+38(066) 510-94-09
0 0

Опис

Politechnika Gdańska є одним з найстаріших технічних коледжів в Польщі. Університет об'єднує багаторічні традиції з інноваціями, проводить численні наукові дослідження і використовує їх результати на практиці. Багато кваліфікованих викладачів з відомих зарубіжних шкіл проводили заняття в Гданському технологічному університеті, завдяки чому було налагоджено значне і тривале співробітництво з іншими освітніми центрами.

Освітня пропозиція університету включає більше 40 перспективних напрямків навчання на дев'яти факультетах, серед яких архітектура, будівництво, інформаційні технології і унікальні напрямки, такі як інженерія даних, зелені технології та моніторинг, нанотехнології, інженерія океану, машинобудування і медицина. Студентське життя наповнене різноманітними науковими клубами (кіно, геодезія, автоматизація комп'ютерної графіки) і студентськими організаціями (академічний хор, морський клуб, альпіністський клуб, каное).

Гданський технологічний університет (PG) може запропонувати майбутнім інженерам набагато більше, ніж просто диплом. ВНЗ орієнтується на досвід і постійний розвиток, така комбінація і є гарантією успіху.

Займає 4-е серед технічних університетів і 7-е місце серед всіх університетів в Польщі відповідно до рейтингу Perspektywy 2019. Політехніка була включена в 10 найкрасивіших європейських кампусів за версією Times Higher Education (2017)

Розташування

Університет знаходиться в прекрасному північному місті зі столітніми традиціями - Гданськ. Кампус розташований в центрі району Вжешч зі зручною транспортною розв'язкою. У теплий сезон у Вас буде можливість їздити на пляж, так як Гданськ розташований на Балтійському морі.

Чому тут варто навчатися

 • Особливості
 • Вартість
 • Студенти мають можливість розвивати свої захоплення в десятках наукових клубів, а також брати участь в програмі Erasmus +, яка дозволяє здійснювати поїздки в європейські академічні центри.
 • Майбутні інженери після Гданського технічного університету неодмінно отримають практичні знання, які так цінуються на ринку праці. Про це свідчить той факт, що з 2015 року ВНЗ входить в європейську організацію кращих технічних коледжів - Conference of European Schools for Advanced Engineering Education and Research.
 • В університеті знаходиться єдина в Польщі лабораторія віртуальної реальності і інноваційний Центр нанотехнологій, що підтверджує застосування передових технологій в процесі навчання.
 • Навчання польською мовою - від 4300 злотих / семестр
 • Навчання англійською мовою - від 6000 злотих / семестр
 • Проживання в резиденції - від 320 злотих / місяць
 • Оренда житла - від 1300 злотих / місяць
 • Харчування - від 150 євро / місяць
 • Транспорт - від 20 євро / місяць
Politechnika-Gdanska-min Politechnika-Gdanska2-min Politechnika-Gdanska3-min Politechnika-Gdanska4-min Politechnika-Gdanska5-min

Програми

Бакалаврат

 • Wydział Architektury (Факультет Архітектури)
 • Wydział Chemiczny (Факультет Хімії)
 • Wydział Zarządzania i Ekonomii (Факультет Менеджмента и Економіки)
 • Wydział Elektrotechniki i Automatyki (Факультет Електротехніки і Автоматизації)
 • Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej (Факультет Технічної Фізики і Прикладної Математики)
 • Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska (Факультет Інженерії наземного будівництва і навколишнього середовища)
 • Wydział Oceanotechniki i Okrętownictwa (Факультет Океанотехніки і суднобудування)
 • Wydział Mechaniczny (Факультет механіки)
 • Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki (Факультет Електроніки, Телекоммуникації и Інформатики)

