+38(066) 510-94-09
0 0

Опис

З 1987 року International School of Paphos надає високоякісну освіту з індивідуальним підходом і увагою до кожного зі своїх учнів.

Тут забезпечують стабільну і позитивну середу для викладання і навчання. Всі зусилля школи спрямовані на те, щоб всі студенти ставили перед собою високі цілі і успішно досягали їх. Школа за 30 років роботи стала лідером у багатьох областях, що визначають якість освітніх послуг.

Постійний акцент на професійну підготовку та розвиток викладацького складу є частиною успіху школи. Завдяки високим стандартам навчання, учні ISOP часто отримують нагороди від міжнародних екзаменаційних комісій і продовжують навчання в престижних зарубіжних університетах.

У школі вчаться діти з Кіпру, Великобританії, України, Росії та інших країн Європи та світу.

Розташування

Школа розташована в дуже красивому місті Пафос, на південно-західному узбережжі Кіпру. Сучасний кампус складається з декількох навчальних корпусів, просторих залів для занять творчістю з галереєю, музичної кімнати, прес-центру для проведення презентацій і демонстрації фільмів, художньої студії, наукових лабораторій, футбольного поля, тенісного корту, відкритого басейну, бібліотеки, багатофункціонального залу для занять фізичною культурою і творчістю, відкриті і закриті ігрові майданчики для всіх вікових груп, ліфтів і пандусів для інвалідних колясок, бібліотеки, книжкових магазинів, кафе, резиденції і багато чого іншого.

Чому тут варто навчатися

  • Особливості
  • Вартість
  • International School of Paphos надає стипендії для відмінників, для учнів, що вступають на перший рік середньої школи.
  • У школі існує спеціальний відділ, який займається профорієнтацією учнів і допомагає подати заявки в обрані ВНЗ. Сюди входять заявки до британських університетів (через UCAS), а також в університети в інших європейських країн, США та Канади.
  • Школа має тісні зв'язки з Британською Радою та акредитована британськими комісіями Pearson / Edexcel і Cambridge Assessment International Education.
  • від 19 500 євро в рік
ISOP1-min The International School of Paphos (ISOP)2-min The International School of Paphos (ISOP)-min ISOP-Winter-Fair-2014_6-min The International School of Paphos (ISOP)9-min The International School of Paphos (ISOP)3-min The International School of Paphos (ISOP)4-min The International School of Paphos (ISOP)6-min The International School of Paphos (ISOP)7-min The International School of Paphos (ISOP)8-min The International School of Paphos (ISOP)5-min The International School Of Paphos 4_870(1)-min

Проживання

Учні проживають в сучасній шкільній резиденції, по 1-3 людини в кімнаті. Кімнати повністю обладнані всім необхідним для комфортного проживання та навчання студентів. Є загальні зони відпочинку з м'якими диванами і телевізорами, бібліотека з комп'ютерами, пральня, їдальня.

Резиденция
Резиденция

Оцінити шанси на вступ
Відгуки наших студентів
Оформление визы, 2019
Лейла Мамедова
Оформление визы, 2018
По любым вопросам с визами, языковыми курсами обращаюсь в это агентство и всем советую! Так же планирую поступать за границу с помощью Compass! Профессионалы своего дела!
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, 2019
Глеб Черновский
Humber College, 2021
Помогли поступить в HUMBER college в Торонто и уже собираюсь лететь. Также организовали проживание, авиабилеты, трансфер. Буду рекомендовать!
Михаил Эйдель
Georgian College, 2017
Рады порекомендовать всем компанию Compass для отправки на обучение детей за границу, а также за грамотную визовую поддержку. Наша дочь учится в Канаде, все , начиная от выбора учебного заведения и заканчивая визой девочки сделали с профессионализмом. Спасибо
Александр Плахута
Учебные заведения, 2018
Благодаря компании Compass, моя дочь поступила в один из лучших ВУЗов США в сфере Искусства и Дизайна, а именно в Miami International University of Art and Design! Дочь абсолютно довольна, учится, работает над различными проектами - занимается любимым делом. Именно поэтому, я теперь рекомендую эту компанию всем своим друзьям, знакомым, потому что в Compass клиент на первом месте, все было четко, быстро, без проблем
Лилия Похыл
Учебные заведения, 2021
Хочу поблагодарить компанию compass в помощи организации Американской визы . Все было очень четко и предельно просто! Compass помогли мне связаться с одним из самых лучших кулинарных школ мира Le Cordon Bleu. Через месяц после отправки всех документов ( всеми вопросами и общением с Le Cordon Bleu занималась замечательная команда Compass ). После месяца ожиданий , я была принята в школу в Лос-Анджелесе! А ещё через месяц -у меня уже была американская виза:) вот уже несколько лет я проживаю в Лос Анджелесе . Всем советую эту компанию !! Они точно знают что они делают :) спасибо большое !
Женя Найдёнов
Учебные заведения, 2018
С помощью компании Compass, я поступил в среднюю школу в городе Нью-Йорке а теперь учусь в одном из лучших университетов в Америке - Pace University. Девочки из Compass всегда на связи, всегда рады помочь по любым вопросам, даже приезжают навестить гостей! Также, помогли моей семье сделать американские визы за что им очень благодарен! Всем рекомендую!
Мария Зибарева
Seneca Сollege, 2018
Замечательная компания, где работают потрясающие специалисты! Спасибо за помощь в поступлении в канадский колледж, а так же оформлении туристической визы!)))
Ольга Заярнюк
Учебные заведения, 2021
Уже четвертый раз обращаюсь в эту компанию по разным вопросам. И всегда консультация и работа на высочайшем уровне. С их помощью ездила на обучение в США и помогли получить туристические визы в Канаду, США и Велекобританию. А затем я поступила на магистрату в университет Великобритании и также с их помощью получила студенческую визу, за что им очень благодарна! Очень всем рекомендую!
Отримати консультацію з нашими спеціалістами
Заповніть форму або зв'яжіться з нами з допомогою наших месенджерів