+38(066) 510-94-09
0 0
Чому саме мода?
1
Висока заробітна платня
Фахівці в індустрії моди мають гідну оплату праці
2
Актуальність
Мода була актуальна у всі часи і вона безперервно розвивається, що гарантує її затребуваність на довгий час
3
Творча спеціальність
Фахівці в індустрії моди, як ніхто інші, мають безліч можливостей відкриття і розвитку своїх творчих потенціалів
4
Перспективи
Індустрія моди відкриває весь світ, ви можете творити в будь-якому куточку світу, подорожувати і одного разу відкрити своє агентство або студію
Спеціальності
  • Байєр
    Баєри спеціалізуються на закупівлях, відповідають за асортимент бутика або магазину. Вони відвідують модні покази, вивчають простори інтернету і аналізують конкурентів, займаються пошуком нових дизайнерів і підбором колекції іменитих брендів. Такий фахівець в курсі тенденцій і потреб споживачів.
  • Мерчендайзер
    Спеціаліст, який відповідає за ріст прибутку компанії за допомогою опрацювання зовнішнього вигляду вітрин, закупівлі товару і визначення асортименту. Вони займаються прогнозом модних тенденцій, досліджують ринкові тренди і ознайомлюються з потребами потенційних покупців. Спеціальність близька до Байєра, але має на увазі більш широкий список обов'язків.
  • Модний дизайнер
    Модні дизайнери розробляють колекції одягу, взуття та аксесуарів. Це фахівці з творчим складом розуму, розвиненим почуттям стилю, хорошим смаком і безмежною фантазією. Їм важливо розуміти бізнес-процеси індустрії моди, а також відчувати потреби клієнтів.