+38(066) 510-94-09
0 0

Опис

Wyższa Szkoła Hotelarstwa i Gastronomii - недержавний університет, метою якого є підготовка студентів до управління готелями, ресторанами, місцями відпочинку та туристичними агентствами відповідно до міжнародних галузевих стандартів. Велику увагу під час навчання приділяється гармонійному поєднанню теоретичної підготовки і розвитку практичних навичок. Також, університет здатний прогнозувати і адаптувати освітні програми до постійно мінливих вимог на ринку послуг.

Випускники університету це фахівці з великими знаннями і практичними навичками, які високо цінуються на сучасному ринку праці. Професійний успіх забезпечується придбаними студентами знаннями в області управлінських, економічних і маркетингових сферах, завдяки висококваліфікованим викладачам.

Університет пропонує навчання за такими напрямками як туризм, готельний бізнес, гастрономія і інші.

Розташування

ВНЗ знаходиться в західній частині Польщі в Познані. Це місто з чудовою архітектурою і мальовничими парками, який активно розвивається і з кожним роком залучає все більше молоді. Також, Познань має найнижчий рівень безробіття в Польщі і високий рівень життя.

Чому тут варто навчатися

 • Особливості
 • Вартість
 • Викладання іноземних мов є важливою частиною навчання в університеті. Студенти вивчають три вільно обраних мови і обов'язкову мову жестів.
 • Університет є активним учасником програми Erasmus LLP Європейського Союзу. Таким чином, університети обмінюється своїми студентами і викладачами. 
 • ВНЗ працює з відомими готелями і ресторанами в Великобританії, Ірландії, Норвегії, Франції, Греції, Іспанії, США, Німеччини, Італії та Швейцарії, намагаючись встановити нові контакти.
 • Навчання: від 2300 євро / рік
 • Оренда житла: від 360 до 520 євро / місяць
 • Харчування: від 150 євро / місяць
 • Транспорт: від 20 євро / місяць
wshig2-min wshig-min wshig3-min wshig4-min

Програми

Бакалаврат

 • Hotelarstwo i gastronomia (Готельний бізнес і гастрономія)
 • Obsługa ruchu turystycznego (Організація і обслуговування туристичного руху)
 • Zarządzanie i marketing w hotelarstwie gastronomii, turystyce i rekreacji (Управління та маркетинг в готельному бізнесі, громадському харчуванні, туризмі та рекреації)
 • Rekreacja ruchowa (Організація відпочинку)

Магістратура

 • Hotelarstwo i gastronomia (Готельний бізнес і гастрономія)
 • Obsługa ruchu turystycznego (Організація і обслуговування туристичного руху)
 • Zarządzanie i marketing w hotelarstwie gastronomii, turystyce i rekreacji (Управління та маркетинг в готельному бізнесі, громадському харчуванні, туризмі та рекреації)
 • Rekreacja ruchowa (Організація відпочинку)

Проживання

Академія не має своєї резиденції, тому допомагає своїм студентам з організацією і пошуком проживання.

Оренда житла
Оренда житла

Оцінити шанси на вступ
Відгуки наших студентів
Оформление визы, 2019
Лейла Мамедова
Оформление визы, 2018
По любым вопросам с визами, языковыми курсами обращаюсь в это агентство и всем советую! Так же планирую поступать за границу с помощью Compass! Профессионалы своего дела!
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, 2019
Глеб Черновский
Humber College, 2021
Помогли поступить в HUMBER college в Торонто и уже собираюсь лететь. Также организовали проживание, авиабилеты, трансфер. Буду рекомендовать!
Михаил Эйдель
Georgian College, 2017
Рады порекомендовать всем компанию Compass для отправки на обучение детей за границу, а также за грамотную визовую поддержку. Наша дочь учится в Канаде, все , начиная от выбора учебного заведения и заканчивая визой девочки сделали с профессионализмом. Спасибо
Александр Плахута
Учебные заведения, 2018
Благодаря компании Compass, моя дочь поступила в один из лучших ВУЗов США в сфере Искусства и Дизайна, а именно в Miami International University of Art and Design! Дочь абсолютно довольна, учится, работает над различными проектами - занимается любимым делом. Именно поэтому, я теперь рекомендую эту компанию всем своим друзьям, знакомым, потому что в Compass клиент на первом месте, все было четко, быстро, без проблем
Лилия Похыл
Учебные заведения, 2021
Хочу поблагодарить компанию compass в помощи организации Американской визы . Все было очень четко и предельно просто! Compass помогли мне связаться с одним из самых лучших кулинарных школ мира Le Cordon Bleu. Через месяц после отправки всех документов ( всеми вопросами и общением с Le Cordon Bleu занималась замечательная команда Compass ). После месяца ожиданий , я была принята в школу в Лос-Анджелесе! А ещё через месяц -у меня уже была американская виза:) вот уже несколько лет я проживаю в Лос Анджелесе . Всем советую эту компанию !! Они точно знают что они делают :) спасибо большое !
Женя Найдёнов
Учебные заведения, 2018
С помощью компании Compass, я поступил в среднюю школу в городе Нью-Йорке а теперь учусь в одном из лучших университетов в Америке - Pace University. Девочки из Compass всегда на связи, всегда рады помочь по любым вопросам, даже приезжают навестить гостей! Также, помогли моей семье сделать американские визы за что им очень благодарен! Всем рекомендую!
Мария Зибарева
Seneca Сollege, 2018
Замечательная компания, где работают потрясающие специалисты! Спасибо за помощь в поступлении в канадский колледж, а так же оформлении туристической визы!)))
Ольга Заярнюк
Учебные заведения, 2021
Уже четвертый раз обращаюсь в эту компанию по разным вопросам. И всегда консультация и работа на высочайшем уровне. С их помощью ездила на обучение в США и помогли получить туристические визы в Канаду, США и Велекобританию. А затем я поступила на магистрату в университет Великобритании и также с их помощью получила студенческую визу, за что им очень благодарна! Очень всем рекомендую!
Отримати консультацію з нашими спеціалістами
Заповніть форму або зв'яжіться з нами з допомогою наших месенджерів