+38(066) 510-94-09
0 0

Опис

Warszawska Wyższa Szkoła Humanistyczna im. B. Prusa - це кращий в Польщі університет для журналістів. Заняття проводяться в привабливій, доступній і дуже цікавій формі. Захоплюючі уроки гуманітарних наук, часті відвідування театру, широкі дискусії в ЗМІ та чудові лідери. Це робить Варшавський гуманітарний університет найкращим для всіх, хто цікавиться журналістикою. Якщо хтось збирається вивчати журналістику або культурологію, це саме той навчальний заклад!

Вже з перших років існування університет, завдяки широкому спектру досліджень соціального характеру, користується великим інтересом з боку студентів. Кандидати можуть вибирати з таких спеціальностей, як радіо- і телевізійна журналістика, фотографія в нових засобах масової інформації, стратегія реклами та зв'язків з громадськістю, виробництво радіо та телебачення, а також графіка в нових засобах масової інформації. У 2016 році була відкрита ще одна спеціальність: Педагогіка.

Розташування

Університет і радіостудія знаходяться в самому центрі столиці Польщі у Варшаві. Також, студія графічного дизайну, студія CUKRA - це оригінальне приміщення, розташоване поруч з університетом. Варшава це важливий міжнародний, культурний і економічний центр Європи, що дає кожному студенту можливість надихатися і розвиватися, а в якості дозвілля відвідувати безліч парків, музеїв, кіно і кафе.

Чому тут варто навчатися

 • Особливості
 • Вартість
 • Викладацький склад - це, перш за все, люди з пристрастю, видатні фахівці, які готові ділитися знаннями та досвідом зі студентами. В інтересах забезпечення високого рівня практичних занять, університет наймає видатних і досвідчених журналістів, практиків з різних засобів масової інформації, в тому числі Польського радіо, відомих польських фотографів, висококласних експертів по культурі, а також тренерів і консультантів в області використання ІТ в управлінні організаціями.
 • Навчання в невеликих групах забезпечує індивідуальний підхід, а також персональну консультацію, викладачів до кожного студента.
 • Університет орієнтується на практику. Студентам пропонується багата програма майстер-класів, проведених професіоналами з різних медіа-галузей, викладаються професійні секрети в студіях: ATM Studio, Polskie Radio S.A., фотостудії CUKRA, SÓL. Також, університет запускає власну телевізійну програму «Час для культури», яка транслюється на цифровому наземному телебаченні, на супутнику і в Інтернеті.
 • Навчання польською мовою: від 725 євро / семестр
 • Навчання англійською мовою: від 3400 євро / рік
 • Проживання в резиденції: від 600 злотих / місяць
 • Оренда житла: від 360 до 520 євро / місяць
 • Харчування: від 150 євро / місяць
 • Транспорт: від 20 євро / місяць
Warszawska-Wyzsza-Szkola-Humanistyczna-min Warszawska-Wyzsza-Szkola-Humanistyczna2-min

Програми 

Бакалаврат

 • Dziennikarstwo radiowo-telewizyjne (Радіо- і тележурналістика)
 • Produkcja telewizyjna i reżyseria (ТВ виробництво і режисура)
 • Fotografia w nowych mediach (Фотографія в нових медіа)
 • Marketing medialny i public relations (Медіа маркетинг та зв'язки з громадськістю)
 • Edukacja dla Bezpieczeństwa (Освіта для безпеки)
 • Logistyka transportu i spedycji (Транспортна і експедиторська логістика)
 • Pedagogika Kulturoznawcza – Menadżer i Animator Kultury (Культурна педагогіка - менеджер по культурі і аніматор)
 • Wychowanie Przedszkolne i Edukacja Wczesnoszkolna z Terapią Pedagogiczną (Дошкільна освіта з педагогічної терапією)
 • Zarządzanie przedsiębiorstwem (Управління підприємством)
 • Zarządzanie zasobami ludzkimi (Управління персоналом)
 • Logistyka przedsiębiorstw (Корпоративна логістика)
 • Zarządzanie w logistyce (Управління логістикою)
 • Logistyka przedsiębiorstw i magazynowanie (Корпоративна логістика і зберігання)
 • Pedagogika Opiekuńczo-Wychowawcza z Terapią Pedagogiczną (Педагогіка догляду-виховання з педагогічної терапією)

