+38(066) 510-94-09
0 0

Опис

З 1987 року International School of Paphos надає високоякісну освіту з індивідуальним підходом і увагою до кожного зі своїх учнів.

Тут забезпечують стабільну і позитивну середу для викладання і навчання. Всі зусилля школи спрямовані на те, щоб всі студенти ставили перед собою високі цілі і успішно досягали їх. Школа за 30 років роботи стала лідером у багатьох областях, що визначають якість освітніх послуг.

Постійний акцент на професійну підготовку та розвиток викладацького складу є частиною успіху школи. Завдяки високим стандартам навчання, учні ISOP часто отримують нагороди від міжнародних екзаменаційних комісій і продовжують навчання в престижних зарубіжних університетах.

У школі вчаться діти з Кіпру, Великобританії, України, Росії та інших країн Європи та світу.

Розташування

Школа розташована в дуже красивому місті Пафос, на південно-західному узбережжі Кіпру. Сучасний кампус складається з декількох навчальних корпусів, просторих залів для занять творчістю з галереєю, музичної кімнати, прес-центру для проведення презентацій і демонстрації фільмів, художньої студії, наукових лабораторій, футбольного поля, тенісного корту, відкритого басейну, бібліотеки, багатофункціонального залу для занять фізичною культурою і творчістю, відкриті і закриті ігрові майданчики для всіх вікових груп, ліфтів і пандусів для інвалідних колясок, бібліотеки, книжкових магазинів, кафе, резиденції і багато чого іншого.

Чому тут варто навчатися

  • Особливості
  • Вартість
  • International School of Paphos надає стипендії для відмінників, для учнів, що вступають на перший рік середньої школи.
  • У школі існує спеціальний відділ, який займається профорієнтацією учнів і допомагає подати заявки в обрані ВНЗ. Сюди входять заявки до британських університетів (через UCAS), а також в університети в інших європейських країн, США та Канади.
  • Школа має тісні зв'язки з Британською Радою та акредитована британськими комісіями Pearson / Edexcel і Cambridge Assessment International Education.
  • від 19 500 євро в рік
ISOP1-min The International School of Paphos (ISOP)2-min The International School of Paphos (ISOP)-min ISOP-Winter-Fair-2014_6-min The International School of Paphos (ISOP)9-min The International School of Paphos (ISOP)3-min The International School of Paphos (ISOP)4-min The International School of Paphos (ISOP)6-min The International School of Paphos (ISOP)7-min The International School of Paphos (ISOP)8-min The International School of Paphos (ISOP)5-min The International School Of Paphos 4_870(1)-min

Проживання

Учні проживають в сучасній шкільній резиденції, по 1-3 людини в кімнаті. Кімнати повністю обладнані всім необхідним для комфортного проживання та навчання студентів. Є загальні зони відпочинку з м'якими диванами і телевізорами, бібліотека з комп'ютерами, пральня, їдальня.

Резиденция
Резиденция

Оцінити шанси на вступ
Відгуки наших студентів
Марк К.
Учебные заведения, 2022
Дякуємо великому Compass Agency за допомогу у вступі до Університету Арізони. У мене була непроста ситуація, спочатку я не встиг одержати візу, потім не зміг вчасно приїхати на навчання, було таке, що навіть втратив паспорт із візою! Але завдяки Компасу ми вирішили всі проблеми, і я одержав стипендію в 12 000 доларів на навчання))
Воїнкова Наталія
Учебные заведения, 2022
Всім привіт! Якщо ви шукаєте професіоналів у своїй справі – то вам однозначно у Compass! Два роки тому мій син Кирило Воїнков вирішив продовжити освіту у США. Консультувалися у кількох дуже «розкручених» агенціях, які знайшли йому якісь космічно дорогі школи і відправили здавати IELTC замість TOEFL, який є більш прийнятним для навчання в США). У Compass потрапили випадково, але одразу відчули, що співробітники знають свою справу. Кирила докладно розпитали про його переваги у навчанні та підібрали школу рівня А+ саме для нього: з високою якістю викладання точних наук та курсом інженерії! Після отримання Hi School Diploma, знову ж таки Compass допомогли визначитися з університетом і допомогли з оформленням документів! Отже: якщо необхідно, щоб агенти завжди були на зв'язку (!!!), консультації та допомогу з будь-яких питань, пошук навчального закладу саме для вас – тільки Compass! Спасибі велике, успіху та процвітання компанії!
Анастасія Вербицька
Учебные заведения, 2022
Дякуємо Compass, що допомогли з вступом до університету Німеччини, з пошуком житла, а також з оформленням Візи! Здійснилася моя мрія, і тепер я студентка факультету film and motion design. Окрім того, я отримала знижку 25% на навчання! Ще раз дякую!
Федор Овечкин
Учебные заведения, 2021
Очень благодарен Compass за сотрудничество и огромнейший вклад в реализацию моей цели! Мы активно работали с компанией с самого начала и до моего прилёта в Торонто. Хочется поблагодарить сотрудников Сompass за их профессионализм, ответственность и качество выполнения услуг. Путь в Канаду был долгим и сложным, но совместными усилиями все вышло, и я счастлив жить и получать образование мирового уровня в этой прекрасной стране. Рекомендую эту компанию всем, кто желает получить качественное образование за границей. Ребята профессионалы в своем деле и знаю все тонкости!
Seneca Сollege, 2021
Учебные заведения, 2021
Оформление визы, 2019
Лейла Мамедова
Оформление визы, 2018
По любым вопросам с визами, языковыми курсами обращаюсь в это агентство и всем советую! Так же планирую поступать за границу с помощью Compass! Профессионалы своего дела!
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, 2019
Глеб Черновский
Humber College, 2021
Помогли поступить в HUMBER college в Торонто и уже собираюсь лететь. Также организовали проживание, авиабилеты, трансфер. Буду рекомендовать!
Отримати консультацію з нашими спеціалістами
Заповніть форму або зв'яжіться з нами з допомогою наших месенджерів