопросам с визами, языковыми курсами обращаюсь в это агентство и всем советую! Так же планирую поступать за границу с помощью Compass! Профессионалы своего дела!
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, 2019
Глеб Черновский
Humber College, 2021
Помогли поступить в HUMBER college в Торонто и уже собираюсь лететь. Также организовали проживание, авиабилеты, трансфер. Буду рекомендовать!
Отримати консультацію з нашими спеціалістами
Заповніть форму або зв'яжіться з нами з допомогою наших месенджерів