+38(066) 510-94-09
0 0

Опис

William Academy відома приватна школа-пансіон, розташована в Торонто, Канада. Школа навчає студентів з 7 по 12 клас, включаючи підготовчі курси до університету, програми з мистецтва, спорту, курси AP (раннього вступу до університету), програму вивчення мов, літній табір, а також програму обміну.

Завдяки унікальній мультикультурної атмосфері навчання, William Academy користується великою популярністю як на місцевому, так і на міжнародному рівні, забезпечуючи культурний обмін для місцевих жителів і іноземних студентів, які за допомогою програми можуть спілкуватися, обмінюватися ідеями та вчитися один у одного.

Розташування

У William Academy два кампуса: один розташований на Вікторія-Парк-авеню в Торонто, до нього легко дістатися на громадському транспорті, а інший знаходиться в Кобурзі, поруч з містом Торонто, раніше це була історична державна школа, заснована в 1901 році площею 86000 квадратних футів з 3 критими спортивними залами і гуртожитком на території кампуса.

Чому тут варто вчитися?

 • Особливості
 • Вартість
 • 96% випускників приймаються в канадські вищі навчальні заклади.
 • 42% випускників отримали стипендії університетів
 • Співвідношення вчителів і учнів 1: 8
 • Більше 20 позакласних заходів, включаючи оздоровчі та спортивні заходи
 • Кредити школи (навчальні години) визнані всіма університетами Північної Америки.
 • Чудова програма з мистецтва і спорту, а також програма AP
 • Школа є офіціальнимй центром тестування для іспиту IELTS
 • Вартість навчання: 19800 канадських доларів / рік + інші збори

Студентський гуртожиток:

 • 1500 канадських доларів - одномісна кімната
 • 1300 канадських доларів - загальна кімната / місяць, включаючи проживання і триразове харчування
wil_20190227141914 3525.750x0 WILLIAM-ACADEMY-2

Програми

Академічна програма з 7 по 12 клас: включаючи програми вивчення англійської мови як другої, програми з мистецтва і спорту, а також курси AP.

Проживання

Студентські гуртожитки в William Academy не мають собі рівних. Тут здійснюється цілодобовий нагляд за студентами 7 днів на тиждень.

Оцінити шанси на вступ
Відгуки наших студентів
Марк К.
Учебные заведения, 2022
Дякуємо великому Compass Agency за допомогу у вступі до Університету Арізони. У мене була непроста ситуація, спочатку я не встиг одержати візу, потім не зміг вчасно приїхати на навчання, було таке, що навіть втратив паспорт із візою! Але завдяки Компасу ми вирішили всі проблеми, і я одержав стипендію в 12 000 доларів на навчання))
Воїнкова Наталія
Учебные заведения, 2022
Всім привіт! Якщо ви шукаєте професіоналів у своїй справі – то вам однозначно у Compass! Два роки тому мій син Кирило Воїнков вирішив продовжити освіту у США. Консультувалися у кількох дуже «розкручених» агенціях, які знайшли йому якісь космічно дорогі школи і відправили здавати IELTC замість TOEFL, який є більш прийнятним для навчання в США). У Compass потрапили випадково, але одразу відчули, що співробітники знають свою справу. Кирила докладно розпитали про його переваги у навчанні та підібрали школу рівня А+ саме для нього: з високою якістю викладання точних наук та курсом інженерії! Після отримання Hi School Diploma, знову ж таки Compass допомогли визначитися з університетом і допомогли з оформленням документів! Отже: якщо необхідно, щоб агенти завжди були на зв'язку (!!!), консультації та допомогу з будь-яких питань, пошук навчального закладу саме для вас – тільки Compass! Спасибі велике, успіху та процвітання компанії!
Анастасія Вербицька
Учебные заведения, 2022
Дякуємо Compass, що допомогли з вступом до університету Німеччини, з пошуком житла, а також з оформленням Візи! Здійснилася моя мрія, і тепер я студентка факультету film and motion design. Окрім того, я отримала знижку 25% на навчання! Ще раз дякую!
Федор Овечкин
Учебные заведения, 2021
Очень благодарен Compass за сотрудничество и огромнейший вклад в реализацию моей цели! Мы активно работали с компанией с самого начала и до моего прилёта в Торонто. Хочется поблагодарить сотрудников Сompass за их профессионализм, ответственность и качество выполнения услуг. Путь в Канаду был долгим и сложным, но совместными усилиями все вышло, и я счастлив жить и получать образование мирового уровня в этой прекрасной стране. Рекомендую эту компанию всем, кто желает получить качественное образование за границей. Ребята профессионалы в своем деле и знаю все тонкости!
Seneca Сollege, 2021
Учебные заведения, 2021
Оформление визы, 2019
Лейла Мамедова
Оформление визы, 2018
По любым вопросам с визами, языковыми курсами обращаюсь в это агентство и всем советую! Так же планирую поступать за границу с помощью Compass! Профессионалы своего дела!
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, 2019
Глеб Черновский
Humber College, 2021
Помогли поступить в HUMBER college в Торонто и уже собираюсь лететь. Также организовали проживание, авиабилеты, трансфер. Буду рекомендовать!
Отримати консультацію з нашими спеціалістами
Заповніть форму або зв'яжіться з нами з допомогою наших месенджерів