+38(066) 510-94-09
0 0
Чому їдуть вчитися в Францію?

Франція - ідеальне місце для навчання за кордоном для отримання ступеня завдяки багату культуру, гастрономії, архітектурі і процвітаючою студентського життя! Навчання у Франції дає вам можливість вивчити мову і познайомитися з культурою. Цей досвід дасть вам перевагу при побудові міжнародної кар'єри і дасть вашому резюме конкурентну перевагу.

 

Переваги освіти в Франції

  • Багатство і різноманітність французької системи дозволяють легко знайти освітню програму, що відповідає вашому досвіду і цілям.
  • Франція є четвертим за величиною місцем в світі для іноземних студентів і провідним місцем, де не говорять по-англійськи.
  • Програми професійно орієнтовані та поєднують теорію і практику і використовують професійні інструменти в реальних умовах.
  • Вивчіть французький, це офіційна мова більш ніж 30 країн на 5 континентах.

Вивчайте французьку мову у Франції, де добре жити. Будь то красиві пейзажі або ще більш красивий французьку мову, вивчення французької мови у Франції - це приголомшливий культурний досвід. Вирішіть ви поїхати на Середземне море і поніжитися на сонечку або відвідати Париж, де історія ніколи не за горами, ви зрозумієте, що вивчення французької мови у Франції - це щось більше, ніж курси і підручники.


Навіщо вчити французьку у Франції?

Коли ви вивчаєте французьку мову у Франції, ви можете адаптувати поїздку до вашим конкретним потребам. Ви б віддали перевагу засмагнути на пляжі і попрактикуватися в французькою мовою з доброзичливими місцевими жителями? Все це можливо, коли ви приїдете вчити французьку до Франції. Незалежно від того, чи є ваша кінцева мета відвідуванням однієї зі шкіл французької мови у Франції, пошуком роботи у Франції або використанням французької мови в ваших планах подорожей, ви можете адаптувати план навчання до своїх цілей і розкладом.


Які у мене варіанти проживання, поки я вивчаю французьку мову у Франції?

Вивчення французької мови у Франції дає вам безліч параметрів, що настроюються, в тому числі де ви будете жити протягом всього курсу. Ви можете вибрати проживання з іншими студентами в студентському гуртожитку або замість цього вибрати проживання в сім'ї.


З проживанням в сім'ї ви приєднаєтеся до приймаючої сім'ї на сніданок і вечерю, а потім протягом дня ви будете на уроках в нашій школі французької мови або на прогулянці, щоб дослідити пам'ятки. Це відмінний спосіб познайомитися з французьким способом життя і закріпити свої нові навички.


Якщо ви віддаєте перевагу трохи більшої незалежності, вивчаючи французьку мову у Франції, ви можете залишитися в студентському гуртожитку з однокурсниками з усього світу.


Чому обирають школи французької мови у Франції?

  • Теплий і доброзичливий прийом від команди професійних співробітників, які прагнуть забезпечити відмінний сервіс і підтримку.

  • Великі міжнародні школи, що пропонують широкий спектр визнаних іспитів

  • Відмінне поєднання національностей круглий рік

  • Вибір приймаючої сім'ї або житла круглий рік

  • І нарешті, що не менш важливо, кваліфіковані та досвідчені викладачі.

Отримати консультацію з нашими спеціалістами
Заповніть форму або зв'яжіться з нами з допомогою наших месенджерів