+38(066) 510-94-09
0 0
Чому їдуть вчитися до Португалії?

Тут так само сонячно, як в Іспанії, їжа така ж смачна, як у Італії, а вино таке ж гарне, як у Франції. Пиво таке ж гарне, як і у німців, і при цьому дешевше, ніж в Греції. Португалію не потрібно порівнювати з іншими країнами, але коли ви це робите, вона сяє. Якщо після всього цього ви все ще не знаєте, що робить Португалію одним з найпопулярніших місць в Європі для навчання за кордоном, прочитайте ці переваги.

Переваги освіти в Португалії

  • По всій країні ви знайдете університети з відмінним послужним списком і репутацією. Просто щоб розуміти: Universidade Católica Portuguesa (UCP) має ступінь магістра менеджменту світового класу, а факультет архітектури Університету Порту (FAUP) протягом десятиліть є провідною європейською архітектурною школою.
  • У той час як англійська мова є другою за поширеністю мовою в Португалії, двомовність часто обмежується великими містами, такими як Лісабон, і туристичними пам'ятками, такими як Алгарве.
  • Португалія, безумовно, найдешевша країна в Західній Європі, а Лісабон - один з найдешевших міст Європи. Це означає, що якщо у вас обмежений бюджет, вам тут буде добре, а якщо ні, то ви будете жити дійсно комфортно.
  • Португальська культура, де знаходяться 24 об'єкти всесвітньої спадщини, визначається безліччю традицій, таких як традиційний музичний жанр фаду, архітектура мануеліно, гастрономія світового класу і багато іншого.

Базова освіта

Базова освіта є обов'язковою і безкоштовною для всіх. Він призначений для дітей від шести до п'ятнадцяти років. Учні, які закінчили цю школу, отримують свідоцтво про основне освіту.
Цей рівень навчання триває дев'ять років і складається з трьох циклів:
Перший цикл триває чотири роки. Цьому вчить один учитель (якому можуть допомагати інші в спеціалізованих областях). Наголос робиться на комплексний розвиток навчання та діяльності, і може початися навчання іноземної мови;
Другий цикл, тривалістю два роки, охоплює міждисциплінарні області базової освіти;
Третій цикл триває три роки. Він структурований як набір дисциплін або груп дисциплін, що включають в себе різні елементи професійного навчання. Класи проводяться одним учителем по кожному предмету або мультидисциплінарної галузі освіти

 


Базова освіта призначене для надання загальної загальної підготовки, яка:

  • дозволяє учням розвивати інтереси, здібності та навички і рости як особистості у відповідності до цінностей соціальної солідарності;

  • дозволяє учням здобувати і засвоювати базові знання, навички, відносини і цінності, формуючи основу для подальшого загального або професійного навчання;

  • заохочує розвиток цінностей, поглядів і практик, які допомагають прищепити почуття громадянської відповідальності і бажання брати участь в демократії.

 

Середня освіта

Середню освіту є цикл спеціальних досліджень і включає в себе різні курси, призначені головним чином для підготовки молодих людей до здобуття вищої освіти або до виходу на ринок праці. Він розрахований на три роки, що відповідає 10, 11 і 12 класах школи.
Можливості, пропоновані португальської освітньою системою після 9-го навчального року, різноманітні як в рамках стандартного освіти, так і в інших формах освіти. Вони можуть приймати форму науково-гуманітарних, спеціалізованих мистецьких, технологічних або професійних курсів і проводяться в середніх школах і професійних училищах.


Стандартне середню освіту включає:


Загальні курси - призначені в основному для осіб, які бажають здобути середню освіту з метою продовження навчання в вищих навчальних закладах;
Технологічні курси - призначені в основному для осіб, які бажають отримати середню професійну освіту, щоб вони могли вийти на ринок праці.
Загальні курси призводять до диплому de ensino secundário (диплом про середню освіту). Технологічні курси призводять до отримання свідоцтва про професійну кваліфікацію третього рівня на додаток до цього диплома.

Отримати консультацію з нашими спеціалістами
Заповніть форму або зв'яжіться з нами з допомогою наших месенджерів