+38(066) 510-94-09
0 0

Опис

Universität Leipzig має досить великий перелік спеціальностей, які можна придбати. Тільки незначна частина з них орієнтована на вузькі регіональні запити землі Саксонія, більшість спеціальностей є високо затребуваними на загальносвітовому ринку праці. Науковий сектор університету, поряд з фундаментальними дослідженнями, займається також науково-прикладними розробками на замовлення, що надходять від місцевих підприємств, що забезпечує не тільки співробітникам, а й студентам ВНЗ цікаві перспективи для кар'єрного зростання. На своєму амбітному шляху в становленні престижним європейським університетом, UL спирався на великий діапазон різних областей. Перетин кордону традиційних академічних дисциплін, міжнародного співробітництва, мереж з науково-дослідними інститутами і бізнесу є не тільки традицією університету, але також є і основою його академічних знань.

Розташування

Університет розташований в місті Лейпциг, Німеччина. Лейпциг є багатовіковим торговим центром, а також науковим і культурним центром, який має спадщина міжнародних відносин, космополітичних поглядів і свої традиції. Дослідження Європейської комісії вказує на те, що Лейпциг є одним з трьох великих міст в Європі. Особливу гордість університету складають корпусу, розташовані в історичному центрі міста і входять в число основних міських визначних пам'яток.

Чому тут варто вчитися

 • Особливості
 • Вартість
 • Universität Leipzig має досить великий перелік спеціальностей
 • UL займається також науково-прикладними розробками на замовлення, що надходять від місцевих підприємств
 • Більшість спеціальностей є високо затребуваними на загальносвітовому ринку праці
 • від 216 EUR / семестр.
compass-Universität Leipzig1 compass-Universität Leipzig2 compass-Universität Leipzig3

Програми

Бакалаврат:

 • Medicine (Медицина);
 • Pharmacy (Фармакологія);
 • Dentistry (Стоматологія);
 • Law (Правознавство).

Магістратура:

 • Advanced Spectroscopy in Chemistry (Передова спектроскопія в хімії);
 • German as a foreign language (Німецький як іноземна мова);
 • German as a foreign language in an Arabic-German context (Німецький як іноземну мову в арабсько-німецькому контексті);German as a foreign language: Estudios interculturales de lengua, literatura y cultura alemanas (Німецький як іноземну мову: естудіанскіе міжкультурні мови, літературознавство і культурологія);
 • German as a foreign language: double degree with the University of Stellenbosch (Німецький як іноземну мову: подвійна ступінь з Університетом Стелленбош);
 • Global Studies - A European Perspective (Глобальні дослідження - європейська перспектива);
 • Global Studies with a special emphasis on peace and security in Africa (Глобальні дослідження, приділяючи особливу увагу світу і безпеки в Африці);
 • Teaching qualification for high-schools: German and French (Викладацька кваліфікація для середніх шкіл: німецька та французька);
 • Small Enterprise Promotion and Training (Просування і навчання малим підприємствам);
 • Sport and Exercise Psychology (Психологія спорту і фізичних вправ);
 • Sustainable Development (Сталий розвиток);
 • Traduction Specialisée / Technical Translation (Спеціальний переклад / Технічний переклад);
 • Economics and Management Sciences (Економіка і менеджмент).

Проживання

Університет має в своєму розпорядженні 5-ю гуртожитками і допомагає з розміщенням своїм студентам. Так само є можливість розміщення в апартаментах.

 

Оцінити шанси на вступ
Відгуки наших студентів
Оформление визы, 2019
Лейла Мамедова
Оформление визы, 2018
По любым вопросам с визами, языковыми курсами обращаюсь в это агентство и всем советую! Так же планирую поступать за границу с помощью Compass! Профессионалы своего дела!
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, 2019
Глеб Черновский
Humber College, 2021
Помогли поступить в HUMBER college в Торонто и уже собираюсь лететь. Также организовали проживание, авиабилеты, трансфер. Буду рекомендовать!
Михаил Эйдель
Georgian College, 2017
Рады порекомендовать всем компанию Compass для отправки на обучение детей за границу, а также за грамотную визовую поддержку. Наша дочь учится в Канаде, все , начиная от выбора учебного заведения и заканчивая визой девочки сделали с профессионализмом. Спасибо
Александр Плахута
Учебные заведения, 2018
Благодаря компании Compass, моя дочь поступила в один из лучших ВУЗов США в сфере Искусства и Дизайна, а именно в Miami International University of Art and Design! Дочь абсолютно довольна, учится, работает над различными проектами - занимается любимым делом. Именно поэтому, я теперь рекомендую эту компанию всем своим друзьям, знакомым, потому что в Compass клиент на первом месте, все было четко, быстро, без проблем
Лилия Похыл
Учебные заведения, 2021
Хочу поблагодарить компанию compass в помощи организации Американской визы . Все было очень четко и предельно просто! Compass помогли мне связаться с одним из самых лучших кулинарных школ мира Le Cordon Bleu. Через месяц после отправки всех документов ( всеми вопросами и общением с Le Cordon Bleu занималась замечательная команда Compass ). После месяца ожиданий , я была принята в школу в Лос-Анджелесе! А ещё через месяц -у меня уже была американская виза:) вот уже несколько лет я проживаю в Лос Анджелесе . Всем советую эту компанию !! Они точно знают что они делают :) спасибо большое !
Женя Найдёнов
Учебные заведения, 2018
С помощью компании Compass, я поступил в среднюю школу в городе Нью-Йорке а теперь учусь в одном из лучших университетов в Америке - Pace University. Девочки из Compass всегда на связи, всегда рады помочь по любым вопросам, даже приезжают навестить гостей! Также, помогли моей семье сделать американские визы за что им очень благодарен! Всем рекомендую!
Мария Зибарева
Seneca Сollege, 2018
Замечательная компания, где работают потрясающие специалисты! Спасибо за помощь в поступлении в канадский колледж, а так же оформлении туристической визы!)))
Ольга Заярнюк
Учебные заведения, 2021
Уже четвертый раз обращаюсь в эту компанию по разным вопросам. И всегда консультация и работа на высочайшем уровне. С их помощью ездила на обучение в США и помогли получить туристические визы в Канаду, США и Велекобританию. А затем я поступила на магистрату в университет Великобритании и также с их помощью получила студенческую визу, за что им очень благодарна! Очень всем рекомендую!
Отримати консультацію з нашими спеціалістами
Заповніть форму або зв'яжіться з нами з допомогою наших месенджерів