+38(066) 510-94-09
0 0

Опис

IUBH Universty of Applied Sciences - міжнародний університет прикладних наук, який щорічно приймає студентів з більш ніж 117 країн світу. Це один з кращих приватних університетів в Німеччині та Ірландії.

Професійний досвідчені викладачі допомагають кожному студенту розвиватися інтелектуально, домогтися поставлених цілей, повністю освоїти спеціальність. В Ірландії представлено 2 кампуси - в Дубліні і Кілларні.

Набір студентів на вступ до даного вузу проходить 2 рази на рік. Найпопулярніші спеціальності тут: бізнес, менеджмент, маркетинг, туризм та готельно-ресторанний бізнес.

Більш того, університет допомагає всім своїм студентам у працевлаштуванні і стажуваннях по всьому світу, які, між іншим, є обов'язковими.

Розташування

 • IUBH Dublin:

Дублін - столиця Ірландії, місто, яке приваблює туристів, студентів і ділових людей з усього світу. У той же час, місто є економічним центром в різних галузях, наприклад, багато європейських банків і страхових компаній мають тут свої філії. Кампус в Дубліні пропонує, в основному, програми магістратури, після закінчення яких студенти мають право на працевлаштування (бізнес, фінанси, менеджмент, маркетинг, IT).

 • IUBH Killarney:

Кампус в Кілларні розташований в оточенні чудових природних ландшафтів, історичних будівель в одному з наймальовничіших міст Південно-Західної Ірландії. Жити і вчитися неподалік від підніжжя найвищого гірського хребта в Ірландії - Макгіллікаддіс Рікс, перебувати в самому спокійному місці, що може бути краще? Кампус в Кілларні пропонує програми готельного та ресторанного менеджменту. Це ідеально поєднується з розвиненою туристичною індустрією в регіоні і дає можливість студентам покрити вартість свого навчання під час практики.

Чому тут варто навчатися

 • Особливості
 • Статистика
 • Вартість
 • Університет співпрацює з іншими навчальними закладами по всьому світу, а також практикує програму Study and Work, завдяки якій студенти мають можливість навчатися та працювати.
 • Всі заняття безпосередньо є орієнтованими на практичне застосування.
 • 87% студентів знаходять роботу протягом 3 місяців після випуску.
 • 70% випускників займають керівні посади.
 • Бакалаврат - від 11 980 EUR / рік
 • Магістратура - від 13 380 EUR / рік
 • MBA - від 14 980 EUR / рік
 • Підготовчі курси - від 11 980 EUR / рік
 • Реєстраційний збір - 50 EUR
 • Вступний внесок - 900 EUR
 • Навчальні матеріали - від 600 EUR
iibh-dublin-campus-3-min

 

Програми

Бакалаврат

 • Hotel and Restaurant Management (Готельний та ресторанний менеджмент)

Магістратура

 • Marketing (Маркетинг)
 • Finance & Accounting (Фінанси і Бух.учет)
 • Hospitality (Готельний бізнес)
 • IT Management (ІТ менеджмент)
 • International Management (Міжнародний менеджмент)
 • MBA International Business (Міжнародний бізнес)
 • Leadership & Management (Лідерство і Управління)

Проживання

Власної резиденції у університета немає, але ВНЗ допомагає студентам з пошуком житла. Можна забронювати проживання в приймаючій сім'ї або в апартаментах / квартирі.

Приймаюча сім'я
Приймаюча сім'я
Оренда житла
Оренда житла
Оцінити шанси на вступ
Відгуки наших студентів
Оформление визы, 2019
Лейла Мамедова
Оформление визы, 2018
По любым вопросам с визами, языковыми курсами обращаюсь в это агентство и всем советую! Так же планирую поступать за границу с помощью Compass! Профессионалы своего дела!
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, 2019
Глеб Черновский
Humber College, 2021
Помогли поступить в HUMBER college в Торонто и уже собираюсь лететь. Также организовали проживание, авиабилеты, трансфер. Буду рекомендовать!
Михаил Эйдель
Georgian College, 2017
Рады порекомендовать всем компанию Compass для отправки на обучение детей за границу, а также за грамотную визовую поддержку. Наша дочь учится в Канаде, все , начиная от выбора учебного заведения и заканчивая визой девочки сделали с профессионализмом. Спасибо
Александр Плахута
Учебные заведения, 2018
Благодаря компании Compass, моя дочь поступила в один из лучших ВУЗов США в сфере Искусства и Дизайна, а именно в Miami International University of Art and Design! Дочь абсолютно довольна, учится, работает над различными проектами - занимается любимым делом. Именно поэтому, я теперь рекомендую эту компанию всем своим друзьям, знакомым, потому что в Compass клиент на первом месте, все было четко, быстро, без проблем
Лилия Похыл
Учебные заведения, 2021
Хочу поблагодарить компанию compass в помощи организации Американской визы . Все было очень четко и предельно просто! Compass помогли мне связаться с одним из самых лучших кулинарных школ мира Le Cordon Bleu. Через месяц после отправки всех документов ( всеми вопросами и общением с Le Cordon Bleu занималась замечательная команда Compass ). После месяца ожиданий , я была принята в школу в Лос-Анджелесе! А ещё через месяц -у меня уже была американская виза:) вот уже несколько лет я проживаю в Лос Анджелесе . Всем советую эту компанию !! Они точно знают что они делают :) спасибо большое !
Женя Найдёнов
Учебные заведения, 2018
С помощью компании Compass, я поступил в среднюю школу в городе Нью-Йорке а теперь учусь в одном из лучших университетов в Америке - Pace University. Девочки из Compass всегда на связи, всегда рады помочь по любым вопросам, даже приезжают навестить гостей! Также, помогли моей семье сделать американские визы за что им очень благодарен! Всем рекомендую!
Мария Зибарева
Seneca Сollege, 2018
Замечательная компания, где работают потрясающие специалисты! Спасибо за помощь в поступлении в канадский колледж, а так же оформлении туристической визы!)))
Ольга Заярнюк
Учебные заведения, 2021
Уже четвертый раз обращаюсь в эту компанию по разным вопросам. И всегда консультация и работа на высочайшем уровне. С их помощью ездила на обучение в США и помогли получить туристические визы в Канаду, США и Велекобританию. А затем я поступила на магистрату в университет Великобритании и также с их помощью получила студенческую визу, за что им очень благодарна! Очень всем рекомендую!
Отримати консультацію з нашими спеціалістами
Заповніть форму або зв'яжіться з нами з допомогою наших месенджерів