+38(066) 510-94-09
0 0
Чому саме геологія?
1
Хороший рівень оплати праці
Кваліфіковані фахівці завжди отримують високу оплату своєї праці. З ростом стажу, зростає і їх заробіток
2
Наукова діяльність
Працюючи в сфері геології, у вас є необмежені можливості для заняття науковою діяльністю. Особливо з урахуванням розвитку технологій
3
Значимість для суспільства
Геологи працюють в різних сферах: без них не обходиться як цивільне будівництво, так і будівництво різних підприємств; без корисних копалин, які розробляють геологи, неможливо виробництво сировини для промисловості та інженерії
4
Можливість подорожувати
Геологи часто їздять у відрядження і експедиції, які можуть тривати навіть кілька місяців
Спеціальності
  • Геолог (Geologist)
    Геолог займається пошуками, розвідкою та оцінкою родовищ корисних копалин. Може працювати на гірничодобувних підприємствах і шахтах. Розробляє плани гірничих робіт і контролює видобуток корисних копалин. А ще геологи можуть займатися науковою діяльністю в дослідницьких лабораторіях.
  • Геофізик (Geophysicist)
    Геофізики займаються дослідженням будови Землі, вивченням і оцінкою природних ресурсів, прогнозом погоди і стихійних лих, дослідженнями Світового океану і космосу. І все це завдяки різним геофізичних методам.
  • Гідрогеолог (Hydrogeologist)
    Гідрогеологи займаються пошуком джерел води, оцінкою їх обсягів і якості, дослідженнями хімічного складу води, визначенням рівня наземних і підземних вод (що використовує при будівництві та експлуатації об'єктів).