+38(066) 510-94-09
0 0

Опис

Vancouver Island University - державний канадський університет з головним кампусом в місті Нанаймо, який розташований на острові Ванкувер. ВНЗ пропонує програми в напрямках бізнесу, освіти, мистецтв, науки і технологій, туризму і т.д.

Також в університеті є програми вивчення англійської мови і професійного розвитку. В Vancouver Island University працює програма EXPO, яка дозволяє студентам вступити до університету і тільки потім в ході навчання визначитися з факультетом.

Університет Vancouver Island пропонує програми міжнародного обміну - студенти можуть один або два семестри залишатися студентами цього університету, але при цьому вчитися за кордоном в вузах Австралії, Англії, Фінляндії, Франції, Японії, США і т.д.

Розташування

Головний кампус університету знаходиться в місті Нанаймо, також в університеті є два регіональних кампуси в Дункана і Пауелл Рівер.

Nanaimo Campus розташований на території міста Nanaimo з видом на океан, в оточенні лісів і японських садів. У кроковій доступності від кампусу знаходиться центр міста із кафе, пабами, кав'ярнями та шопінг молами.

Cowichan Campus - найновіший кампус університету в сучасній будівлі центру LEED. У декількох хвилинах від кампусу знаходиться сама жива частина міста Дункан.

Powell River Campus в красивому прибережному місті Пауелл Рівер знаходиться на самобутній території корінних жителів. Це маленьке і дуже затишне місто, де студенти можуть насолоджуватися життям канадської провінції.

Чому тут варто навчатися

 • Особливості
 • Вартість
 • Програма вивчення англійської мови для іноземних студентів.
 • Програма EXPO, яка дозволяє студентам вступити до університету і тільки потім в ході навчання визначитися з факультетом.
 • Програми міжнародного студентського обміну на 1 або 2 семестри.
 • Проживання в резиденції - від 3 500 CAD / 2 семестри за двомісне проживання
 • Проживання в приймаючій сім'ї з харчуванням - 850 CAD / місяць
 • Оренда житла - від 700 до 1 200 CAD / місяць
 • Харчування - від 1 675 CAD / семестр
 • Навчальні матеріали - від 1 000 CAD / рік
 • Навчання - від 15 240 CAD / рік
Vancouver-Island-University2-min Vancouver-Island-University3-min Vancouver-Island-University4-min Vancouver-Island-University-min Vancouver-Island-University6-min Vancouver-Island-University5-min Vancouver-Island-University8-min Vancouver-Island-University7-min

Програми

 • Бакалаврат (4 роки)
 • Магістратура (2 роки)
 • Дипломні програми (1-2 роки)
 • Сертифікат (1 рік)

Напрями навчання

 • Arts, Design and Performing Arts (Мистецтва, дизайн і виконавські мистецтва)
 • Arts, Humanities and Social Sciences (Мистецтва, гуманітарні та соціальні науки)
 • Business and Management (Бізнес і менеджмент)
 • Tourism, Recreation and Hospitality (Туризм, відпочинок і гостинність)
 • Education (Освіта)
 • Health (Здоров'я)
 • Human Services (Соціальні служби)
 • Science and Technology (Наука і технології)
 • Trades and Applied Technology (Торгівля і прикладні технології)

Проживання

Vancouver Island University пропонує три варіанти проживання:

Резиденція знаходиться в кампусі Nanaimo близько до навчальних класів і зон відпочинку. Доступні варіанти одномісним і двомісним проживання із загальним санвузлом та кухнею.

Проживання в приймаючій сім'ї передбачає проживання в сім'ї канадців в окремій кімнаті з харчуванням або без.

Оренда житла поза кампусом. Студентам, які не хочуть жити в кампусі, університет допомагає в пошуку індивідуального житла.

Резиденція
Резиденція
Приймаюча сім'я
Приймаюча сім'я
Оренда житла
Оренда житла

Оцінити шанси на вступ
Відгуки наших студентів
Оформление визы, 2019
Лейла Мамедова
Оформление визы, 2018
По любым вопросам с визами, языковыми курсами обращаюсь в это агентство и всем советую! Так же планирую поступать за границу с помощью Compass! Профессионалы своего дела!
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, 2019
Глеб Черновский
Humber College, 2021
Помогли поступить в HUMBER college в Торонто и уже собираюсь лететь. Также организовали проживание, авиабилеты, трансфер. Буду рекомендовать!
Михаил Эйдель
Georgian College, 2017
Рады порекомендовать всем компанию Compass для отправки на обучение детей за границу, а также за грамотную визовую поддержку. Наша дочь учится в Канаде, все , начиная от выбора учебного заведения и заканчивая визой девочки сделали с профессионализмом. Спасибо
Александр Плахута
Учебные заведения, 2018
Благодаря компании Compass, моя дочь поступила в один из лучших ВУЗов США в сфере Искусства и Дизайна, а именно в Miami International University of Art and Design! Дочь абсолютно довольна, учится, работает над различными проектами - занимается любимым делом. Именно поэтому, я теперь рекомендую эту компанию всем своим друзьям, знакомым, потому что в Compass клиент на первом месте, все было четко, быстро, без проблем
Лилия Похыл
Учебные заведения, 2021
Хочу поблагодарить компанию compass в помощи организации Американской визы . Все было очень четко и предельно просто! Compass помогли мне связаться с одним из самых лучших кулинарных школ мира Le Cordon Bleu. Через месяц после отправки всех документов ( всеми вопросами и общением с Le Cordon Bleu занималась замечательная команда Compass ). После месяца ожиданий , я была принята в школу в Лос-Анджелесе! А ещё через месяц -у меня уже была американская виза:) вот уже несколько лет я проживаю в Лос Анджелесе . Всем советую эту компанию !! Они точно знают что они делают :) спасибо большое !
Женя Найдёнов
Учебные заведения, 2018
С помощью компании Compass, я поступил в среднюю школу в городе Нью-Йорке а теперь учусь в одном из лучших университетов в Америке - Pace University. Девочки из Compass всегда на связи, всегда рады помочь по любым вопросам, даже приезжают навестить гостей! Также, помогли моей семье сделать американские визы за что им очень благодарен! Всем рекомендую!
Мария Зибарева
Seneca Сollege, 2018
Замечательная компания, где работают потрясающие специалисты! Спасибо за помощь в поступлении в канадский колледж, а так же оформлении туристической визы!)))
Ольга Заярнюк
Учебные заведения, 2021
Уже четвертый раз обращаюсь в эту компанию по разным вопросам. И всегда консультация и работа на высочайшем уровне. С их помощью ездила на обучение в США и помогли получить туристические визы в Канаду, США и Велекобританию. А затем я поступила на магистрату в университет Великобритании и также с их помощью получила студенческую визу, за что им очень благодарна! Очень всем рекомендую!
Отримати консультацію з нашими спеціалістами
Заповніть форму або зв'яжіться з нами з допомогою наших месенджерів