Магістратура

 • Wydział Architektury (Факультет Архітектури)
 • Wydział Chemiczny (Факультет Хімії)
 • Wydział Zarządzania i Ekonomii (Факультет Менеджмента и Економіки)
 • Wydział Elektrotechniki i Automatyki (Факультет Електротехніки і Автоматизації)
 • Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej (Факультет Технічної Фізики і Прикладної Математики)
 • Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska (Факультет Інженерії наземного будівництва і навколишнього середовища)
 • Wydział Oceanotechniki i Okrętownictwa (Факультет Океанотехніки і суднобудування)
 • Wydział Mechaniczny (Факультет механіки)
 • Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki (Факультет Електроніки, Телекоммуникації и Інформатики)

Проживання

Гданський Політехнічний Університет надає 11 комфортабельних і сучасних резиденцій, які мають зручне розташування поруч з кампусом, морем і пейзажним парком. На вибір студентам надаються 3-х, 2-х і 1-місні кімнати.

Кімнати повністю обладнані необхідними меблями, а ванна кімната і холодильник встановлені на блок з двох кімнат. У кожній резиденції студенти мають доступ до пральні, кімнаті для сушки, прасувальної дошки і праски. Також, на кожному поверсі є кухня.

Резиденція
Резиденція

Оцінити шанси на вступ
Відгуки наших студентів
Оформление визы, 2019
Лейла Мамедова
Оформление визы, 2018
По любым вопросам с визами, языковыми курсами обращаюсь в это агентство и всем советую! Так же планирую поступать за границу с помощью Compass! Профессионалы своего дела!
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, 2019
Глеб Черновский
Humber College, 2021
Помогли поступить в HUMBER college в Торонто и уже собираюсь лететь. Также организовали проживание, авиабилеты, трансфер. Буду рекомендовать!
Михаил Эйдель
Georgian College, 2017
Рады порекомендовать всем компанию Compass для отправки на обучение детей за границу, а также за грамотную визовую поддержку. Наша дочь учится в Канаде, все , начиная от выбора учебного заведения и заканчивая визой девочки сделали с профессионализмом. Спасибо
Александр Плахута
Учебные заведения, 2018
Благодаря компании Compass, моя дочь поступила в один из лучших ВУЗов США в сфере Искусства и Дизайна, а именно в Miami International University of Art and Design! Дочь абсолютно довольна, учится, работает над различными проектами - занимается любимым делом. Именно поэтому, я теперь рекомендую эту компанию всем своим друзьям, знакомым, потому что в Compass клиент на первом месте, все было четко, быстро, без проблем
Лилия Похыл
Учебные заведения, 2021
Хочу поблагодарить компанию compass в помощи организации Американской визы . Все было очень четко и предельно просто! Compass помогли мне связаться с одним из самых лучших кулинарных школ мира Le Cordon Bleu. Через месяц после отправки всех документов ( всеми вопросами и общением с Le Cordon Bleu занималась замечательная команда Compass ). После месяца ожиданий , я была принята в школу в Лос-Анджелесе! А ещё через месяц -у меня уже была американская виза:) вот уже несколько лет я проживаю в Лос Анджелесе . Всем советую эту компанию !! Они точно знают что они делают :) спасибо большое !
Женя Найдёнов
Учебные заведения, 2018
С помощью компании Compass, я поступил в среднюю школу в городе Нью-Йорке а теперь учусь в одном из лучших университетов в Америке - Pace University. Девочки из Compass всегда на связи, всегда рады помочь по любым вопросам, даже приезжают навестить гостей! Также, помогли моей семье сделать американские визы за что им очень благодарен! Всем рекомендую!
Мария Зибарева
Seneca Сollege, 2018
Замечательная компания, где работают потрясающие специалисты! Спасибо за помощь в поступлении в канадский колледж, а так же оформлении туристической визы!)))
Ольга Заярнюк
Учебные заведения, 2021
Уже четвертый раз обращаюсь в эту компанию по разным вопросам. И всегда консультация и работа на высочайшем уровне. С их помощью ездила на обучение в США и помогли получить туристические визы в Канаду, США и Велекобританию. А затем я поступила на магистрату в университет Великобритании и также с их помощью получила студенческую визу, за что им очень благодарна! Очень всем рекомендую!
Отримати консультацію з нашими спеціалістами
Заповніть форму або зв'яжіться з нами з допомогою наших месенджерів