Магістратура

 • Pedagogika Kulturoznawcza – Menadżer i Animator Kultury (Культурна педагогіка - менеджер по культурі і аніматор)
 • Pedagogika Opiekuńczo-Wychowawcza z Terapią Pedagogiczną (Педагогіка догляду-виховання з педагогічної терапією)
 • Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna (Дошкільна педагогіка)

Проживання

Університет пропонує студентам резиденцію. На розгляд є індивідуальні і 2-місні кімнати, які повністю обладнані: ліжка, шафи, комплекти постільної білизни, столи. Кухня обладнана електроплитою, мікрохвильовою піччю, холодильником. Студенти мають доступ до інтернету.

Резиденція
Резиденція

Оцінити шанси на вступ
Відгуки наших студентів
Оформление визы, 2019
Лейла Мамедова
Оформление визы, 2018
По любым вопросам с визами, языковыми курсами обращаюсь в это агентство и всем советую! Так же планирую поступать за границу с помощью Compass! Профессионалы своего дела!
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, 2019
Глеб Черновский
Humber College, 2021
Помогли поступить в HUMBER college в Торонто и уже собираюсь лететь. Также организовали проживание, авиабилеты, трансфер. Буду рекомендовать!
Михаил Эйдель
Georgian College, 2017
Рады порекомендовать всем компанию Compass для отправки на обучение детей за границу, а также за грамотную визовую поддержку. Наша дочь учится в Канаде, все , начиная от выбора учебного заведения и заканчивая визой девочки сделали с профессионализмом. Спасибо
Александр Плахута
Учебные заведения, 2018
Благодаря компании Compass, моя дочь поступила в один из лучших ВУЗов США в сфере Искусства и Дизайна, а именно в Miami International University of Art and Design! Дочь абсолютно довольна, учится, работает над различными проектами - занимается любимым делом. Именно поэтому, я теперь рекомендую эту компанию всем своим друзьям, знакомым, потому что в Compass клиент на первом месте, все было четко, быстро, без проблем
Лилия Похыл
Учебные заведения, 2021
Хочу поблагодарить компанию compass в помощи организации Американской визы . Все было очень четко и предельно просто! Compass помогли мне связаться с одним из самых лучших кулинарных школ мира Le Cordon Bleu. Через месяц после отправки всех документов ( всеми вопросами и общением с Le Cordon Bleu занималась замечательная команда Compass ). После месяца ожиданий , я была принята в школу в Лос-Анджелесе! А ещё через месяц -у меня уже была американская виза:) вот уже несколько лет я проживаю в Лос Анджелесе . Всем советую эту компанию !! Они точно знают что они делают :) спасибо большое !
Женя Найдёнов
Учебные заведения, 2018
С помощью компании Compass, я поступил в среднюю школу в городе Нью-Йорке а теперь учусь в одном из лучших университетов в Америке - Pace University. Девочки из Compass всегда на связи, всегда рады помочь по любым вопросам, даже приезжают навестить гостей! Также, помогли моей семье сделать американские визы за что им очень благодарен! Всем рекомендую!
Мария Зибарева
Seneca Сollege, 2018
Замечательная компания, где работают потрясающие специалисты! Спасибо за помощь в поступлении в канадский колледж, а так же оформлении туристической визы!)))
Ольга Заярнюк
Учебные заведения, 2021
Уже четвертый раз обращаюсь в эту компанию по разным вопросам. И всегда консультация и работа на высочайшем уровне. С их помощью ездила на обучение в США и помогли получить туристические визы в Канаду, США и Велекобританию. А затем я поступила на магистрату в университет Великобритании и также с их помощью получила студенческую визу, за что им очень благодарна! Очень всем рекомендую!
Отримати консультацію з нашими спеціалістами
Заповніть форму або зв'яжіться з нами з допомогою наших месенджерів